Bioptron® lampa Medall – Zepter biolampa + Fulleren filtr

849,00 

(23 recenzií zákazníkov)
alebo na splátky bez navýšenia 10 x 84,9 EUR/mesačne
dnes nič neplatíte | online schválenie | tovar ihneď | viac...

Náš revolučný prístroj určený na terapiu svetlom je založený na technológii, ktorá získala Nobelovu cenu a je plne certifikovaná na neinvazívne urýchlenie liečby, ako aj na prevenciou širokej škály zdravotných problémov vrátane akné, kožných poranení, športových zranení, artritídy, bolesti krížov a aj v prevencii starnutia.

Pre urýchlenie liečby stačí 2x denne 5–10minútová aplikácia svetla BIOPTRON.

Na sklade

Katalógové číslo: SUPERSET M1 Kategórie: Značka:

Zepter Bioptron akční sleva 30%

.

BIOPTRON: ZNOVUZRODENIE KRÁSY A ZDRAVIA

Vďaka 30 rokom intenzívneho výskumu, množstvu klinických testov a vysokým investíciám sa z BIOPTRONU stal popredný svetový prístroj terapie svetlom, pre udržanie zdravia a krásy, ktorý je klinicky testovaný a certifikovaný na celom svete. BIOPTRON MedAll je malý ale účinný prístroj, ktorý sa vyrába vo Švajčiarsku a je určený na urýchlenie liečby a úľavy od bolesti pri rôznych zdravotných problémoch. Jednoducho a pohodlne sa používa a je vhodný na domáce i profesionálne použitie na klinikách, v nemocniciach, športových a wellness centrách. Dôležitou vlastnosťou prístroja je absolútna bezpečnosť polychromatického svetla BIOPTRON, ktoré neobsahuje UV žiarenie.

.

Uchopte prístroj BIOPTRON MedAll pohodlne do rúk a podporte liečbu celého radu zdravotných problémov, najmä:
- Chronická bolesť
- Prevencia starnutia
- Bolesti chrbta a krku
- Zápaly
- Rany a jazvy
- Artitída
- Akné a psoriáza
- Poruchy imunitného systému
- Športové zranenia
- Sezónna afektívna porucha

.

Široké spektrum účinkov prístroja BIOPTRON:

 • Lepšia mikrocirkulácia
 • Redukcia zápalov
 • Harmonizácia metabolických procesov
 • Posilnenie imunitného systému
 • Stimulácia regeneračných a opravných procesov celého organizmu
 • Lepšie hojenie rán
 • Úľava od bolesti, či zníženie jej intenzity

.


Profesionáli si vyberajú BIOPTRON – 3 prístroje, 1 technológia

Okrem prístroja BIOPTRON MedAll sú k dispozícii ešte dva modely terapie svetlom BIOPTRON: BIOPTRON Pro 1 a BIOPTRON 2.

Ich rozdiel je iba v dizajne a vo veľkosti plochy ľudského tela, ktorú dokážu svetelné lúče pokryť.

Všetky prístroje BIOPTRON majú rovnaké fyzikálne vlastnosti svetla a rovnaké liečivé účinky na ľudské telo.

Vďaka tomu môžu profesionáli využívať BIOPTRON MedAll na svojich medicínskych či športových klinikách, vo fyzioterapeutických a wellness centrách.

Náš systém terapie svetlom je testovaný a odporúčaný renomovanými lekármi a vedcami po celom svete.

.

.

KÓD VÝROBKU: SUPERSET M1
NÁZOV VÝROBKU: BIOPTRON MEDALL
POUŽITIE: Profesionálny lekársky prístroj na liečbu polarizovaným svetlom
HMOTNOSŤ BEZ STOJANU: 0,5 kg ( 2,1 kg so stojanom)
VÝROBCA: BIOPTRON AG - Sihleggstrasse 23, CH-8832 Wollerau - Switzerland
ROZMER FILTRA: cca 5 cm
FARBA: Biela a tmavo šedá
NAPÄTIE: Napájanie 100–230 V~, 50/60 Hz
SPOTREBA ENERGIE: 0,29–0,12 A
MERNÝ VÝKON HALOGÉNU: 20 W
NAPÁJACÍ KÁBEL: odpojiteľný
ENERGIA SVETLA ZA MINÚTU: priemerne 2,4 J/cm²
OCHRANA PRED PREHRIATÍM: ÁNO
HUSTOTA VYVINUTEJ ENERGIE: priemerne 40 mW/cm²
BEZPEČNOSTNÁ TRIEDA: IIa IP20
PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA: pri používaní od +10 °C do + 30 °C; pri skladovaní: od 0 °C do + 40 °C
NASTAVENIE ČASU TERAPIE: ÁNO
VLNOVÁ DĹŽKA: 480–3400 nm
STUPEŇ POLARIZÁCIE > 95 % (590–1550 nm)
ZLOŽENIE: Prístroj MedAll so základným filtrom * kufrík na prenášanie * prívodný kábel (odpojiteľný) * ochranná páska na oči pre deti * sterilný OXY sprej * podlahový stojan * návod na použitie * záručný list
DISPLEJ: Áno, digitálny
ZÁRUKA: 5 rokov
OSVEDČENIE/VYHLÁSENIE: Vyhlásenie o zhode so smernicou 93/42/EHS o zdravotníckych pomôckach vydané výrobcom * Súhlas s používaním zdravotníckeho prístroje vydaný Úradom pre registráciu liekov, zdravotníckych pomôcok a biocídov * Zhoda CE pre elektrické zariadenia * Certifikát kvality (EN ISO 13485) * Certifikát systému riadenia kvality (smernica 93/42 / EHS) vydaný FDA * Certifikát DEKRA pre riadenie kvality EN ISO 13485: 2012 + AC: 2012 * Certifikát DEKRA pre lekárske prístroje spĺňajúce prílohu II článok 3 smernice 93/42 / EHS - (notifikovaný subjekt č. 0124) * Vyhlásenie o zhode DEKRA (európsky notifikovaný subjekt) na všetky výrobky, vydané 2013 (07.21.2013)

.

.

23 hodnotení pre Bioptron® lampa Medall - Zepter biolampa + Fulleren filtr

 1. MUDr. Miloslav Ptáček

  Lampu Bioptron používam vo svojej gynekologickej praxi a veľmi oceňujem analgetické, protizápalové a stimulačné účinky tejto svetelnej terapie. Je obzvlášť užitočná pri prevencii vzniku strií alebo pri liečbe všetkých druhov jaziev všeobecne či popraskaných bradaviek. Dosiahneme výrazné estetické zlepšenie vzhľadu jaziev, čo ženy ocenia najmä v letnej plavkovej sezóne. Ak sa jazva čo najskôr ošetrí svetelnou terapiou, je často krajšia, t. j. tenšia a vyblednutejšia, vďaka protizápalovým účinkom polarizovaného svetla. Svetelná terapia významne pomáha pri chronických zápaloch, ako je chronická kandidóza alebo kvasinkové infekcie.
  Moje dlhoročné skúsenosti so svetelnou terapiou sú veľmi pozitívne a liečbu lampou bioptron odporúčam každému, kto ju potrebuje.

 2. Ladislav Burian

  Lampu bioptron aktívne používam od polovice septembra 2010, keď sa osvedčila ako skvelá doplnková liečba pre našich basketbalistov, ktorí na majstrovstvách sveta získali striebornú medailu. V USK Praha bežne používame svetelnú terapiu Bioptron ako doplnkovú liečbu všetkých najčastejších zranení, ktoré postihujú športovcov. Môžem potvrdiť, že ak sa svetelná terapia používa spolu s inými druhmi liečby, návrat k súťaženiu je až o tretinu rýchlejší.
  Ladislav Burian, masér USK Praha

 3. MUDr. Hana Jarošová

  Lampu Bioptron používam u pacientov na liečbu pohybového aparátu, najmä pri syndróme bolestivého tkaniva. Ide najmä o zápal šliach, bolestivé končatiny, bolesti v dolnej a hornej časti chrbta alebo bolestivé body v podobe hrčky. Biolampu s úspechom používam aj na podporu hojenia čerstvých jaziev. So svetelnou terapiou mám výborné skúsenosti aj pri podpore liečby oparu alebo akné, pri liečbe degeneratívnych ochorení kĺbov a je ideálna aj na liečbu veľkých hematómov po totálnych endoprotézach bedrového a kolenného kĺbu.
  Odporúčam ju pre rehabilitačné centrá a ústavy, ako aj pre domácnosti.
  Pri domácom používaní je lampa Bioptron vhodná nielen na liečbu pohybového aparátu, ale aj pri prechladnutí, infekciách dutín alebo oparoch.

 4. MUDr. Miroslav Gašpar

  V nemocniciach neexistuje oddelenie, kde by terapia svetlom BIOPTRON nenašla svoje uplatnenie. V našom zdravotníckom zariadení najviac ošetrujeme terapiou svetlom BIOPTRON ochorenia pohybového aparátu, úrazy a neurologické ochorenia. V maximálnej miere ho využívame aj v detskej rehabilitácii ako jednu z mála fyzikálnych procedúr, ktorú môžeme aplikovať bez nežiadúcich účinkov.

 5. Roman Volák

  Bioptron používam najmä na prevenciu – posilnenie imunity a keď sa zraním tak aj na urýchlenie hojenia. Na súťažiach ho používam hlavne na hlasivky, lebo tie si absolútne vykričím. Ja by som ho odporučil každému človeku bez ohľadu na to, čo robí. Bioptron potrebuje skutočne každý!

 6. Václav Krž

  Denne používam lampu Bioptron Compact III vrátane farebnej terapie na zmiernenie svojich zdravotných problémov – artritídy kolenných kĺbov, astmy, chronického prechladnutia alebo nádchy. Pred tromi rokmi som náhle ochorel na ischias v ľavej končatine. Svetelnú terapiu som skúšal používať opakovane niekoľko dní, po každom ošetrení som pocítil čiastočnú úľavu a postupne sa mi týmto spôsobom podarilo ischias úplne odstrániť.
  Václav Krž

 7. Bohuslav Kostka

  Pred štyrmi rokmi som ako dôchodca v podstate z ničoho nič dostal chronický zápal Achillovej šľachy na oboch nohách. Vyskúšal som v podstate všetko – tabletky, ultrazvuk… bez väčšieho úspechu. Po dvoch rokoch neúspešnej liečby zápalu mi až svetelná terapia Bioptron priniesla trvalé riešenie mojich zdravotných problémov. Na moje veľké prekvapenie všetky problémy po štyroch mesiacoch úplne zmizli. Svetelná terapia už vyriešila môj členok, nádchu a krčnú chrbticu. Lampa Bioptron je neuveriteľná vec.

 8. Gabriela Vicenová

  Lekár mi diagnostikoval zápal šliach na oboch rukách. Pre mňa, dojčiacu matku, neexistovala žiadna liečba (vraj až keď by som prestala dojčiť). Magnetoterapia nemala želaný účinok, s ortézami zlepšenie rozhodne neprichádzalo. Objavila som Bioptron a začala s aplikáciami. Asi po jednom mesiaci som prestala nosiť ortézy cez deň a nechala som si ich len na noc, po 4 mesiacoch aplikácií lampy Bioptron bol zápal šliach ten tam a ja som bola zdravá.
  Takže svetelnú terapiu BIOPTRON môžem všetkým len odporučiť.

 9. MUDr. Petr Havránek

  Sme radi, že na Klinike detskej chirurgie a traumatológie máme lampu Bioptron. Je to cenná doplnková metóda liečby poúrazových stavov a stavov po operáciách. Snažíme sa pacientom ponúkať čo najviac doplnkových liečebných postupov a sme veľmi radi, že medzi ne patrí aj svetelná terapia Bioptron. Používame ho vo fáze následnej starostlivosti aj v akútnej fáze, napríklad pri bolesti svalov. Zaradili sme ju aj po väčších operáciách, kde je väčšia rana, ako aj pri pooperačnej bolesti, poúrazových svalových pomliaždeninách alebo poúrazovej bolesti chrbtice. Lampu Bioptron by som odporučil ako doplnkovú metódu liečby aj iným klinikám. Svetelná terapia je vhodnou súčasťou komplexnej liečby.

 10. Ing. Zbyněk Tauš

  S lampou bioptron som naozaj spokojný. V kombinácii so sprejom Oxy som ho používal na urýchlenie hojenia a zmiernenie bolesti, napríklad na vykĺbený malíček po páde z bicykla alebo na pomliaždený palec pri volejbale. Kombinácia prípravkov Bioptron a Oxy spray naozaj funguje. S manželkou sme si tiež liečili tenisový lakeť pomocou svetelnej terapie. Boľavý bok, rezné rany, prechladnutie… nielen s tým si poradí svetelná terapia. Lampu Bioptron si berieme aj na dovolenku!

 11. Lucka Irschová

  Bioptron je úžasný, zázračne pomohol napr. tým, že počas troch dní ožiaroval pokožku mojej dcéry, ktorá sa sparila horúcou vodou. Ďakujem, odporúčam ♥

 12. Kateřina Baďurová

  Bioptronovú lampu používam od začiatku svojej športovej kariéry. Viem, že naši fyzioterapeuti v Dukle používajú svetelnú terapiu Bioptron ako súčasť rekonvalescencie a zotavenia. Bioptron sa často používa v atletike, najmä pri podvrtnutí členka, bolesti achilovky alebo zápale šliach. Určite odporúčam svetelnú terapiu Bioptron. Viem, že – a teraz hovorím za športovcov v Dukle – športovci ho používajú.

 13. Kamila Špráchalová

  Na lampe Bioptron ma zaujala nielen široká škála indikácií liečby, ale aj ergonómia a nízka hmotnosť s celkovou robustnosťou konštrukcie. Okrem toho neustále počúvam zo všetkých strán príbehy o tom, ako svetelná terapia pomáha. Preto som sa rozhodla zaobstarať ho aj pre našu rodinu. Moja mama to veľmi oceňuje, trápi ju tenisový lakeť. Je skvelé, že môže „svietiť“ doma a nemusí chodiť k lekárovi na kontrolu. Ja sama používam lampu ako svetelnú terapiu počas smutných a uplakaných dní.

 14. Mgr. Markéta Koutná

  Svetelnú terapiu Bioptron úspešne používam na liečbu pacientov už 10 rokov. Počas tohto obdobia bola svetelná terapia indikovaná niekoľkým stovkám pacientov. Najčastejšie ošetrovanými stavmi na Klinike rán sú bércové vredy, okolie ischemických rán, rôzne povrchové pomliaždeniny a rany, ostruhy, prevencia dekubitov…
  Účinky lampy Bioptron oceňujú chorí aj zdraví.

 15. Samuel Piasecký

  Pred olympiádou som ho používal každý deň najmä na regeneráciu po náročných tréningoch. Vynikajúci je aj pri strhnutých mozoľoch, ktoré nás gymnastov často trápia. Je neuveriteľné, ako urýchľuje ich hojenie. Bioptron využívam aj v rodine, najmä pri deťoch. Pri bežných detských problémoch, ako sú nádcha, rôzne drobné úrazy, odreniny, zápaly.

 16. Helena Nosková

  Svetelná terapia pomáha pri bolestiach kĺbov a svalov, pooperačných jazvách a chronických ranách. Praktické skúsenosti mám dobré a prvýkrát v živote som Bioptron použila s dobrým účinkom na bolesť bedrového kĺbu spôsobenú artritídou. Aj reakcie našich klientov (som zdravotná sestra v domácom hospici) na svetelnú terapiu boli pozitívne. Svetelná terapia ich nezaťažuje, ale ozaj pomáha.

 17. Miroslava Neubauerová

  Lampu Bioptron používam prakticky každý deň už viac ako štyri roky a za ten čas sa mi osvedčila pri liečbe artritídy tretieho stupňa v pravom kolene, pri zmierňovaní priebehu oparu, ktorým trpím od mladosti, a pri zmierňovaní zápalu karpálneho tunela v ľavej ruke.

 18. MUDr. Pavel Kolář

  Bioptron používam v Centre pohybovej medicíny od marca 2015 nielen pre vrcholových športovcov. Spoločnosť Bioptron je lídrom v oblasti svetelnej terapie. Čo na ňom oceňujem? Jednoduché použitie, ktoré je zároveň bezbolestné, bezpečné a bez vedľajších účinkov. Áno, vrelo odporúčam.

 19. Hana Sochová, Domov Raspenava

  Lampu Bioptron používame u vybraných starších klientov, najmä na liečbu bolesti chrbta, kĺbov, akné, boľavých zubov atď. Používame ho však najmä na liečbu kožných problémov. Je to veľká pomoc, ďakujeme.

 20. Lenka Vydra Šmídová

  Lampa Bioptron je môj osobný domáci lekár, o ktorého sa nerada delím. Určite ho odporúčam všetkým, je to skvelá vec, ktorá pomáha liečiť mnohé ochorenia. Ja osobne ho používam na kožné ochorenia, bolesti svalov a šliach, opary, preležaniny, jazvy, rezné rany alebo modriny. V pozitívnom zmysle slova som si naň vytvorila „závislosť“. Vždy, keď odchádzam z domu na dlhší čas, balím si ho do cestovnej batožiny.

 21. Stanislava Bártová

  Svetelná terapia Bioptron je malý zázrak, ktorý účinne pomáha pri mnohých zdravotných problémoch, ako sú chronické bolesti, opary, nádcha, afty… Vďaka pozitívnym účinkom polarizovaného svetla Bioptron nemusel môj syn podstúpiť nepríjemnú operáciu opuchnutých nosných a krčných mandlí.

 22. Marie Kottová

  Pred šiestimi rokmi som trpela silnou bolesťou krčnej chrbtice a zápalom šliach v lakti. Keďže som tieto zdravotné problémy nechcela riešiť chémiou, rozhodla som sa vyskúšať liečivé účinky svetelnej terapie Bioptron. Bolesť ustúpila a odvtedy pravidelne používam Bioptron, napríklad na liečbu prechladnutia.

 23. Tereza Divišová

  So svetelnou terapiou Bioptron som sa zoznámila po zranení nohy, keď som navštevovala svoju fyzioterapeutku, ktorá ju používala počas mojej rekonvalescencie. Bioptron používame doma na rýchlejšie liečenie príležitostných zranení, na bolesti hlavy a bedier, na všetky poranenia kĺbov, ja na artritídu oboch rúk, syn na vypadávanie vlasov na radu dermatológa. Keď som si neopatrnosťou vykĺbila koleno, za dva týždne som bola úplne bez bolesti a regenerácia šliach sa zrýchlila o polovicu,
  to je mesiac.
  Bioptron odporúčam.

Pridajte recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Kontakt

ZEPTER CLUB LIVE100
Petr Havel 
obchodný riaditeľ Zepter ČR

Eliášova 24, Praha 6

+421 800 808 888

havel@zepter.cz

ČO HOVORIA ZÁKAZNÍCI