Nôž porciovací Absolute Zepter®

186,00 

alebo na splátky bez navýšenia 10 x 18,6 EUR/mesačne
dnes nič neplatíte | online schválenie | tovar ihneď | viac...

Nôž na porcovanie s dĺžkou 20 cm, vyrábaný v Nemecku, umožní jednoduché krájanie a porcovanie mäsa, hydiny a iných druhov potravín. Pomocou tohto noža nakrájate suroviny na rovnomerne tenké kúsky či plátky. Čepeľ je vyrobená z Japonskej damašskej 66-vrstvovej ocele VG 10, tvrdenej chladom, čím oceľ získava jemnú a kompaktnú štruktúru. Vďaka tomu má táto oceľ aj výnimočnú tvrdosť 60-62 Rockwellov.

Na sklade

Katalógové číslo: KA-012 Kategórie: Značka:

FELIX® ZEPTER® PRINÁŠA MAXIMÁLNU KVALITU A OVERENÚ TRADÍCIU 
Neskutočná ostrosť Noža na porciovanie je skombinovaná s bezpečnostnými paralelnými drážkami pre jeho dokonalé a bezpečné uchopenie. Je vhodný na profesionálne i domáce použitie. Počnúc abrazívnym čistením čepelí a rukovätí, cez vyrovnávanie, leštenie, leptanie, až po čistenie ultrazvukom, je pri výrobe najkvalitnejšieho noža na porciovanie nevyhnutná absolútna oddanosť kvalite a tradícii:

KVALITA: FELIX používa výhradne kvalitné, trvácne materiály v podobe vysoko legovanej, chróm-molybdén-vanádiovej ocele X50 CrMoV15, Japonskej damašskej 66-vrstvovej ocele VG10, alebo čepieľkovej ocele X65 CR13. Mikroštruktúra týchto oceľových čepelí je homogénna a kompaktná, zaručí ohybnosť, odolnosť voči hrdzaveniu a taktiež dlhodobé zachovanie ostrosti čepelí. Keďže sú nože vyrábané ručne, ich kvalita priamo závisí od zručnosti majstrov remeselníkov. Každý nôž prechádza 45-krokovou výrobou, pričom každý jeden krok sa odvíja od stáročiami overených znalostí a skúseností firmy Solingen, od precíznej práce, dobrého zraku a starostlivej lásky k detailu. Konečný punc kvality spočíva vo funkčnosti a dizajne našich nožov. Dokonalé narábanie a používanie nožov závisí od ich tvarov, ako sadnú do ruky, ako sú vyvážené, a ako sa pri krájaní prenáša sila z ruky do čepele noža. Už od prvého pohľadu a dotyku je zrejmé, že nože Felix a Zepter majú všetky tieto vlastnosti a od ostatných nožov sa odlišujú svojou mimoriadnou kvalitou a nádherným dizajnom.

TRADÍCIA: FELIX je firma s tradíciou a jeden z najstarších výrobcov nožov, ktorý vyrába príbory od roku 1790. Karl Gustav Felix založil firmu Gustav Felix Schneidwarenfabrik v roku 1843, ktorá symbolizuje dvojstoročné dedičstvo remeselných zručností a súčasne vyrába nože, známe svojou výnimočnou kvalitou na celom svete. V roku 2012 firma ZEPTER International – medzinárodná, multibrandová celosvetová firma, ktorá vyrába, predáva a distribuuje exkluzívny a vysokokvalitný tovar po celom svete, kúpila firmu FELIX Solingen GMbH, čím si zaistila pozíciu lídra na trhu a vo výrobe nožov najvyššej kvality. Jedinečná vízia Zepter a inovatívne výrobky najvyššej kvality sa zhodujú s tradíciami a majstrovskou remeselnou zručnosťou firmy FELIX.

 

  • KÓD VÝROBKU KA-012
  • NÁZOV VÝROBKU Nôž na porciovanie z kolekcie Absolute ML, čepeľ 20 cm
  • HMOTNOSŤ BRUTTO [KG]0.34
  • HMOTNOSŤ NETTO [KG]0.2
  • POUŽITIENôž na porciovanie mäsa a hydiny, na filetovanie veľkých rýb
  • VÝROBCA FELIX SOLINGEN GmbH , An den Eichen 6, 42699 Solingen
  • ROZMERY 430 x 90 x 30 cm
  • MATERIÁL Čepeľ – japonská VG10 66-vrstvová damascénska oceľ Štruktúra čepele je tvrdená za studena – čepeľ je jemnejšia a kompaktnejšia a dosahuje tvrdosť 60 – 62 Rockwellov Rukoväť – Polyamid PA6 G830 FC
  • ČISTENIE A ÚDRŽBANože odporúčame umývať v rukách. Po použití opláchnite teplou vodou a osušte suchou utierkou.
  • VHODNÉ NA POUŽITIE V UMÝVAČKE RIADUNeodporúča sa
  • VYROBENÉ VNemecko
  • ZÁRUKA 5-ročná záruka v prípade zistenia chýb materiálu alebo spracovania. Táto záruka sa nevzťahuje na: estetické zmeny spôsobené bežným používaním, škrabance a praskliny, ktoré nemajú vplyv na výkon výrobku a škody spôsobené nesprávnym používaním, napr. nesprávne brúsenie.
  • OSVEDČENIE / VYHLÁSENIEVyhlásenie o zhode s Nariadením (ES) č. 1935/2004 o materiáloch a predmetoch určených na styk s potravinami, ktoré – pri správnom použití – neuvoľňujú žiadne látky škodlivé pre zdravie.

recenzia

Pridajte prvú recenziu pre “Nôž porciovací Absolute Zepter®”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Kontakt

ZEPTER CLUB LIVE100
Petr Havel 
obchodný riaditeľ Zepter ČR

Eliášova 24, Praha 6

+421 800 808 888

havel@zepter.cz

ČO HOVORIA ZÁKAZNÍCI