Calm Night pre pokojný spánok 56 tablet

35,00 

Calm Night je založený na veľmi kvalitnom suchom extrakte valeriány lekárskej (Valeriana officinalis), s vysokým obsahom 500 mg extraktu v jednej tablete.

Klinické štúdie ukazujú, že 80 % užívateľov valeriány lekárskej uvádza zlepšenie kvality spánku.

Na sklade

Katalógové číslo: SF-CN Kategórie:

Spánok zaberá takmer tretinu nášho života a je nevyhnutný pre duševné aj fyzické zdravie. Spánok predstavuje zásadnú podporu imunitného systému, našej schopnosti vyrovnať sa s emocionálnym stresom a zlepšuje našu kondíciu, pamäť a produktivitu. Kvalitný spánok prispieva k lepšej fyzickej aj duševnej regenerácii.

Lieky na spanie na predpis môžu predĺžiť počet hodín spánku, ale znižujú počet hlbokých spánkov. Majú vedľajšie účinky, ako je dlhšia ospalosť nasledujúci deň, bolesť hlavy, bolesti svalov, zápcha, sucho v ústach, problémy so sústredením, závraty.

Valeriána lekárska (Valeriana officinalis) je jedným z najštudovanejších rastlinných prostriedkov na zlepšenie kvality spánku. Bolo preukázané, že valeriána lekárska obnovuje spánkovú architektúru, zvyšuje hlboký spánok, podporuje zdravú regeneráciu, kvalitný spánok bez dennej somnolencie (ospalosti). Valeriána lekárska môže mať postupný účinok, preto sa odporúča jej užívanie po dobu najmenej 2 týždňov, aby bol spánok kvalitný.

Odporúčané dávkovanie:
Pre upokojujúci účinok a pokojnú noc: 1 až 2 tablety večer.

Bez sedatív.
Žiadne nežiaduce reakcie ani závislosť. Bez laktózy a lepku.

recenzia

Pridajte prvú recenziu pre “Calm Night pre pokojný spánok 56 tablet”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Kontakt

ZEPTER CLUB LIVE100
Petr Havel 
obchodný riaditeľ Zepter ČR

Eliášova 24, Praha 6

+421 800 808 888

havel@zepter.cz

ČO HOVORIA ZÁKAZNÍCI