Bioptron® Medolight + darčeky

439,00 

(5 recenzií zákazníkov)
prvá splátka 0 € | online schválenie | tovar ihneď |...kalkulačka

Bioptron Medolight je zdravotnícky prostriedok na tíšenie bolesti, urýchlenie uzdravovania, zmierňovanie zápalu a prevenciu chorôb. Je určený na domáce aj profesionálne použitie bez predpisu. 

Medolight má klinicky preukázanú účinnosť pri bezpečnej a trvalej úľave od bolesti kĺbov a svalov.

Medolight je výsledkom takmer 30 rokov výskumu v oblasti lekárskej svetelnej terapie. Zariadenie tretej generácie obsahujúce 108 diód vyžarujúcich svetlo (LED) generuje vlny v rozsahu červeného svetla (640 nm) a blízkeho infračerveného svetla (880 nm), čo je najúčinnejšie v prevádzke. Spoločné pôsobenie červeného a blízkeho infračerveného svetla zvyšuje cirkuláciu krvi a znižuje zápal, čo spôsobuje, že telo prirodzene zbaví bolesti a urýchľuje hojenie. Svetelné fotóny prenikajú do tkanív a buniek a aktivujú celý rad biochemických procesov, ktorých výsledkom sú terapeutické účinky na orgány a systémy v ľudskom tele.

Medolight, známy svojimi regeneračnými účinkami na svaly, väzy, kĺby a šľachy, pôsobí neinvazívne, bezbolestne a je možné ho použiť na všetky typy pleti. Teraz sa môžete úspešne vysporiadať s bolesťou sami doma a s nízkymi nákladmi.

Medolight taktiež stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu, môžete dokonca zbaviť drobných rýh a vrások v pohodlí domova.

K objednávke do dnešnej polnoci získate aj DARČEKY :

Okamžitá klubová VIP zľava a doprava  – ZDARMA!
✅ Predĺžená záruka + 1 rok v hodnote 81 € – ZDARMA!
✅ Puzdro na Medolight v hodnote 19 € – ZDARMA!
✅ Švajčiarsky Oxy sprej v hodnote 16 € – ZDARMA!

✅ Online program Silná imunita v cene 80 € – ZDARMA!
Poukážka na program Vita kliniky 80 € – ZDARMA!

Na sklade

Kalkulačka splátek
Katalógové číslo: KP-Z4L, PROZAR-ML-1 Kategórie: , Značka:

Bioptron® Medolight + darčeky

30 rokov na trhu,

viac ako 3 milióny zákazníkov v 60 krajinách sveta

 

Polarizované svetlo BIOPTRON lieči široké spektrum zdravotných i kozmetických problémov, a to vďaka stimulácii krvného obehu, redukcii zápalov a súčasnej regenerácii tkanív. Popri regenerácii poškodenej pokožky podporuje aj imunitný systém. Znižuje bolesť, zápaly a opuchy. Terapia svetlom je nevyhnutnou súčasťou aj pri liečbe dýchacích vírusových ochorení

Napísali o nás

medolight – váš prenosný lekár

Prístroj medolight Z4L slúži na čo najúčinnejšie liečebné použitie. Kombinácia červených a časti infračervených vlnových dĺžok s ich pulzujúcim dávkovaním vytvára najlepšie podmienky na uzdravenie, prevenciu a rehabilitáciu. Terapia je veľmi účinná pri liečbe mnohých ochorení, ktoré sú chronické alebo majú tendenciu k recidíve.

8 dôvodov PREČO POUŽÍVAŤ BIOPTRON medolight

1. KLINICKY PREKÁZANÉ ÚČINKY NA RÔZNE TELESNÉ SYSTÉMY

i

2. Široká škála liečebných aplikácií

1

3. Ľahko prenosný, možno ho použiť doma aj na cestách

Z

4. Nie sú známe negatívne riziká alebo vedľajšie účinky

g

5. Jednoduchá manipulácia (zvládne ho aj dieťa)

6. Úspora času a nákladov užívateľa

I

7. Krátka doba ošetrenia (v jednotkách minút)

8. Rýchlo viditeľné výsledky (dni až týždne)

„BIOPTRON Medolight – svojho lekára máte vždy po ruke, nech ste kdekoľvek“

AKO BIOPTRON MEDOLIGHT FUNGUJE?

Prístroj Medolight Z4L využíva inovatívnu aplikačnú metódu svietenia zo vzdialenosti 0–5 mm. Všetka svetelná energia sa tak dostáva priamo do osvetľovanej oblasti bez toho, aby bola utlmená akýmikoľvek rušivými vplyvmi. Tým je zaručené čo najúčinnejšie pôsobenie na dané miesto aj na celý organizmus. Používa rozsahy žiarenia, ktoré sú z terapeutického hľadiska najúčinnejšie – tj. červené a časť infračerveného svetla, pretože tieto dva druhy svetla pôsobia tými najlepšími liečebnými a preventívnymi účinkami.

MEDOLIGHT JE V EURÓPSKEJ ÚNII SCHVÁLENÝ AKO ZDRAVOTNÍCKY PRÍSTROJ (SMERNICA 93/42/EHS)

POZITÍVNE LIEČEBNÉ ÚČINKY SVETLA BIOPTRON NA ĽUDSKÉ TELO

Svetlo BIOPTRON urýchľuje hojivé procesy celého tela. Jeho biostimulačný účinok na telesné tkanivá a orgány udržuje náš organizmus zdravý, pretože zlepšuje mikrocirkuláciu a biostimuláciu buniek. Ľudské telo sa skladá z viac ako 37 biliónov buniek. Všetky bunky a systémy tela reagujú na svetlo BIOPTRON. Stimuláciou buniek svetlom BIOPTRON dochádza k urýchleniu procesu hojenia.

3 kľúčové efekty pôsobenia SVETLA BIOPTRON

1. BIOSTIMULAČNÝ EFEKT

Pozitívna stimulácia biologických procesov v tele, podporuje regeneratívne schopnosti tela, pomáha telu využiť jeho vlastný liečebný potenciál.

 

2. ANALGETICKÝ EFEKT (PROTIBOLESTIVÝ)

Dochádza k zníženiu citlivosti nervových zakončení. Svetlo Bioptronu „zatvára vrátka“, bolestivý podnet ukončí cestu v zadných rohoch miechových.

3. PROTIZÁPALOVÝ EFEKT

Rozšírenie ciev, zvýšenie aktivity krvných elementov dôležitých na zvládnutie zápalu (lymfocyty, makrofágy). Urýchlenie odtoku lymfy – ústup opuchu.

Najčastejšie využitie SVETLa BIOPTRON MEDOLIGHT

Čo hovoria lekári a naši zákazníci

Pozrite sa na skúsenosti našich zákazníkov a lekárov, ktorí používajú Bioptron

Centrum pohybovej medicíny Pavola Kolářa využíva od marca roku 2015 pri liečbe pacientov prístroj Bioptron Pro 1. Centrum zamerané výhradne na liečbu pohybového aparátu otvoril v Prahe v roku 2012 popredný český fyzioterapeut prof. PaedDr. Pavel Kolář, Ph.D., ktorý sa za posledných 20 rokov stará nielen o českých vrcholových športovcov, ale liečil aj prezidenta Václava Havla, spevákov Helenu Vondráčkovú alebo Jiřího Korna a ďalšie známe osobnosti, ako je Jaromír Jágr, Miloš Zeman, Katarína Neumannová, Roman Šebrle.

Prof. PaedDr. Pavel Kolář, Ph.D

Centrum pohybovej medicíny Pavla Koláře

Svetelnú terapiu nasadzujeme ako vo fáze doliečovania, tak v akútnej fáze, napr. pri svalových bolestiach. Zaraďujeme ju aj po väčších operáciách, kde je väčšia rana, ďalej pri pooperačných bolestiach, v prípade poúrazových svalových kontúzií alebo poúrazových bolestí chrbtice. V týchto prípadoch prináša svetelná terapia pozitívny efekt.

prof. MUDr. Petr Havránek, CSc.,

prednosta Kliniky detskej chirurgie a traumatológie 3. LF UK Thomayerovej nemocnice

Moje viac ako desaťročné skúsenosti so svetelnou terapiou sú veľmi pozitívne. Liečbu bioptrónovou lampou by som odporučil každému, kto ju potrebuje. Skvelé využitie nachádza svetelná terapia najmä v oblasti prevencie pred striami alebo pri liečení všetkých druhov jaziev všeobecne či popraskaných bradaviek.

MUDr. Miloslav Ptáček

pôrodník-gynekológ

Keď môj muž Jiří Menzel vážne ochorel, mali sme jeden čas problém s preležaninami. Vtedy som usilovne riešila, ako mu čo najrýchlejšie pomôcť. A vďaka tomu som prišla na lampa Bioptron. Takmer ako zázrakom sa rany veľmi rýchlo zahojili. Vyžadovalo to síce svietenie niekoľkokrát denne po 10–15 minútach, ale výsledok bol fantastický!

Olga Menzelová

producentka

Pridajte vašu recenziu

5 hodnotení pre Bioptron® Medolight + darčeky

 1. Eva Malenka (overený zákazník)

  Bioptron Medolight – prakticky vyrobok hodny svojej ceny…

 2. Eva Malenka (overený zákazník)

  Bioptron Medolight je velmi dobry, prakticky a cenovo dostupny Zepter vyrobok. Jeho jednoducha obsluha a hlavne praktickost v tom, ze ho clovek moze brat kdekolvek, radi tento vyrobok ako TOP vyrobok.

 3. Renata Ringsmuthová

  Medolight je úžasný výrobok. Kúpila som si ho nedávno a už teraz mi veľmi pomohol.

 4. Zdenka Maršíková

  Bioptron Medolight Z4L používam úspešne už niekoľko rokov na rôzne bolesti ako je ischias, bolesť hlavy a taktiež po zlomenine zápästia ľavej ruky. Aby sme si ho nemuseli s dcérami rôzne odovzdávať, zvolila som ho ako skvelý darček, ktorý budú mať po ruke, keď ho budú potrebovať.
  Jedna dcéra si zlomila zápästie pravej ruky, pretože je pravačka, máva veľké bolesti od natiahnutia a Medolight si nemôže vynachváliť. To isté hovorí, keď má stuhnuté trapézy. Teraz jej pomáha v čase chrípky.
  V čase, keď som objednala dcéram Medolight, starala som sa o sestru, ktorá bola po operácii tl. čreva, prikladala si Medolight na boľavé brucho a cítila úľavu, tak sa rozhodla aj investovať do tohto skvelého prístroja. Manžela trápil zápal v kolene a po niekoľkých použitiach Medolight ho prestala v noci budiť bolesť. Medolight je praktický aj na cesty.
  Hodnotím to ako dobrú investíciu.

 5. mvsuchanek (overený zákazník)

  Bioptron Medolight je výborný, superovladatelny a pritom nezruinuje peňaženku. Top výrobok Zepter.

Pridajte recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

objednajte si MEDOLIGHT za akciovú cenu ešte dnes a získajte darčeky v cene 342 EUR

PREDĹŽENÁ ZÁRUKA 3 roky V cene 75 EUR

Väčšina produktov na trhu poskytuje štandardnú dvojročnú záruku. Avšak naši klienti od nás získajú úplne zadarmo predĺženie záruky na tri roky, takže budete mať vašu biolampu Bioptron úplne bez starostí.

online program „Silná imunita za 28 dní“ v cene 80 EUR

Čistý vzduch je jedným z najzásadnejších prvkov pre naše celkové zdravie, ale nie je to všetko a je potrebné sa zamerať aj na ďalšie nevyhnutné oblasti. Preto od nás získate najpredávanejší program na vytvorenie skutočne silnej imunúty od popredného lekára v tejto oblasti MUDr. Davida Freja.

voucher v hodnote 80 EUR na zdravotný program vita 

Vďaka tomuto špecializovanému celostnému programu od Vita kliniky si aktivizujete pozornosť na svoje telo a myseľ, ktoré po podpore detoxikácie, zosilnenia a pochopenia životného zmyslu začnú samy v našom organizme sebaliečebné procesy.

OXY spray v cene 16 EUR

Sterilný Oxy sprej švajčiarskej výroby obsahuje úplne čistú vodu obohatenú kyslíkom na hydratáciu, osvieženie, úľavu, uzdravovanie a ochranu pokožky tváre i tela. Je ideálnym doplnkom kozmetického ošetrenia, liečby niektorých poranení, hojenia rán, ale je možné ho použiť aj v spojení so svetelnou terapiou BIOPTRON. Oxy sprej je STERILNÝ – preto je vhodný aj pre jemnú a citlivú pokožku malých detí.

Stojan pro Bioptron MedAll

Bioptron® Medolight + darčeky

439,00 

(5 recenzií zákazníkov)
prvá splátka 0 € | online schválenie | tovar ihneď |...kalkulačka

Bioptron Medolight je zdravotnícky prostriedok na tíšenie bolesti, urýchlenie uzdravovania, zmierňovanie zápalu a prevenciu chorôb. Je určený na domáce aj profesionálne použitie bez predpisu. 

Medolight má klinicky preukázanú účinnosť pri bezpečnej a trvalej úľave od bolesti kĺbov a svalov.

Medolight je výsledkom takmer 30 rokov výskumu v oblasti lekárskej svetelnej terapie. Zariadenie tretej generácie obsahujúce 108 diód vyžarujúcich svetlo (LED) generuje vlny v rozsahu červeného svetla (640 nm) a blízkeho infračerveného svetla (880 nm), čo je najúčinnejšie v prevádzke. Spoločné pôsobenie červeného a blízkeho infračerveného svetla zvyšuje cirkuláciu krvi a znižuje zápal, čo spôsobuje, že telo prirodzene zbaví bolesti a urýchľuje hojenie. Svetelné fotóny prenikajú do tkanív a buniek a aktivujú celý rad biochemických procesov, ktorých výsledkom sú terapeutické účinky na orgány a systémy v ľudskom tele.

Medolight, známy svojimi regeneračnými účinkami na svaly, väzy, kĺby a šľachy, pôsobí neinvazívne, bezbolestne a je možné ho použiť na všetky typy pleti. Teraz sa môžete úspešne vysporiadať s bolesťou sami doma a s nízkymi nákladmi.

Medolight taktiež stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu, môžete dokonca zbaviť drobných rýh a vrások v pohodlí domova.

K objednávke do dnešnej polnoci získate aj DARČEKY :

Okamžitá klubová VIP zľava a doprava  – ZDARMA!
✅ Predĺžená záruka + 1 rok v hodnote 81 € – ZDARMA!
✅ Puzdro na Medolight v hodnote 19 € – ZDARMA!
✅ Švajčiarsky Oxy sprej v hodnote 16 € – ZDARMA!

✅ Online program Silná imunita v cene 80 € – ZDARMA!
Poukážka na program Vita kliniky 80 € – ZDARMA!

Na sklade

Kalkulačka splátek
Katalógové číslo: KP-Z4L, PROZAR-ML-1 Kategórie: , Značka:

Technické parametre výrobku  

 • KÓD VÝROBKU: Z4L
 • NÁZOV VÝROBKU: MEDOLIGHT®
 • HMOTNOSŤ BRUTTO: 0,78 kg
 • HMOTNOSŤ NETTO: 0,51 kg
 • VÝROBCA: Zepter International
 • ROZMERY: 130 x 71 x 42 mm
 • HUSTOTA VÝKONU: 4 mW/cm²
 • VLNOVÁ DĹŽKA: Blízko infračerveného spektra 880 +/- 30 nm, červená 640 nm
 • NAPÁJANIE: Odpojiteľná nabíjačka
 • NABÍJAČKA: 230V/50 Hz / 5,4V +/– 10 %
 • TYP BATÉRIE: Li-Ion 3,7 V 1700 mAh
 • DOBA NABÍJANIA: Cca 3 hodiny
 • DOBA PREVÁDZKY: Cca 60 minút
 • SVETELNÁ ENERGIA ZA MINÚTU: Max 1,6 J/cm²
 • ZÁRUKA: 3 roky
 • OSVEDČENIE/VYHLÁSENIE: EN60601-1;EN60601-1-2;EN60825;93/42/EEC EN 60601-1:2006 Zdravotnícke elektrické prístroje — Časť 1: Všeobecné požiadavky na základnú bezpečnosť a výkon, EN60601-1-2: 2007 elektrické prístroje – elektromagnetická kompatibilita, EN60825-1:2007 Bezpečnosť laserových zariadení. Klasifikácia zariadení a požiadavky; smernica 93/42/EHS zo 14. júna 1993 o lekárskych prístrojoch