Bioptron® lampa Medall – Zepter biolampa s Fulleren filtrom + darčeky

919,00 

(37 recenzií zákazníkov)
prvá splátka 0 € | online schválenie | tovar ihneď |...kalkulačka

Bioptron revolučný prístroj určený na terapiu svetlom je založený na technológii, ktorá získala Nobelovu cenu a je plne certifikovaná na neinvazívne urýchlenie liečby, ako aj na prevenci širokej škály zdravotných problémov vrátane akné, kožných poranení, športových zranení, artritídy, bolesti krížov a aj v prevencii starnutia.

Pre urýchlenie liečby stačí 2x denne 5–10minútová aplikácia svetla BIOPTRON.

Patentovaný fullerénový filter Bioptron MedAll disponuje unikátnymi vlastnosťami molekúl C60, známych ako fullerény, a vydáva hyperpolarizované vertikálne lineárne polarizované svetlo, ktoré obnovuje harmóniu a rovnováhu v energeticky narušených biologických štruktúrach, čím urýchľuje prirodzený proces liečby. Hyperpolarizované svetlo prináša výrazné terapeutické účinky, teda rýchlejšie hojenie rán, zlepšenie krvného obehu a zmiernenie bolesti.

Unikátny švajčiarsky prístroj Bioptron získal aj cenu ANTI-AGING TROPHY za najlepší energetický prístroj na EURÓPSKOM KONGRESE ANTI-AGING MEDICÍNY v Paríži.  Zdravá pleť je krásna pleť.

Akčný liečebný Bioptron set obsahuje:
Bioptron MedAll + Fullerénový filter
Oxy Spray

OBJEDNAJTE DNES – ZÍSKAJTE DARČEKY!
Predĺžená záruka 5 rokov293 €
Program Silná imunita …….  80 €
Voucher Vita kliniky ……….   80 €

Na sklade

Kalkulačka splátek
Katalógové číslo: SUPERSET M1, PROZAR-BM-3 Kategórie: Značky: ,

Liečebná sila slnka bez škodlivého UV žiarenia

Unikátna švajčiarska technológia pre veľké nemocnice aj u vás doma. Bioptron je jedinečný, patentovaný, klinicky testovaný a certifikovaný zdravotnícky prístroj.

Bioptron® lampa Medall – Zepter biolampa s Fulleren filtrom + darčeky

30 rokov na trhu,

viac ako 3 milióny zákazníkov v 60 krajinách sveta

Polarizované svetlo BIOPTRON lieči široké spektrum zdravotných i kozmetických problémov, a to vďaka stimulácii krvného obehu, redukcii zápalov a súčasnej regenerácii tkanív. Popri regenerácii poškodenej pokožky podporuje aj imunitný systém. Znižuje bolesť, zápaly a opuchy. Terapia svetlom je nevyhnutnou súčasťou aj pri liečbe dýchacích vírusových ochorení

Napísali o nás

Bioptron je zavŕšením viac ako storočného výskumu a 5 nobelových cien

Moderná svetelná terapia vznikla na začiatku 20. storočia, kedy nositeľ Nobelovej ceny Niels Finsen vytvoril prvé zariadenie na generovanie syntetizovaného slnečného žiarenia. Na jeho prácu potom nadviazali ďalšie skupiny vedcov, ktorí tiež získali Nobelovu cenu za ich jedinečné objavy (objav C60, oxid dusnatý ako signálna molekula, Fibonacciho kryštály a cirkadiánny rytmus). To všetko sú objavy a vynálezy, na ktorých je postavený revolučný prístroj Bioptron.

6 dôvodov PREČO POUŽÍVAŤ BIOPTRON

1. Klinicky preukázané účinky na rôzne telesné systémy

i

2. Široká škála liečebných aplikácií

Z

3. Nie sú známe negatívne riziká alebo vedľajšie účinky

g

4. Jednoduchá manipulácia (zvládne ho aj dieťa)

I

5. Krátka doba ošetrenia (v jednotkách minút)

Z

6. Rýchlo viditeľné výsledky (dni až týždne)

„Ak chcete spoznať tajomstvo vesmíru, premýšľajte v takých pojmoch, akými sú energia, frekvencia a vibrácie.“

Nikola Tesla

AKO BIOPTRON FUNGUJE?

BIOPTRON je jedinečnou, optimalizovanou, patentovanou kombináciou vlastností viditeľného a infračerveného svetelného spektra, ktorá stimuluje rast buniek a urýchľuje proces hojenia radu zdravotných stavov. Svetlo preniká hlboko do tkanív a podporuje pozitívne zmeny na bunkovej úrovni. Svetlo BIOPTRON nemá žiadne vedľajšie účinky a je úplne bezpečné, pretože neobsahuje UV žiarenie, je neinvazívne a účinné.

PRÍSTROJE PRE SVETELNÚ TERAPIU BIOPTRON
SÚ PLNE CERTIFIKOVANÉ ZDRAVOTNÍCKE PRÍSTROJE

POZITÍVNE LIEČEBNÉ ÚČINKY SVETLA BIOPTRON NA ĽUDSKÉ TELO

Svetlo BIOPTRON urýchľuje hojivé procesy celého tela. Jeho biostimulačný účinok na telesné tkanivá a orgány udržuje náš organizmus zdravý, pretože zlepšuje mikrocirkuláciu a biostimuláciu buniek. Ľudské telo sa skladá z viac ako 37 biliónov buniek. Všetky bunky a systémy tela reagujú na svetlo BIOPTRON. Stimuláciou buniek svetlom BIOPTRON dochádza k urýchleniu procesu hojenia.

3 kľúčové efekty pôsobenia SVETLa BIOPTRON

1. BIOSTIMULAČNÝ EFEKT

Pozitívna stimulácia biologických procesov v tele, podporuje regeneratívne schopnosti tela, pomáha telu využiť jeho vlastný liečebný potenciál.

 

2. ANALGETICKÝ EFEKT (PROTIBOLESTIVÝ)

Dochádza k zníženiu citlivosti nervových zakončení. Polarizované svetlo „zatvára vrátka“, bolestivý podnet ukončí cestu v zadných rohoch miechových.

3. PROTIZANIETLIVÝ EFEKT

Rozšírenie ciev, zvýšenie aktivity krvných elementov dôležitých na zvládnutie zápalu (lymfocyty, makrofágy). Urýchlenie odtoku lymfy – ústup opuchu.

HOJENIE RÁN

BIOPTRON až dvojnásobne urýchľuje hojenie. Bráni infekciám a zmierňuje zjazvenie:

Z

pri bežných náhodných úrazoch v domácnosti

Z

pri popáleninách

Z

u dlhotrvajúcich, chronických rán, napr. vredy predkolenia, dekubity a vredy na diabetickej nohe (bolestivosť, nehojí sa)

Z

po traume

Z

po operatívnom zákroku, po transplantácii kože alebo pri preležaninách

Najčastejšie využitie SVETLa BIOPTRON

DERMATOLOGICKÉ OCHORENIA A KOŽNÉ PROBLÉMY

Svetlo BIOPTRON zmierňuje zápal, posilňuje imunologické faktory súvisiace s akné a zabraňuje tvorbe jaziev. Svetlo navyše ničí baktérie, ktoré akné spôsobujú, odstraňuje existujúce škvrny a zabraňuje ich ďalšej tvorbe a vzniku trvalých jaziev.

Z

akné, rosacea

Z

atopická dermatitída

Z

lupienka (psoriáza)

Z

herpes simplex a herpes zoster

Z

povrchové bakteriálne infekcie

Z

mukózne lézie

ANTI-AGING A VYPADÁVANIE VLASOV

Svetelná terapia BIOPTRON výrazne zvyšuje mikrocirkuláciu krvi a bunkovú aktivitu, čím podporuje tvorbu nových krvných ciev a adenosintrifosfátu (aTP) – molekuly prenášajúce energiu – a obmedzuje tak výskyt drobných rýh a vrások.

Z

hojenie pokožky, zvýšenie obnovy buniek

Z

zlepšenie prísunu živín

Z

urýchlenie syntézy kolagénu a produkcie elastínu

Z

redukcia drobných rýh a vrások

Z

posilnenie regenerácie pokožky a obranného systému

Z

vrátenie žiarivého vzhľadu a posilnenie vlasových folikulov

BOLESŤ – REVMATOLÓGIA – FYZIOTERAPIA – ZRANENIE

Svetelná terapia BIOPTRON účinne tíši bolesť, pretože zlepšuje prekrvovanie ošetrovanej časti tela a uvoľňuje svalové kŕče. Uľavuje od bolesti, avšak zároveň urýchľuje regeneráciu a revitalizáciu zraneného tkaniva a skracuje dobu hojenia.

Z

osteoartritída, reumatoidná artritída, artróza

Z

bolesť spodnej časti chrbta, ramien a krku

Z

syndróm karpálneho tunela

Z

tkanivo tvoriace jazvy, muskuloskeletálne zranenia

Z

poranenia jemných tkanív svalov, šliach a väzov

Z

pomliaždeniny, zápal šľachy, natiahnutie/natrhnutie
väzov a svalov, tenisový lakeť

RANY, popáleniny

Svetelná terapia BIOPTRON umožňuje až dvakrát rýchlejšie hojenie rán a popálenín a zároveň zmierňuje bolesť a nepríjemné pocity a obmedzuje tvorbu jaziev.

Z

rany po úrazoch, pooperačné rany

Z

popáleniny

Z

transplantácia kože

Z

žilové vredy predkolenia (spôsobené hromadením krvi)

Z

dekubity (preležaniny)

Z

vredy diabetickej nohy

PEDIATRIA / aplikácia u novorodencov

Svetelnú terapiu BIOPTRON výborne znášajú aj tie najmenšie deti. Táto terapia sa osvedčila ako účinná podporná liečba celého radu detských ochorení. Pomáha liečiť pomocou zmiernenia bolesti a zápalu, podporou hojivej reakcie a stimuláciou imunitného systému.

Z

kožné a cievne lézie, preležaniny, zapareniny

Z

kožné ochorenia, napr. ekzém a akné

Z

menšie rany, zranenia a popáleniny

Z

alergické respiračné ochorenia, napr. astma

Z

infekcia horných dýchacích ciest (nádcha, infekcia dutín)

Z

ochorenia svalov a kĺbov, zranenia utrpené pri športe

SEZÓNNA AFEKTÍVNA PORUCHA (SAD)

SAD, označovaná ako zimná depresia, sa dostavuje počas jesenných a zimných mesiacov. Hlavná liečba SAD spočíva v terapii svetlom. BIOPTRON má vlastnosti prirodzeného svetla, zvyšuje produkciu serotonínu a dobíja vaše baterky pozitívnou energiou.

Z

chronická únava

Z

nedostatok motivácie

Z

zvýšená potreba spánku

Z

vyčerpanosť

Z

zvýšená chuť do jedla s následným priberaním na váhe

Z

nedostatok endorfínov („hormónov šťastia“)

Čo hovoria lekári a naši zákazníci

Pozrite sa na skúsenosti našich zákazníkov a lekárov, ktorí používajú Bioptron

Centrum pohybovej medicíny Pavla Kolářa využíva od marca roku 2015 pri liečbe pacientov prístroj Bioptron Pro 1. Centrum zamerané výhradne na liečbu pohybového aparátu otvoril v Prahe v roku 2012 popredný český fyzioterapeut prof. PaedDr. Pavel Kolář, Ph.D., ktorý sa za posledných 20 rokov stará nielen o českých vrcholových športovcov, ale liečil aj prezidenta Václava Havla, spevákov Helenu Vondráčkovú alebo Jiřího Korna a ďalšie známe osobnosti, ako je Jaromír Jágr, Miloš Zeman, Katarína Neumannová, Roman Šebrle.

Prof. PaedDr. Pavel Kolář, Ph.D.

Centrum pohybovej medicíny Pavla Koláře

Svetelnú terapiu nasadzujeme ako vo fáze doliečovania, tak v akútnej fáze, napr. pri svalových bolestiach. Zaraďujeme ju aj po väčších operáciách, kde je väčšia rana, ďalej pri pooperačných bolestiach, v prípade poúrazových svalových kontúzií alebo poúrazových bolestí chrbtice. V týchto prípadoch prináša svetelná terapia pozitívny efekt.

Prof. MUDr. Petr Havránek, CSc.

prednosta Kliniky detskej chirurgie a traumatológie 3. LF UK Thomayerovej nemocnice

Moje viac ako desaťročné skúsenosti so svetelnou terapiou sú veľmi pozitívne. Liečbu bioptrónovou lampou by som odporučil každému, kto ju potrebuje. Skvelé využitie nachádza svetelná terapia najmä v oblasti prevencie pred striami alebo pri liečení všetkých druhov jaziev všeobecne či popraskaných bradaviek.

MUDr. Miloslav Ptáček

pôrodník-gynekológ

Keď môj muž Jiří Menzel vážne ochorel, mali sme jeden čas problém s preležaninami. Vtedy som usilovne riešila, ako mu čo najrýchlejšie pomôcť. A vďaka tomu som prišla na lampa Bioptron. Takmer ako zázrakom sa rany veľmi rýchlo zahojili. Vyžadovalo to síce svietenie niekoľkokrát denne po 10–15 minútach, ale výsledok bol fantastický!

Olga Menzelová

producentka

Luka Modrič

top svetový futbalista

Max verstapen

pretekár F1

Dr. Michael McNamara

lekár monackého princa

37 hodnotení pre Bioptron® lampa Medall - Zepter biolampa s Fulleren filtrom + darčeky

 1. Danuše Trojanová

  Bioptron MedAll Biolamp by mal byť v každej domácnosti. Je to taký malý domáci lekár a pomocník. Mala som úplne prvú biolampu, ktorá tam bola. Teraz mám novú a výkonnejšiu. veľmi mi pomohla pri operácii chrbtice. Teraz riešim problém po odstránení papilómu a už po troch dňoch 10 minútových cyklov sa rany krásne hojia a nehnisajú. Oceňujem časovač, kde už človek nemusí sledovať čas, a stojan je nepostrádateľnou súčasťou. Môžem ho len vrelo odporučiť. Som úplne spokojná a ďakujem zaň.

 2. Ladislav Gyure

  Vyskúšal som Bioptron a jednoducho sa ho nemôžem nabažiť. Kúpil som si nový prístroj, cvičím denne, som veľmi spokojný.

 3. Renata

  Na základe niekoľkomesačných skúseností so staršou zapožičanou verziou produktu Bioptron, kedy sa zreteľne zlepšili príznaky choroby, som sa rozhodla pre kúpu vlastnej biolampy – najnovšia verzia Bioptron MedAll so stojanom.

  Tento produkt má v sebe veľký potenciál na zlepšenie mnohých nepríjemných zdravotných prejavov, kedy je ale nutné dodržať disciplínu v jeho používaní.

  Osobne som zo začiatku „svetlu“ veľmi nedôverovala, ale vo chvíli, keď začali ustupovať zdravotné problémy s dlhotrvajúcim zápalom Achillových pat, keď už jediné riešenie bola operácia, nedám na „svetlo“ dopustiť. Ďakujem aj za spätnú väzbu, doplňujúce informácie a rady zo strany Zepter poradcu.

  Skúsila som použiť túto liečbu aj na opakovaný zápal dutín, akné, migrénu.

  Som veľmi spokojná s výsledkami 👍

 4. Simon (overený zákazník)

  Sme spokojni.

 5. Katarina (overený zákazník)

  Svetelnú terapiu Bioptron odporúčam našim pacientom už niekoľko rokov. Prvý krát som sa s ňou osobne stretla v rámci ľiecby veľkej jazvy po gynekologickej operácii. Osvedčila sa -a tak sa stala neoddeliteľnou súčasťou dodatkovej nefarmakologuckej liečby našich pacientov. Ďakujem za tento vynález…

 6. Ladislav Balázs (overený zákazník)

  Úplna spokojnosť

 7. Judit

  S Bioptron lampou som veľmi spokojná. Dlhé roky som si myslela, že je to len akýsi výmysel, ako by mohlo trošku „svetla“ pomôcť.
  Odkedy lampu Bioptron máme, používam ju prakticky denne s veľmi dobrým efektom na občasné akné, synovitídu, rôzne poranenia… Nemá nežiadúce účinky, jej použitie je veľmi jednoduché a skutočne pomáha.
  Jej kúpu určite odporúčam.

 8. František Čaja (overený zákazník)

  Manželka je po operácii meniska a velmi jej Bioptron lampa pomohla s hojením. Paráda, budeme ju používať na všetko.

 9. František Čaja (overený zákazník)

  Lampa Bioptron MedAll učinkuje spolahlivo aj liečivo – spokojnosť na úrovni.

 10. Sona (overený zákazník)

  Biolampu som obdržala 28.oktobra, používam ju každý deň.

 11. S. Gondekova (overený zákazník)

  Biolampu používam a zdá sa mi, že mi pomáha.

 12. Vojta (overený zákazník)

  Komunikacia s Zepter predajcom bola rychla.

  Termin dodania bol dodrzany.

  Cena Bioptron najlepsia na trhu 👍

 13. Lajtos Tibor (overený zákazník)

  Biolampa Zepter Bioptron je vyníkajúca.

 14. Mária (overený zákazník)

  Biolampu Bioptron Medall som si objednala kvôli problémom po popálenine na pravej nohe ale aj manželovým problémom s tŕpnutím nôch. Lampu máme len krátku dobu, používame ju denne a tešíme sa na pozitívne účinky.

 15. MUDr. Miloslav Ptáček

  Lampu Bioptron používam vo svojej gynekologickej praxi a veľmi oceňujem analgetické, protizápalové a stimulačné účinky tejto svetelnej terapie. Je obzvlášť užitočná pri prevencii vzniku strií alebo pri liečbe všetkých druhov jaziev všeobecne či popraskaných bradaviek. Dosiahneme výrazné estetické zlepšenie vzhľadu jaziev, čo ženy ocenia najmä v letnej plavkovej sezóne. Ak sa jazva čo najskôr ošetrí svetelnou terapiou, je často krajšia, t. j. tenšia a vyblednutejšia, vďaka protizápalovým účinkom polarizovaného svetla. Svetelná terapia významne pomáha pri chronických zápaloch, ako je chronická kandidóza alebo kvasinkové infekcie.
  Moje dlhoročné skúsenosti so svetelnou terapiou sú veľmi pozitívne a liečbu lampou bioptron odporúčam každému, kto ju potrebuje.

 16. Ladislav Burian

  Lampu bioptron aktívne používam od polovice septembra 2010, keď sa osvedčila ako skvelá doplnková liečba pre našich basketbalistov, ktorí na majstrovstvách sveta získali striebornú medailu. V USK Praha bežne používame svetelnú terapiu Bioptron ako doplnkovú liečbu všetkých najčastejších zranení, ktoré postihujú športovcov. Môžem potvrdiť, že ak sa svetelná terapia používa spolu s inými druhmi liečby, návrat k súťaženiu je až o tretinu rýchlejší.
  Ladislav Burian, masér USK Praha

 17. MUDr. Hana Jarošová

  Lampu Bioptron používam u pacientov na liečbu pohybového aparátu, najmä pri syndróme bolestivého tkaniva. Ide najmä o zápal šliach, bolestivé končatiny, bolesti v dolnej a hornej časti chrbta alebo bolestivé body v podobe hrčky. Biolampu s úspechom používam aj na podporu hojenia čerstvých jaziev. So svetelnou terapiou mám výborné skúsenosti aj pri podpore liečby oparu alebo akné, pri liečbe degeneratívnych ochorení kĺbov a je ideálna aj na liečbu veľkých hematómov po totálnych endoprotézach bedrového a kolenného kĺbu.
  Odporúčam ju pre rehabilitačné centrá a ústavy, ako aj pre domácnosti.
  Pri domácom používaní je lampa Bioptron vhodná nielen na liečbu pohybového aparátu, ale aj pri prechladnutí, infekciách dutín alebo oparoch.

 18. MUDr. Miroslav Gašpar

  V nemocniciach neexistuje oddelenie, kde by terapia svetlom BIOPTRON nenašla svoje uplatnenie. V našom zdravotníckom zariadení najviac ošetrujeme terapiou svetlom BIOPTRON ochorenia pohybového aparátu, úrazy a neurologické ochorenia. V maximálnej miere ho využívame aj v detskej rehabilitácii ako jednu z mála fyzikálnych procedúr, ktorú môžeme aplikovať bez nežiadúcich účinkov.

 19. Roman Volák

  Bioptron používam najmä na prevenciu – posilnenie imunity a keď sa zraním tak aj na urýchlenie hojenia. Na súťažiach ho používam hlavne na hlasivky, lebo tie si absolútne vykričím. Ja by som ho odporučil každému človeku bez ohľadu na to, čo robí. Bioptron potrebuje skutočne každý!

 20. Václav Krž

  Denne používam lampu Bioptron Compact III vrátane farebnej terapie na zmiernenie svojich zdravotných problémov – artritídy kolenných kĺbov, astmy, chronického prechladnutia alebo nádchy. Pred tromi rokmi som náhle ochorel na ischias v ľavej končatine. Svetelnú terapiu som skúšal používať opakovane niekoľko dní, po každom ošetrení som pocítil čiastočnú úľavu a postupne sa mi týmto spôsobom podarilo ischias úplne odstrániť.
  Václav Krž

 21. Bohuslav Kostka

  Pred štyrmi rokmi som ako dôchodca v podstate z ničoho nič dostal chronický zápal Achillovej šľachy na oboch nohách. Vyskúšal som v podstate všetko – tabletky, ultrazvuk… bez väčšieho úspechu. Po dvoch rokoch neúspešnej liečby zápalu mi až svetelná terapia Bioptron priniesla trvalé riešenie mojich zdravotných problémov. Na moje veľké prekvapenie všetky problémy po štyroch mesiacoch úplne zmizli. Svetelná terapia už vyriešila môj členok, nádchu a krčnú chrbticu. Lampa Bioptron je neuveriteľná vec.

 22. Gabriela Vicenová

  Lekár mi diagnostikoval zápal šliach na oboch rukách. Pre mňa, dojčiacu matku, neexistovala žiadna liečba (vraj až keď by som prestala dojčiť). Magnetoterapia nemala želaný účinok, s ortézami zlepšenie rozhodne neprichádzalo. Objavila som Bioptron a začala s aplikáciami. Asi po jednom mesiaci som prestala nosiť ortézy cez deň a nechala som si ich len na noc, po 4 mesiacoch aplikácií lampy Bioptron bol zápal šliach ten tam a ja som bola zdravá.
  Takže svetelnú terapiu BIOPTRON môžem všetkým len odporučiť.

 23. MUDr. Petr Havránek

  Sme radi, že na Klinike detskej chirurgie a traumatológie máme lampu Bioptron. Je to cenná doplnková metóda liečby poúrazových stavov a stavov po operáciách. Snažíme sa pacientom ponúkať čo najviac doplnkových liečebných postupov a sme veľmi radi, že medzi ne patrí aj svetelná terapia Bioptron. Používame ho vo fáze následnej starostlivosti aj v akútnej fáze, napríklad pri bolesti svalov. Zaradili sme ju aj po väčších operáciách, kde je väčšia rana, ako aj pri pooperačnej bolesti, poúrazových svalových pomliaždeninách alebo poúrazovej bolesti chrbtice. Lampu Bioptron by som odporučil ako doplnkovú metódu liečby aj iným klinikám. Svetelná terapia je vhodnou súčasťou komplexnej liečby.

 24. Ing. Zbyněk Tauš

  S lampou bioptron som naozaj spokojný. V kombinácii so sprejom Oxy som ho používal na urýchlenie hojenia a zmiernenie bolesti, napríklad na vykĺbený malíček po páde z bicykla alebo na pomliaždený palec pri volejbale. Kombinácia prípravkov Bioptron a Oxy spray naozaj funguje. S manželkou sme si tiež liečili tenisový lakeť pomocou svetelnej terapie. Boľavý bok, rezné rany, prechladnutie… nielen s tým si poradí svetelná terapia. Lampu Bioptron si berieme aj na dovolenku!

 25. Lucka Irschová

  Bioptron je úžasný, zázračne pomohol napr. tým, že počas troch dní ožiaroval pokožku mojej dcéry, ktorá sa sparila horúcou vodou. Ďakujem, odporúčam ♥

 26. Kateřina Baďurová

  Bioptronovú lampu používam od začiatku svojej športovej kariéry. Viem, že naši fyzioterapeuti v Dukle používajú svetelnú terapiu Bioptron ako súčasť rekonvalescencie a zotavenia. Bioptron sa často používa v atletike, najmä pri podvrtnutí členka, bolesti achilovky alebo zápale šliach. Určite odporúčam svetelnú terapiu Bioptron. Viem, že – a teraz hovorím za športovcov v Dukle – športovci ho používajú.

 27. Kamila Špráchalová

  Na lampe Bioptron ma zaujala nielen široká škála indikácií liečby, ale aj ergonómia a nízka hmotnosť s celkovou robustnosťou konštrukcie. Okrem toho neustále počúvam zo všetkých strán príbehy o tom, ako svetelná terapia pomáha. Preto som sa rozhodla zaobstarať ho aj pre našu rodinu. Moja mama to veľmi oceňuje, trápi ju tenisový lakeť. Je skvelé, že môže „svietiť“ doma a nemusí chodiť k lekárovi na kontrolu. Ja sama používam lampu ako svetelnú terapiu počas smutných a uplakaných dní.

 28. Mgr. Markéta Koutná

  Svetelnú terapiu Bioptron úspešne používam na liečbu pacientov už 10 rokov. Počas tohto obdobia bola svetelná terapia indikovaná niekoľkým stovkám pacientov. Najčastejšie ošetrovanými stavmi na Klinike rán sú bércové vredy, okolie ischemických rán, rôzne povrchové pomliaždeniny a rany, ostruhy, prevencia dekubitov…
  Účinky lampy Bioptron oceňujú chorí aj zdraví.

 29. Samuel Piasecký

  Pred olympiádou som ho používal každý deň najmä na regeneráciu po náročných tréningoch. Vynikajúci je aj pri strhnutých mozoľoch, ktoré nás gymnastov často trápia. Je neuveriteľné, ako urýchľuje ich hojenie. Bioptron využívam aj v rodine, najmä pri deťoch. Pri bežných detských problémoch, ako sú nádcha, rôzne drobné úrazy, odreniny, zápaly.

 30. Helena Nosková

  Svetelná terapia pomáha pri bolestiach kĺbov a svalov, pooperačných jazvách a chronických ranách. Praktické skúsenosti mám dobré a prvýkrát v živote som Bioptron použila s dobrým účinkom na bolesť bedrového kĺbu spôsobenú artritídou. Aj reakcie našich klientov (som zdravotná sestra v domácom hospici) na svetelnú terapiu boli pozitívne. Svetelná terapia ich nezaťažuje, ale ozaj pomáha.

 31. Miroslava Neubauerová

  Lampu Bioptron používam prakticky každý deň už viac ako štyri roky a za ten čas sa mi osvedčila pri liečbe artritídy tretieho stupňa v pravom kolene, pri zmierňovaní priebehu oparu, ktorým trpím od mladosti, a pri zmierňovaní zápalu karpálneho tunela v ľavej ruke.

 32. MUDr. Pavel Kolář

  Bioptron používam v Centre pohybovej medicíny od marca 2015 nielen pre vrcholových športovcov. Spoločnosť Bioptron je lídrom v oblasti svetelnej terapie. Čo na ňom oceňujem? Jednoduché použitie, ktoré je zároveň bezbolestné, bezpečné a bez vedľajších účinkov. Áno, vrelo odporúčam.

 33. Hana Sochová, Domov Raspenava

  Lampu Bioptron používame u vybraných starších klientov, najmä na liečbu bolesti chrbta, kĺbov, akné, boľavých zubov atď. Používame ho však najmä na liečbu kožných problémov. Je to veľká pomoc, ďakujeme.

 34. Lenka Vydra Šmídová

  Lampa Bioptron je môj osobný domáci lekár, o ktorého sa nerada delím. Určite ho odporúčam všetkým, je to skvelá vec, ktorá pomáha liečiť mnohé ochorenia. Ja osobne ho používam na kožné ochorenia, bolesti svalov a šliach, opary, preležaniny, jazvy, rezné rany alebo modriny. V pozitívnom zmysle slova som si naň vytvorila „závislosť“. Vždy, keď odchádzam z domu na dlhší čas, balím si ho do cestovnej batožiny.

 35. Stanislava Bártová

  Svetelná terapia Bioptron je malý zázrak, ktorý účinne pomáha pri mnohých zdravotných problémoch, ako sú chronické bolesti, opary, nádcha, afty… Vďaka pozitívnym účinkom polarizovaného svetla Bioptron nemusel môj syn podstúpiť nepríjemnú operáciu opuchnutých nosných a krčných mandlí.

 36. Marie Kottová

  Pred šiestimi rokmi som trpela silnou bolesťou krčnej chrbtice a zápalom šliach v lakti. Keďže som tieto zdravotné problémy nechcela riešiť chémiou, rozhodla som sa vyskúšať liečivé účinky svetelnej terapie Bioptron. Bolesť ustúpila a odvtedy pravidelne používam Bioptron, napríklad na liečbu prechladnutia.

 37. Tereza Divišová

  So svetelnou terapiou Bioptron som sa zoznámila po zranení nohy, keď som navštevovala svoju fyzioterapeutku, ktorá ju používala počas mojej rekonvalescencie. Bioptron používame doma na rýchlejšie liečenie príležitostných zranení, na bolesti hlavy a bedier, na všetky poranenia kĺbov, ja na artritídu oboch rúk, syn na vypadávanie vlasov na radu dermatológa. Keď som si neopatrnosťou vykĺbila koleno, za dva týždne som bola úplne bez bolesti a regenerácia šliach sa zrýchlila o polovicu,
  to je mesiac.
  Bioptron odporúčam.

Pridajte recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

objednajte si Bioptron MEDALL za akčnú cenu ešte dnes a získajte darčeky v cene 439 €

PREDĹŽENÁ ZÁRUKA 5 ROKOV V cene 263 €

Väčšina produktov na trhu poskytuje štandardnú dvojročnú záruku. Avšak naši klienti od nás získajú úplne zadarmo predĺženie záruky o tri roky, takže budete mať vašu biolampu Bioptron úplne bez starostí na ďalších 5 rokov.

Patentovaný FULLERENOVÝ FILTER 

Patentovaný fullerénový filter Bioptron MedAll disponuje unikátnymi vlastnosťami molekúl C60, známych ako fullerény, a vydáva hyperpolarizované vertikálne lineárne polarizované svetlo (HPS). HPS/fullerény navodzujú a obnovujú harmóniu a rovnováhu v energeticky narušených biologických štruktúrach, čím urýchľujú prirodzený proces liečby. Sú schopné harmonizovať prácu bunkových štruktúr a uvádzať ich do pôvodného prirodzeného stavu.

Fullerenový filtr k biolampě Bioptron MedAll Zepter

online program „Silná imunita za 28 dní“ v cene 80 €

Čistý vzduch je jedným z najzásadnejších prvkov pre naše celkové zdravie, ale nie je to všetko a je potrebné sa zamerať aj na ďalšie nevyhnutné oblasti. Preto od nás získate najpredávanejší program na vytvorenie skutočne silnej imunúty od popredného lekára v tejto oblasti MUDr. Davida Freja.

voucher v hodnote 80 € na zdravotný program vita 

Vďaka tomuto špecializovanému celostnému programu od Vita kliniky si aktivizujete pozornosť na svoje telo a myseľ, ktoré po podpore detoxikácie, zosilnenia a pochopenia životného zmyslu začnú samy v našom organizme sebaliečebné procesy.

OXY spray v cene 16 €

Sterilný Oxy sprej švajčiarskej výroby obsahuje úplne čistú vodu obohatenú kyslíkom na hydratáciu, osvieženie, úľavu, uzdravovanie a ochranu pokožky tváre i tela. Je ideálnym doplnkom kozmetického ošetrenia, liečby niektorých poranení, hojenia rán, ale je možné ho použiť aj v spojení so svetelnou terapiou BIOPTRON. Oxy sprej je STERILNÝ – preto je vhodný aj pre jemnú a citlivú pokožku malých detí.

Stojan pro Bioptron MedAll

Bioptron® lampa Medall – Zepter biolampa s Fulleren filtrom + darčeky

919,00 

(37 recenzií zákazníkov)
prvá splátka 0 € | online schválenie | tovar ihneď |...kalkulačka

Bioptron revolučný prístroj určený na terapiu svetlom je založený na technológii, ktorá získala Nobelovu cenu a je plne certifikovaná na neinvazívne urýchlenie liečby, ako aj na prevenci širokej škály zdravotných problémov vrátane akné, kožných poranení, športových zranení, artritídy, bolesti krížov a aj v prevencii starnutia.

Pre urýchlenie liečby stačí 2x denne 5–10minútová aplikácia svetla BIOPTRON.

Patentovaný fullerénový filter Bioptron MedAll disponuje unikátnymi vlastnosťami molekúl C60, známych ako fullerény, a vydáva hyperpolarizované vertikálne lineárne polarizované svetlo, ktoré obnovuje harmóniu a rovnováhu v energeticky narušených biologických štruktúrach, čím urýchľuje prirodzený proces liečby. Hyperpolarizované svetlo prináša výrazné terapeutické účinky, teda rýchlejšie hojenie rán, zlepšenie krvného obehu a zmiernenie bolesti.

Unikátny švajčiarsky prístroj Bioptron získal aj cenu ANTI-AGING TROPHY za najlepší energetický prístroj na EURÓPSKOM KONGRESE ANTI-AGING MEDICÍNY v Paríži.  Zdravá pleť je krásna pleť.

Akčný liečebný Bioptron set obsahuje:
Bioptron MedAll + Fullerénový filter
Oxy Spray

OBJEDNAJTE DNES – ZÍSKAJTE DARČEKY!
Predĺžená záruka 5 rokov293 €
Program Silná imunita …….  80 €
Voucher Vita kliniky ……….   80 €

Na sklade

Kalkulačka splátek
Katalógové číslo: SUPERSET M1, PROZAR-BM-3 Kategórie: Značky: ,

Technické parametre výrobku

 • KÓD VÝROBKU: PAG-960
 • NÁZOV VÝROBKU: BIOPTRON MEDALL
 • HMOTNOSŤ BEZ STOJANU: 0,5 kg (so stojanom 2,1 kg)
 • VÝROBCA: BIOPTRON AG – Sihleggstrasse 23, CH-8832 Wollerau, Švajčiarsko
 • FILTER / PRIEMER SKLA: Cca 5 cm
 • FARBA: Biela a tmavo šedá
 • NAPÄTIE: Napájanie 100–230 V~, 50/60 Hz
 • SPOTREBA ENERGIE: max. 0,29 A
 • VÝKON HALOGÉNU: 20 W
 • NAPÁJACÍ KÁBEL: Odpojiteľný
 • SVETELNÁ ENERGIA ZA MINÚTU: Priemerne 2,4 J/cm²
 • OCHRANA PROTI PREHRIATIU: Áno
 • HUSTOTA VÝKONU: 40 mW/cm²
 • BEZPEČNOSTNÁ TRIEDA: IIa IP20
 • PRACOVNÁ TEPLOTA: Pri prevádzke +10 až +30 °C; pri skladovaní 0 až +40 °C
 • NASTAVENIE DĹŽKY OŠETRENIA: Áno
 • VLNOVÁ DĹŽKA: 480–3400 nm
 • STUPEŇ POLARIZÁCIE >95 % (590–1550 nm)
 • ZLOŽENIE: Prístroj MedAll s filtrom * kufrík na prenášanie * prívodný kábel (odpojiteľný) * ochranná páska na oči pre deti * sterilný Oxy sprej * návod * záručný list
 • DISPLEJ: Áno, digitálny
 • VYROBENÉ: Vo Švajčiarsku
 • ZÁRUKA: 5 rokov
 • OSVEDČENIE/VYHLÁSENIE: Vyhlásenie o zhode so smernicou 93/42/EHS o zdravotníckych pomôckach vydané výrobcom * Súhlas s používaním zdravotníckeho prístroja vydaný Úradom pre registráciu liekov, zdravotníckych pomôcok a biocídov * Zhoda CE pre elektrické zariadenia * Certifikát kvality (EN ISO 9) * Certifikát kvality (EN ISO 13485) * Certifikát systému riadenia kvality (smernica 93/42 / EHS) vydaný FDA * Certifikát DEKRA pre riadenie kvality EN ISO 9001:2008 – EN ISO 13485:2012 + AC:2012 * Certifikát DEKRA spĺňajúci prílohu II článok 3 smernice 93/42 / EHS