Čistička vzduchu Zepter Therapy Air® iOn Black + bonusy v hodnote 476 €

769,00 

(10 recenzií zákazníkov)
alebo na splátky bez navýšenia 10 x 76,9 EUR/mesačne
dnes nič neplatíte | online schválenie | tovar ihneď | viac...

FILTRUJE, ČISTÍ A OBOHACUJE VZDUCH, KTORÝ DÝCHATE.

Therapy Air iOn odstraňuje 99,9 % všetkých alergénov, prachových častíc, dymu, vírusov a baktérií – vrátane SARS-COV2.

Priekopnícka technológia piatich filtrov generuje 1.236.000 záporne nabitých ióntov na cm3.

Ak si objednáte do dnešnej polnoci, získate aj darčeky v hodnote 476 € 

✅ Darček č.1 – 5 rokov predĺženej záruky v hodnote 246 €
✅ Darček č.2 – Lišta pre zavesenie na stenu v hodnote 30 €
✅ Darček č.3 – Online program „Silná imunita“ v hodnote 80 €
✅ Darček č.4 – Poukážka na Zdravotný program Vita kliniky 80 €
✅ Darček č.5 – Praktická taška na prenášanie v hodnote 40 €

Na sklade

Katalógové číslo: SUPERSET M4B Kategórie: Značka:

THERAPY AIR® iOn – FILTRUJE, ČISTÍ A OBOHACUJE VZDUCH, KTORÝ DÝCHATE
S prístrojom Therapy Air ® iOn od firmy Zepter budete mať pod kontrolou obsah prachu, teplotu i vlhkosť doma alebo v kancelárii a zároveň sa zbavíte nečistôt zo vzduchu. Naša priekopnícka technológia založená na piatich filtroch vytvára približne 220 000 záporne nabitých iónov na cmčo zodpovedá množstvu iónov nameranému v najzdravších prostrediach na Zemi.

Nejlepší čistička vzduchu na trhu Therapy Air Ion Black a ložnice


CHRÁŇTE SVOJE ZDRAVIE
Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie teraz štvrtina obyvateľov zemegule dýcha nebezpečný vzduch. 4,3 milióna ľudí na svete ročne zomiera kvôli znečisteniu vzduchu vo vnútri budov. Zlá kvalita vzduchu doma alebo v kancelárii môže prispieť nielen k rozvoju infekcií a chronických pľúcnych chorôb, ako je astma, alebo byť priamo ich príčinou, ale môže tiež zvýšiť nebezpečenstvo výskytu rakoviny pľúc, mŕtvice a srdcového infarktu. A to nehovoríme o bolestiach hlavy, upchatom nose, nevoľnosti, vysušenej pokožke a suchých očiach.

ZVÝŠTE SVOJU IMUNITU A VÝKONNOSŤ
William Fisk z Lawrencovho národného laboratória v Berkeley, Kalifornia, vo svojej štúdii dospel k záveru, že lepšia kvalita vzduchu v miestnostiach podporuje produktivitu práce, čím sa podľa odhadu ročne ušetrí až 200 miliárd amerických dolárov. Ak nie je naša krv dostatočne zásobovaná kyslíkom, mozog sa veľmi rýchlo unaví a prestane jasne myslieť.
A akonáhle sa nám myslenie zakalí, začneme byť náchylní k depresii. Tá potom má nepriaznivý účinok na celú našu telesnú sústavu vrátane imunitného systému, čím sa naše telo dostáva do stavu, kedy ľahšie podlieha chorobám.
VAŠA OCHRANA PRED ZNEČISTENÍM A ALERGÉNMI
Nebezpečné častice, s ktorými sa stretávame vo svojich domovoch, pochádzajú zo znečisťujúcich látok, alergénov, peľov a plesní. Musíme ale zápasiť aj s poletujúcimi organickými zlúčeninami, čo sú chemické látky, ktoré môžu nebezpečne znečisťovať vzduch. Uvoľňujú sa z náterov, čistiacich prípravkov, rozpúšťadiel a iných prostriedkov domácej chémie, čím ďalej zhoršujú kvalitu vzduchu. Počas chrípkovej sezóny môže kvalita vzduchu u vás doma rozhodovať aj o tom, ako často vy a vaša rodina podľahnete chrípke alebo nachladnutiu.

.TherapyAirIon Black filtry animated

PÄŤ FANTASTICKÝCH FILTROV

1. ANTISTATICKÝ FILTER: odstraňuje väčšie častice prachu, plesní, vlasy, lupiny a zvieraciu srsť.

2. ANTIBAKTERIÁLNY FILTER: odstraňuje zvyšné drobné častice prachu, baktérie väčšie ako 1 mikrón, pele.

3. HEPA FILTER: likviduje najdrobnejšie prachové čiastočky a tabakový dym, zatiaľ čo antibakteriálny thiabenzadol (organická antibakteriálna zlúčenina) odstraňuje bacily, spóry plesní a iné zárodky, čím predchádza riziku infekcie.

4. ANTIALERGÉNNY FILTER: obsahuje zmes striebra, minerálu apatitu a antibakteriálneho činidla. Zmes je mimoriadne účinná pri potláčaní baktérie legionela, ktorá ohrozuje najmä malé deti. Filter obsahuje aj extrakt z listov ginka dvojlaločného (Ginkgo biloba), ktorý sa s úspechom používa pri astme, pľúcnych chorobách a problémoch krvného obehu a na odstraňovanie príčin alergií, chrípkových vírusov a baktérií.

5. UHLÍKOVÝ FILTER: vďaka vysokej absorpčnej schopnosti odstraňuje nepríjemné pachy z varenia, toxické plyny a ďalšie príčiny zápachu.

VÝHODY NAVIAC
Inovatívny a účinný prístroj prináša ďalšie skvelé výhody:

 • možno ho zavesiť na stenu a pre väčšie pohodlie je vybavený diaľkovým ovládaním
 • možno ho nastaviť na spánkový režim, pri ktorom prístroj automaticky prejde na tichú prevádzku a vytvorí príjemnú nočnú atmosféru
 • po otvorení predného krytu sa automaticky prerušia všetky činnosti
 • po nastavení do detského režimu sa prúdenie vzduchu spomalí, aby deťom nebolo chladno

Nejlepší čistička vzduchu na trhu Therapy Air Ion Black a ocenění expertentesten

 • KÓD VÝROBKU PWC-570B
 • NÁZOV VÝROBKU THERAPY AIR® iON BLACK
 • HMOTNOSŤ 8.8 kg
 • VÝROBCA HOME ART & SALES SERVICES AG, SIHLEGGSTRASSE 23, 8832 WOLLERAU, SWITZERLAND
 • ROZMERY 54.4 x 18.1 x 51 cm
 • PRÍKON 47 W
 • POSTUP ČISTENIA 5 filtrů: antistatický filtr, antibakteriální filtr, HEPA filtr, antialergenní filtr, filtr s aktivním uhlím
 • VYGENEROVANÉ ZÁPORNÉ IÓNY 1.236.000 iontů na cm3
 • HLUČNOSŤ Minimum 21db- maximum 46 db
 • MAXIMÁLNA KAPACITA VYČISTENÉHO VZDUCHU 363 m3/h
 • ZÁRUKA 5 let
 • OSVEDČENIE / VYHLÁSENIE Shoda CE pro elektrická zařízení. Prohlášení o shodě se směrnicí 2004/108 / ES o elektromagnetické kompatibilitě. Prohlášení o shodě se směrnicí 2006/95 / ES o nízkém napětí. Směrnice 2002/95 / ES (RoHS 1) o omezení používání některých nebezpečných látek v elektrických a elektronických zařízeních.

10 hodnotení pre Čistička vzduchu Zepter Therapy Air® iOn Black + bonusy v hodnote 476 €

 1. Anička Sterbova

  Mám čističku vzduchu Therapy Air, veľa riadu, mixér. Úplná spokojnosť 😀

 2. PhDr. Ljubica Váchová Nováková, riaditeľka materskej školy Jihlava

  Materská škola a Špeciálne pedagogické centrum Jihlava poskytuje starostlivosť nielen deťom zdravým, ale aj so zrakovým, mentálnym, telesným, sluchovým a rečovým postihnutím alebo deťom s viacerými chybami a deťom s poruchami artistického spektra. V našej materskej škole užívame čističky vzduchu Therapy Air v deviatich triedach u detí so špeciálnymi potrebami, v telocvični a pri trampolíne.
  Môžem plne tento prístroj odporučiť z niekoľkých dôvodov:
  Znížila sa o 30 % chorobnosť detí za dvojročné štatistické sledovanie, obzvlášť v záťažovom chrípkovom období. Taktiež sledujeme menší počet škôlkových infekcií – nádcha a kašeľ.
  Znížila sa prašnosť v triede pri pohybe a cvičení detí. Therapy Air sa spína a automaticky čistí vzduch v triede.
  Zachytenie zápachov v triede zo stravy a zo sociálneho zariadenia.
  Vzduch je obohatený o iónty a učiteľky aj rodičia túto zmenu veľmi pozitívne hodnotia.

 3. Jarmil Škvrna

  Prieduškovú astmu mám od detstva a pri svojej hereckej profesii som odsúdený pohybovať sa neustále v množstve prachu. Preto používam systém čistenia vzduchu Therapy Air vďaka ktorému potom môžem v pokoji spať, v pokoji si čítať. Jednoducho v pokoji doma existovať.

 4. Roman Hůla

  Toto je najlepšia čistička vzduchu, ktorú som za posledných 5 rokov použil. Je taká tichá, že ju môžete mať pustenú aj v spálni a spať v miestnosti. Pritom je extrémne výkonná. Musím povedať, že kvalita ma príjemne prekvapila.

 5. Miroslava Kunstová

  Už dlhé roky mám od Zepteru vybavenú celú domácnosť. A stále všetko funguje ako prvý deň po zakúpení. Dobrá investícia, 100% spokojnosť. Vrelo odporúčam. 😀👍

 6. Iveta Koubová

  V posledných rokoch som vďaka našim domácim miláčikom trpela alergiami a mala problémy so spánkom. Začiatkom roka sme vyskúšali inú, lacnejšiu a menej funkčnú čističku vzduchu. Bola to jedna z tých lacných čističiek z reklamy. Ako to slušne povedať? Veľmi nefungovala. Po dlhom vyberaní a porovnávaní sme vybrali Therapy Air. Už po niekoľkých nociach cítim rozdiel a som spokojná. Alergia sa zmenšila a spím lepšie. Therapy Air má tichý motor a skutočne veľké, kvalitné filtre. Táto čistička vzduchu je dostatočne účinná, aby vyčistila vzduch v celej domácnosti a je navyše veľmi pekne vyzerajúca. Odporúčam !!!

 7. Jana Jiskrová, riaditeľka materskej školy Kladno

  Prítomnosť čističky vzduchu v triede je skutočne poznať. Vzduch v triede je oveľa čistejší. Dýcha sa tam teraz lepšie nielen deťom s alergickými a astmatickými ťažkosťami, ale nám všetkým. Naozaj ma to veľmi prekvapilo a sama by som tomu neverila, keby som si to na vlastnej koži nevyskúšala, ako krásne dokáže Therapy Air vzduch vyčistiť.

 8. Ing. Jana Šubrtová

  Nikdy by som neverila, aká zlá bola kvalita vzduchu v našom byte, kým som nekúpila Therapy Air. Až uvidíte použité filtre, pochopíte. Je to investícia do zdravia. Therapy Air je jeden z najlepších nákupov domácich spotrebičov, ktorý som urobila.

 9. Anna Kubálková

  Je to len pár hodín a som prekvapená. Vzduch v miestnosti je skutočne iný. Lepší !!! Máme čističku vzduchu v obývacej izbe a jej dizajn sa tiež naozaj vydaril. Rozhodne odporúčam. 👍

 10. Rudolf Křenek

  Kúpili sme čističku Therapy Air do nášho bytu. Po 3 týždňoch ma zmena kvality vzduchu natoľko presvedčila, že som kúpil túto čističku ako darček pre mamičku, ktorá sa sťažovala na problémy s dýchaním vo svojom dome. Po pár dňoch mi volala, že sa cíti oveľa lepšie. Moja mamka je celkom náročný zákazník, ktorému nie je ľahké vyhovieť. U nej pochvala fakt už niečo znamená. Therapy Air je bezpečná stávka na istotu 👍 A za túto cenu je to skvelá ponuka!

Pridajte recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Možno by sa Vám páčilo…

Kontakt

ZEPTER CLUB LIVE100
Petr Havel 
obchodný riaditeľ Zepter ČR

Eliášova 24, Praha 6

+421 800 808 888

havel@zepter.cz

ČO HOVORIA ZÁKAZNÍCI