ZEPTER AKCIOVÁ PONUKA – akčné zľavy až 35 % a darčeky v hodnote 160 EUR.

Matrac Supquano s poťahom Extraquano

Original price was: 7099,00 €.Current price is: 6739,00 €.

prvá splátka 0 € | online schválenie | tovar ihneď |viac...
Spánok na kvalitnom matraci vám zaistí dokonalú fyzickú i duševnú relaxáciu a budete sa po celý deň cítiť svieži a oddýchnutí.
Stredne tvrdý matrac SupQuano je vyrobený z prírodného latexu. Povlak matraca ExtraQuano má dve strany, zdravotnú a chladivú. Zdravotná strana je vyrobená z kašmíru a viskózy. Pri jeho výrobe bola použitá technológia HyperOxy Biom, AntiStat a AntiBact.
Chladivá strana neobsahuje technológiu HyperOxy Biom, je vyrobená z kašmíru a viskózy a upravená technológiou AntiBact a AntiStat.
Technológia HyperOxy Biom obnovuje telesnú energiu pre pokojný spánok. Podporuje zvýšený prísun kyslíka a živín do buniek a posilňuje tak rýchlejšiu regeneráciu tela. Spolu so zmesou termoreaktívnych minerálov BIOM, použitých pri výrobe poťahu, zhromažďuje infračervenú energiu, ktorú telo v spánku pasívne stráca a vracia ju späť do tela.
Technológia AntiStat použitá pri výrobe poťahu odstraňuje statickú elektrinu pomocou elektromagnetického obranného štítu. Tenké uhlíkové vlákna spracované do ExtraQuano poťahu zbierajú elektróny z povrchu tela, z priestoru okolo neho a uvoľňujú ich, a tým telo zbavujú škodlivej statickej elektriny.
Poťah je upravený antibakteriálnou technológiou AntiBact, ktorá zastavuje rast baktérií a zabraňuje tvorbe plesní a zápachu. Je účinná aj proti hubám a roztočom.
Certifikáty: životnosť, elasticita, odolnosť proti starnutiu, bezpečné používanie, odolnosť proti plesniam a alergénom. QUANOMED je certifikovaný ako hypoalergénny materiál a je bezpečný aj pre detskú pokožku.
Rozmery matraca: 160 x 200 x 18 cm s ExtraQuano stranou

Na sklade

Kalkulačka splátek
Kategórie: Značka:
Inteligentný systém pre kvalitný spánok Quanomed Sleep Smart System bol vytvorený pre každého, kto ohľadne dokonalého oddychu, regenerácie, maximálneho pohodlia a luxusu nepozná žiadne kompromisy. Zdravý spánok je jedným zo šiestich najdôležitejších pilierov nášho života spolu s čistou vodou, vzduchom, kvalitnou stravou, telesnou aktivitou a svetlom. Dobrý spánok je zásadný pre udržanie telesného a duševného zdravia. Ak nám chýba zdravý spánok, sme unavení, náchylní k chorobám a podávame slabšie výkony.
Najčastejším dôvodom zlého spánku je nedostatočne kvalitný matrac. Kvalitu matraca ovplyvňuje jej vek, materiál, z ktorého je matrac vyrobený a jeho deformácia, baktérie, prach a roztoče.QUANOMED Sleep Smart System podporuje kvalitný spánok.

 • Umožňuje dokonalé prúdenie vzduchu pre optimálnu teplotu tela – systém Therapy Air Flow (TAF -Therapy Air FOW). Navzájom prepojené vzduchové bubliny v matraci umožňujú pri pohybe počas spánku vylučovať z tela prebytočné teplo a udržujú tak optimálnu telesnú teplotu, zabraňujú poteniu, infekciám a vzniku či zhoršovaniu príznakov reumatických a iných ochorení, urýchľujú regeneračné procesy v tele.
 • Podporuje obnovu telesných a duševných síl (BRS – Body recuperation Support). Poskytuje anatomickú podporu všetkým častiam tela, umožňuje optimálne rozloženie hmotnosti a zaťaženia a zaručuje dokonalú regeneráciu. Uľavuje od radu zdravotných problémov: bolesti ramien, hlavy a šije, svalového napätia, stuhnutosti a bolesti chrbta, dislokácie chrbticových stavcov, bolesti v bedrách a zápalu kĺbov, bolesti a necitlivosti kolien, bolesti svalov v spodnej časti nôh, bolesti kĺbov a opuchnutým nohám.
 • Quanomed je vyrobený z prvotriedneho 100% prírodného latexu, ktorý je získavaný zo stromov kaučukovníka rastúcich v tropických pralesoch. Latex má okrem fyzikálnych vlastností vynikajúce hygienické a mikrobiologické vlastnosti. Neprenikajú do neho nečistoty, roztoče ani mikroorganizmy. 100% prírodný latex neobsahuje žiadne chemikálie, syntetické látky, pesticídy, herbicídy a toxické látky.

Quanomed poskytuje podporu pre chrbticu a telo:

 • Zmierňuje tlak
 • Udržuje normálnu telesnú teplotu
 • Antialergénny
 • Ekologický
 • Mimoriadne trvanlivý
 • Zlepšuje krvný obeh
 • Pohlcuje kinetickú energiu
 • KÓD VÝROBKU SQ-D160200
 • NÁZOV VÝROBKU Matrac SupQuano s poťahom ExtraQuano
 • HMOTNOSŤ BRUTTO [KG]51
 • HMOTNOSŤ NETTO [KG]47

recenzia

Pridajte prvú recenziu pre “Matrac Supquano s poťahom Extraquano”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *