Čistička vzduchu Zepter Therapy Air® iOn Black + bonusy v hodnote 625 € 

799,00 

(23 recenzií zákazníkov)
alebo na splátky bez navýšenia 10 x 79,9 EUR/mesačne
dnes nič neplatíte | online schválenie | tovar ihneď | viac...

FILTRUJE, ČISTÍ A OBOHACUJE VZDUCH, KTORÝ DÝCHATE.

Therapy Air iOn odstraňuje 99,9 % všetkých alergénov, prachových častíc, dymu, vírusov a baktérií – vrátane SARS-COV2.

Priekopnícka technológia piatich filtrov generuje 1.236.000 záporne nabitých ióntov na cm3.

Ak si objednáte do dnešnej polnoci, získate aj darčeky v hodnote 625 € 

✅ Darček č.1 – 5 rokov predĺženej záruky v hodnote 246 €
✅ Darček č.2 – Osobná čistička vzduchu MyIon v hodnote 165 €
✅ Darček č.3 – Online program „Silná imunita“ v hodnote 80 €
✅ Darček č.4 – Poukážka na zdravotný program Vita kliniky 80 €
✅ Darček č.5 – Praktická taška na prenášanie v hodnote 40 €
✅ Darček č.6 – Lišta pre zavesenie na stenu v hodnote 30 €

Na sklade

Katalógové číslo: CL-TAIB-ION2 Kategórie: Značka:

THERAPY AIR® iOn – FILTRUJE, ČISTÍ A OBOHACUJE VZDUCH, KTORÝ DÝCHATE
S prístrojom Therapy Air ® iOn od firmy Zepter budete mať pod kontrolou obsah prachu, teplotu i vlhkosť doma alebo v kancelárii a zároveň sa zbavíte nečistôt zo vzduchu. Naša priekopnícka technológia založená na piatich filtroch vytvára približne 220 000 záporne nabitých iónov na cmčo zodpovedá množstvu iónov nameranému v najzdravších prostrediach na Zemi.

Nejlepší čistička vzduchu na trhu Therapy Air Ion Black a ložnice


CHRÁŇTE SVOJE ZDRAVIE
Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie teraz štvrtina obyvateľov zemegule dýcha nebezpečný vzduch. 4,3 milióna ľudí na svete ročne zomiera kvôli znečisteniu vzduchu vo vnútri budov. Zlá kvalita vzduchu doma alebo v kancelárii môže prispieť nielen k rozvoju infekcií a chronických pľúcnych chorôb, ako je astma, alebo byť priamo ich príčinou, ale môže tiež zvýšiť nebezpečenstvo výskytu rakoviny pľúc, mŕtvice a srdcového infarktu. A to nehovoríme o bolestiach hlavy, upchatom nose, nevoľnosti, vysušenej pokožke a suchých očiach.

ZVÝŠTE SVOJU IMUNITU A VÝKONNOSŤ
William Fisk z Lawrencovho národného laboratória v Berkeley, Kalifornia, vo svojej štúdii dospel k záveru, že lepšia kvalita vzduchu v miestnostiach podporuje produktivitu práce, čím sa podľa odhadu ročne ušetrí až 200 miliárd amerických dolárov. Ak nie je naša krv dostatočne zásobovaná kyslíkom, mozog sa veľmi rýchlo unaví a prestane jasne myslieť.
A akonáhle sa nám myslenie zakalí, začneme byť náchylní k depresii. Tá potom má nepriaznivý účinok na celú našu telesnú sústavu vrátane imunitného systému, čím sa naše telo dostáva do stavu, kedy ľahšie podlieha chorobám.
VAŠA OCHRANA PRED ZNEČISTENÍM A ALERGÉNMI
Nebezpečné častice, s ktorými sa stretávame vo svojich domovoch, pochádzajú zo znečisťujúcich látok, alergénov, peľov a plesní. Musíme ale zápasiť aj s poletujúcimi organickými zlúčeninami, čo sú chemické látky, ktoré môžu nebezpečne znečisťovať vzduch. Uvoľňujú sa z náterov, čistiacich prípravkov, rozpúšťadiel a iných prostriedkov domácej chémie, čím ďalej zhoršujú kvalitu vzduchu. Počas chrípkovej sezóny môže kvalita vzduchu u vás doma rozhodovať aj o tom, ako často vy a vaša rodina podľahnete chrípke alebo nachladnutiu.

.TherapyAirIon Black filtry animated

PÄŤ FANTASTICKÝCH FILTROV

1. ANTISTATICKÝ FILTER: odstraňuje väčšie častice prachu, plesní, vlasy, lupiny a zvieraciu srsť.

2. ANTIBAKTERIÁLNY FILTER: odstraňuje zvyšné drobné častice prachu, baktérie väčšie ako 1 mikrón, pele.

3. HEPA FILTER: likviduje najdrobnejšie prachové čiastočky a tabakový dym, zatiaľ čo antibakteriálny thiabenzadol (organická antibakteriálna zlúčenina) odstraňuje bacily, spóry plesní a iné zárodky, čím predchádza riziku infekcie.

4. ANTIALERGÉNNY FILTER: obsahuje zmes striebra, minerálu apatitu a antibakteriálneho činidla. Zmes je mimoriadne účinná pri potláčaní baktérie legionela, ktorá ohrozuje najmä malé deti. Filter obsahuje aj extrakt z listov ginka dvojlaločného (Ginkgo biloba), ktorý sa s úspechom používa pri astme, pľúcnych chorobách a problémoch krvného obehu a na odstraňovanie príčin alergií, chrípkových vírusov a baktérií.

5. UHLÍKOVÝ FILTER: vďaka vysokej absorpčnej schopnosti odstraňuje nepríjemné pachy z varenia, toxické plyny a ďalšie príčiny zápachu.

VÝHODY NAVIAC
Inovatívny a účinný prístroj prináša ďalšie skvelé výhody:

 • možno ho zavesiť na stenu a pre väčšie pohodlie je vybavený diaľkovým ovládaním
 • možno ho nastaviť na spánkový režim, pri ktorom prístroj automaticky prejde na tichú prevádzku a vytvorí príjemnú nočnú atmosféru
 • po otvorení predného krytu sa automaticky prerušia všetky činnosti
 • po nastavení do detského režimu sa prúdenie vzduchu spomalí, aby deťom nebolo chladno

Nejlepší čistička vzduchu na trhu Therapy Air Ion Black a ocenění expertentesten

 • KÓD VÝROBKU PWC-570B
 • NÁZOV VÝROBKU THERAPY AIR® iON BLACK
 • HMOTNOSŤ 8.8 kg
 • VÝROBCA HOME ART & SALES SERVICES AG, SIHLEGGSTRASSE 23, 8832 WOLLERAU, SWITZERLAND
 • ROZMERY 54.4 x 18.1 x 51 cm
 • PRÍKON 47 W
 • POSTUP ČISTENIA 5 filtrů: antistatický filtr, antibakteriální filtr, HEPA filtr, antialergenní filtr, filtr s aktivním uhlím
 • VYGENEROVANÉ ZÁPORNÉ IÓNY 1.223.000 iontů na cm3
 • HLUČNOSŤ Minimum 21db - maximum 46db
 • MAXIMÁLNA KAPACITA VYČISTENÉHO VZDUCHU 363m3/h
 • ZÁRUKA 5 let
 • OSVEDČENIE / VYHLÁSENIE Shoda CE pro elektrická zařízení. Prohlášení o shodě se směrnicí 2004/108 / ES o elektromagnetické kompatibilitě. Prohlášení o shodě se směrnicí 2006/95 / ES o nízkém napětí. Směrnice 2002/95 / ES (RoHS 1) o omezení používání některých nebezpečných látek v elektrických a elektronických zařízeních.

23 hodnotení pre Čistička vzduchu Zepter Therapy Air® iOn Black + bonusy v hodnote 625 € 

 1. Anička Sterbova

  Mám čističku vzduchu Therapy Air, spoustu nádobí, mixér. Naprostá spokojenost 😀

 2. PhDr. Ljubica Váchová Nováková, ředitelka mateřské školy Jihlava

  Mateřská škola a Speciálně pedagogické centrum Jihlava poskytuje péči nejen dětem zdravým, ale i se zrakovým, mentálním, tělesným, sluchovým a řečovým postižením nebo dětem s více vadami a dětem s poruchami artistického spektra. V naší mateřské škole užíváme čističky vzduchu Therapy Air v devíti třídách u dětí se speciálními potřebami, v tělocvičně a u trampolíny.
  Mohu plně tento přístroj doporučit z několika důvodů :
  Snížila se o 30% nemocnost dětí za dvouleté statistické sledování, obzvlášť v zátěžovém chřipkovém období. Taktéž sledujeme menší počet školkových infekcí – rýma a kašel.
  Snížila se prašnost ve třídě při pohybu a cvičení dětí. Therapy Air se spíná a automaticky čistí vzduch ve třídě.
  Zachycení zápachů ve třídě ze stravy a ze sociálního zařízení.
  Vzduch je obohacen o ionty a učitelky i rodiče tuto změnu velmi pozitivně hodnotí.

 3. Jarmil Škvrna

  Průduškové astma mám od dětství a při své herecké profesi jsem odsouzen pohybovat se neustále ve spoustě prachu. Proto používám systém čištění vzduchu Therapy Air díky kterému pak mohu v klidu spát, v klidu si číst. Prostě v klidu doma existovat.

 4. Roman Hůla

  Toto je nejlepší čistička vzduchu, kterou jsem za posledních 5 let použil. Je tak tichá, že jí můžete mít puštěnou i v ložnici a spát v místnosti. Přitom je extrémně výkonná. Musím říct, že kvalita mě příjemně překvapila.

 5. Miroslava Kunstová

  Už dlouhá léta mám od Zepter už vybavenou celou domácnost. A pořád vše funguje jak první den po zakoupení. Dobrá investice, 100% spokojenost. Vřele doporučuji. 😀👍

 6. Iveta Koubová

  V posledních letech jsem díky našim domácím mazlíčkům trpěla alergiemi a měla potíže se spánkem. Začátkem roku jsme vyzkoušeli jinou, levnější a méně funkční čističku vzduchu. Byla to jedna z těch levných čističek z reklamy. Jak to slušně říci ? Moc nefungovala. Po dlouhém vybírání a porovnávání jsme vybrali Therapy Air. Už po několika nocích cítím rozdíl a jsem spokojená. Alergie se zmenšila a spím lépe. Therapy Air má tichý motor a skutečně velké, kvalitní filtry. Tato čistička vzduchu je dostatečně účinná, aby vyčistila vzduch v celé domácnosti a je navíc velmi pěkně vypadající. Doporučuji !!!

 7. Jana Jiskrová, ředitelka mateřské školy Kladno

  Přítomnost čističky vzduchu ve třídě je opravdu znát. Vzduch ve třídě je mnohem čistší. Dýchá se tam nyní lépe nejen dětem s alergickými a astmatickými obtížemi, ale nám všem. Opravdu mě to hodně překvapilo a sama bych tomu nevěřila, když bych si to na vlastní kůži nevyzkoušela, jak krásně dokáže Therapy Air vzduch vyčistit.

 8. Ing. Jana Šubrtová

  Nikdy bych nevěřila, jak jak špatná byla kvalita vzduchu v našem bytě, dokud jsem nepořídila Therapy Air. Až uvidíte použité filtry, pochopíte. Je to investice do zdraví. Therapy Air je jeden z nejlepších nákupů domácích spotřebičů, který jsem udělala.

 9. Anna Kubálková

  Je to jen pár hodin a jsem překvapená. Vzduch v místnosti je opravdu jiný. Lepší !!! Máme čističku vzduchu v obývacím pokoji a její design se také opravdu povedl. Rozhodně doporučuji. 👍

 10. Rudolf Křenek

  Koupili jsme čističku Therapy Air do našeho bytu. Po 3 týdnech mě změna kvality vzduchu natolik přesvědčila, že jsem koupil tuto čističku jako dárek pro maminku, která si stěžovala na potíže s dýcháním ve svém domě. Po pár dnech mi volala, že se cítí mnohem lépe. Moje mamka je docela náročný zákazník, kterému není snadné vyhovět. U ní pochvala fakt už něco znamená. Therapy Air je bezpečná sázka na jistotu 👍 A za tuto cenu je to skvělá nabídka!

 11. Gabriela Sehnalová

  Mám možnost srovnávat. Tato čistička je naprosto úžasná, není příliš hlasitá, je krásná, má generátor záporných iontů a HEPA filtr. Žádný malý tenký filtr, ale pořádný filtr, který vydrží 12 měsíců, což znamená méně peněz vynaložených na náhradní filtry. Čistička Therapy Air omezila prašnost a drobné pachy u nás v domácnosti. Spotřeba energie je jedna z nejnižších, které jsem našla. Nebudete litovat tohoto nákupu pro váš domov. Doporučuji 😘

 12. Vlasta

  Moje maminka je bronchiální astmatička a zaznamenala okamžité zlepšení. Therapy Air pomohl vyčistit vzduch, což jí usnadnilo dýchání a zlepšilo spánek. Za celou rodinu, děkuji 😍👍

 13. Renata Opltová

  Máme psa, kterého milujeme. A také občas hlídáme malého vnuka. Proto jsme se rozhodli podívat po čističce vzduchu. Když jsme četli recenze a prováděli průzkum, tak zepter therapy air čistička byla vyhodnocena jako vítěz testů. Máme větší rodinný dům a během několika dní se skutečně vyčistil vzduch a snížilo množství prachu v domě. Pokud chcete opravdu pěknou jednotku na čištění vzduchu, vyberte si therapy air. Zapojte jej a nechte ho dělat svou věc. Tak jednoduché to je.

 14. Libor Karas

  Tato věc funguje skvěle! Koupili jsme Therapy Air na doporučení lékaře, protože moje žena má astma. Funguje překvapivě tiše a vzduch je čistší. Automatický režim si sám hlídá kvalitu vzduchu, takže se o přístroj žena vůbec nemusí start. Jsme spokojení.

 15. Alice Majerová

  Čistí hodně vzduchu. A potichu. Therapy Air mě opravdu ohromil. Pohybuje tunou vzduchu a dělá to potichu. Líbí se mi automatický režim a barevně odlišený indikátor kvality vzduchu. Vřele doporučuji každému, kdo hledá kvalitu a čistě vonící domov 🥰

 16. Filip Tesařík

  Nejlepší vysoce účinná čistička vzduchu, jakou jsme našli. Vynikající filtrace. Snadné, intuitivní ovládání. Překvapivě tichý, dokonce i v režimu turbo. Stylový design. Vysoce kvalitní konstrukce. Lze také snadno přenášet z místnosti do místnosti. Doporučuji.

 17. Ing. Viktor Sýkora

  Tato čistička vzduchu opravdu osvěžila vzduch v malé kanceláři, kde úzce spolupracuje 10 lidí! Skvělá jednotka! Chválím dodávanou lištu a možnost pověsit na zeď. Pokud máte malé prostory, ušetří Vám to hodně místa. Je vidět, že u návrhu Therapy Air iOn někdo přemýšlel.

 18. Ilona Reková

  Skvělá čistička vzduchu! Velmi tichá. Pomohlo to snížit zápach od mých dvou psů a snížit alergie u mých dětí.

 19. Matěj Šácha

  Vynikající čištění vzduchu. Během několika dnů jsem zaznamenal velký rozdíl v mých alergiích. Therapy Air je velmi tichý. Není to nejlevnější čistička, ale stojí to za ty peníze navíc. Dostanete skutečně vysoce funkční výrobek. Už chápu, proč si ho kupují lékaři do ordinací.angeliza1@selectedovr.com

 20. Diana K.

  Skvely produkt. Doporucuji 👍 👍 👍

 21. Vendulka Soukupová

  Kvalita ovzduší se výrazně zlepšila! Therapy Air funguje výborně a pokrývá velkou plochu. Od té doby, co čističku vzduchu máme, jsem si všimla, že je doma méně prachu a lepší vzduch. Kéž bychom koupili přístroj dříve. Máme ho asi 4 měsíce a už bych si to bez něj nedovedla představit…. ❤️👍

 22. Anna Míšková

  Skvělá čistička vzduchu. I po 3 letech jsem s tímto výrobkem velmi spokojena.

 23. Ludmila Škutová

  Skutečně velmi tichá čistička vzduchu. V ložnici mám mnohem méně prachu a už se nebudím s ranním kašlem. Dražší, ale velice dobře provedené. Má skutečně velký HEPA filtr a je to znát. Je u nás zapnutá permanentně tj. 24/7, ani jí neslyším běžet. Ráda dýchám čistý vzduch. Opravdu doporučuji.

Pridajte recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Možno by sa Vám páčilo…

Kontakt

ZEPTER CLUB LIVE100
Petr Havel 
obchodný riaditeľ Zepter ČR

Eliášova 24, Praha 6

+421 800 808 888

havel@zepter.cz

ČO HOVORIA ZÁKAZNÍCI