Nôž Santoku Absolute Zepter®

220,00 

alebo na splátky bez navýšenia 10 x 22 EUR/mesačne
dnes nič neplatíte | online schválenie | tovar ihneď | viac...

Je súčasťou kolekcie Absolute ML a predstavuje kombináciu noža šéfkuchára a sekáčika na mäso. S dĺžkou 19 cm je vhodný na krájanie a sekanie na rôzne tvary. Ryhovaná čepeľ znižuje trenie, vďaka čomu sa potraviny nebudú lepiť na nôž a nakrájate ich s väčšou precíznosťou. Čepeľ je vyrobená z japonskej 66-vrstvovej ocele Damascus, renomovanou firmou Felix Zepter v nemeckom Solingene. Tvrdenie o

Na sklade

Katalógové číslo: KA-016 Kategórie: Značka:

OSTRIE NAJVYŠŠEJ KVALITY OD FELIX® A ZEPTER® 
Vysoká ostrosť a jednoduchá údržba čepele noža Santoku Knife v kombinácii s bezpečnou rukoväťou z plastového Polyamidu PA-6, ktorý je maximálne pevný a stabilný. Vďaka dodatočnému bezpečnostnému doplnku na rukoväti, v podobe jemných paralelných zárezov, nôž dokonale sadne do ruky a poskytne vám pocit bezpečia pri krájaní.

Kolekcia ABSOLUTE ML od firmy Felix a Zepter dodáva krájaniu vyššiu úroveň precíznosti a ostrosti. Počas celého procesu výroby najkvalitnejších nožov na svete, počnúc abrazívnym čistením čepelí a rukovätí, cez vyrovnávanie, leštenie, leptanie, až po čistenie ultrazvukom, je nevyhnutná absolútna oddanosť kvalite a tradícii:

KVALITA: FELIX používa výhradne kvalitné, trvácne materiály v podobe vysoko legovanej, chróm-molybdén-vanádiovej ocele X50 CrMoV15, Japonskej damašskej 66-vrstvovej ocele VG10, alebo čepieľkovej ocele X65 CR13. Mikroštruktúra týchto oceľových čepelí je homogénna a kompaktná, zaručí ohybnosť, odolnosť voči hrdzaveniu a taktiež dlhodobé zachovanie ostrosti čepelí. Keďže sú nože vyrábané ručne, ich kvalita priamo závisí od zručnosti majstrov remeselníkov. Každý nôž prechádza 45-krokovou výrobou, pričom každý jeden krok sa odvíja od stáročiami overených znalostí a skúseností firmy Solingen, od precíznej práce, dobrého zraku a starostlivej lásky k detailu. Konečný punc kvality spočíva vo funkčnosti a dizajne našich nožov. Dokonalé narábanie a používanie nožov závisí od ich tvarov, ako sadnú do ruky, ako sú vyvážené, a ako sa pri krájaní prenáša sila z ruky do čepele noža. Už od prvého pohľadu a dotyku je zrejmé, že nože Felix a Zepter majú všetky tieto vlastnosti a od ostatných nožov sa odlišujú svojou mimoriadnou kvalitou a nádherným dizajnom.

TRADÍCIA: FELIX je firma s tradíciou a jeden z najstarších výrobcov nožov, ktorý vyrába príbory od roku 1790. Karl Gustav Felix založil firmu Gustav Felix Schneidwarenfabrik v roku 1843, ktorá symbolizuje dvojstoročné dedičstvo remeselných zručností a súčasne vyrába nože, známe svojou výnimočnou kvalitou na celom svete. V roku 2012 firma ZEPTER International – medzinárodná, multibrandová celosvetová firma, ktorá vyrába, predáva a distribuuje exkluzívny a vysokokvalitný tovar po celom svete, kúpila firmu FELIX Solingen GMbH, čím si zaistila pozíciu lídra na trhu a vo výrobe nožov najvyššej kvality. Jedinečná vízia Zepter a inovatívne výrobky najvyššej kvality sa zhodujú s tradíciami a majstrovskou remeselnou zručnosťou firmy Felix.

 

  • KÓD VÝROBKU KA-016
  • NÁZOV VÝROBKU Nôž Santoku z kolekcie Absolute ML, čepeľ 19 cm
  • HMOTNOSŤ BRUTTO [KG]0.38
  • HMOTNOSŤ NETTO [KG]0.22
  • POUŽITIENôž šéfkuchára v japonskom štýle určený na krájanie na plátky, na kocky a na sekanie.
  • VÝROBCA FELIX SOLINGEN GmbH , An den Eichen 6, 42699 Solingen
  • ROZMERY 430 x 90 x 30 mm
  • MATERIÁL Čepeľ – japonská VG10 66-vrstvová damascénska oceľ Štruktúra čepele je tvrdená za studena – čepeľ je jemnejšia a kompaktnejšia a dosahuje tvrdosť 60 – 62 Rockwellov Rukoväť – Polyamid PA6 G830 FC
  • ČISTENIE A ÚDRŽBANože odporúčame umývať v rukách. Po použití opláchnite teplou vodou a osušte suchou utierkou.
  • VHODNÉ NA POUŽITIE V UMÝVAČKE RIADUNeodporúča sa
  • VYROBENÉ VNemecko
  • ZÁRUKA 5-ročná záruka v prípade zistenia chýb materiálu alebo spracovania. Táto záruka sa nevzťahuje na: estetické zmeny spôsobené bežným používaním, škrabance a praskliny, ktoré nemajú vplyv na výkon výrobku a škody spôsobené nesprávnym používaním, napr. nesprávne brúsenie.
  • OSVEDČENIE / VYHLÁSENIEVyhlásenie o zhode s Nariadením (ES) č. 1935/2004 o materiáloch a predmetoch určených na styk s potravinami, ktoré – pri správnom použití – neuvoľňujú žiadne látky škodlivé pre zdravie.

recenzia

Pridajte prvú recenziu pre “Nôž Santoku Absolute Zepter®”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Kontakt

ZEPTER CLUB LIVE100
Petr Havel 
obchodný riaditeľ Zepter ČR

Eliášova 24, Praha 6

+421 800 808 888

havel@zepter.cz

ČO HOVORIA ZÁKAZNÍCI