ZEPTER AKCIOVÁ PONUKA – akčné zľavy až 35 % a darčeky v hodnote 160 EUR.

Okuliare Zepter Hyperlight Rio Grey

Original price was: 619,00 €.Current price is: 559,00 €.

prvá splátka 0 € | online schválenie | tovar ihneď |viac...

Na sklade

Kalkulačka splátek

Revolúcia v optike!

Chráňte svoje oči, optimalizujte činnosť mozgu a zlepšite si náladu pomocou okuliarov Hyperlight Eyewear.

TO VŠETKO VĎAKA PATENTOVANEJ FULLERÉNOVEJ TECHNOLÓGII, KTOREJ OBJAV BOL OCENENÝ NOBELOVOU CENOU.

100 % záruka spokojnosti:
– Objednajte
– Vyskúšajte
– Budete nadšení

Ak vám náhodou okuliare nebudú vyhovovať, môžete ich nepoškodené vrátiť do 2 týždňov a my vám pošleme peniaze späť.

Katalógové číslo: HE-RIOG Kategórie:

REVOLUČNÁ technológia okuliarov s fullerenom oceneným nobelovou cenou

Unikátna švajčiarska technológia, ktorá vychádza z prelomového objavu molekuly FULLEREN C60, ktorá umožňuje meniť vlastnosti svetla a prinášať ľudskému organizmu mimoriadne výhody.

.

Okuliare Zepter Hyperlight Rio Grey

JEDINÉ OKULIARE SVOJHO DRUHU NA SVETOVOM TRHU

obsahujú Fulleren C60 pre úplnú transformáciu vlastností svetla

Patentovaná technológia Quantum Hyperlight

Blokuje a premieňa škodlivé UV a modré svetlo

antireflexná vrstva pre najlepšiu viditeľnosť za všetkých podmienok

Maximálna odolnosť proti poškriabaniu a mechanickému poškodeniu

Maximálna odolnosť voči zamlžovaniu

5 prestižných ocenení za revolučný prínos v oblasti optiky

Patentovaná nanotechnológia založená na fulleréne C60 a objavoch hyperharmonizovaného a hyperpolarizovaného svetla získala päť prestížnych medzinárodných ocenení.

Zlatá medaila International Federation of Inventors Ženeva

World IP Organization – zlatá medaila for Inventors

Zlatá medaila China Association of Inventions

Zlatá plaketa Inventions Belehrad

Zlatá medaila Invent Arena Česká republika

Napísali o nás

OKULIARE ZEPTER HYPERLIGHT CHRÁNIA VÁŠ ZRAK

Eliminujú nebezpečné ultrafialové a modré žiarenie

Nebezpečné žiarenie premieňajú na vlnové dĺžky, ktoré sú pre oko vhodnejšie (zelené, žlté, oranžové, červené svetlo). Chránia oči pred nadmerným množstvom kombinovanej svetelnej energie zo všetkých zdrojov svetla, ktorým sme vystavení (umelé svetlo, svetlo z elektronických zariadení a slnečné svetlo), pretože prepúšťajú len ideálne množstvo svetla.

Z

pomáhajú chrániť vaše oči pred rôznymi chorobami a problémami

Z

posilňujú ciliárny sval oka

Z

prispievajú k spomaleniu vývoja sivého zákalu

Z

napomáhajú predchádzať senilnej makulárnej degenerácii

Z

môžu oddialiť potrebu používania dioptrických okuliarov

OKULIARE ZEPTER HYPERLIGHT ZLEPŠIA VAŠE KOGNITÍVNE SCHOPNOSTI

Pomáhajú vám lepšie myslieť a sústrediť sa

Kvantové hypersvetlo vzniká pri prechode svetla cez šošovky Quantum Hyperlight Optics® a má pozitívny vplyv na zrakové aj mozgové funkcie. Tým prispieva k celkovému zlepšeniu fyzického a duševného stavu nositeľa okuliarov a optimalizuje telesné funkcie:

Z

zvyšujú koncentráciu, pozornosť a posilňujú pamäť

Z

pomáhajú rýchlejšie a lepšie sa rozhodovať

Z

podporujú duševnú výkonnosť pri nadmernej a intenzívnej psychickej záťaži

Z

Ideálne pre všetky náročné povolania

OKULIARE ZEPTER HYPERLIGHT ZLEPŠIA VÁŠ HORMONÁLNY STAV

Pomôžu vám cítiť sa lepšie

Okuliare ZHE® unikátnym spôsobom optimalizujú hladiny serotonínu („hormón šťastia“), dopamínu („hormón radosti“), melatonínu (hormón zodpovedný za reguláciu spánku) a kortizolu (stresový hormón), čím sa dosiahne ich prirodzená rovnováha, ktorá je kľúčová pre zdravie organizmu.

Z

navodzujú psychickú rovnováhu a posilňujú sebadôveru

Z

zlepšujú náladu a zmierňujú úzkosť a depresiu

Z

prispievajú k úprave porúch spánku

Z

zvyšujú potrebnú úroveň vitality a udržiavajú ju počas celého dňa

OKULIARE ZEPTER HYPERLIGHT VÁS OCHRÁNIA PRED VRÁSKAMI

Pôsobí proti starnutiu pokožky okolo očí – stimulujú prirodzenú regeneráciu/syntézu kolagénu a elastínu. Tým prispievajú k redukcii existujúcich vrások a zabraňujú vzniku nových vrások.

Ako fungujú okuliare zepter hyperlight

Okuliare ZHE optimalizujú intenzitu svetla na úroveň, ktorá je najvhodnejšia pre funkciu mozgu a očí. Akonáhle je intenzita svetla vyššia ako optimálna, naše okuliare ju dokážu znížiť, a naopak, keď je nižšia, zvýšia ju. Svetlo sa optimalizuje transformáciou škodlivého UV a modrého žiarenia.

Hyperharmonizácia svetla

Akékoľvek svetlo, ktoré prechádza šošovkou ZHE® potiahnutou vrstvou fullerénu C60, sa stáva hyperharmonizovaným svetlom. Energetická štruktúra hyperharmonizovaného svetla je totožná s energetickými štruktúrami biomolekúl v ľudskom tele, čím sa vytvárajú podmienky na efektívny prenos energie a informácií na kvantovej úrovni. Fotóny z akéhokoľvek svetelného zdroja nadobúdajú pri interakcii s molekulou C60, ktorá je „plná života“ a podľa pravidla zlatého rezu rotuje neuveriteľnou rýchlosťou 18 miliárd krát za sekundu, kvantové usporiadanie anuloidu.

Čo hovoria naši zákazníci

Nikoleta Királyová

Okuliare som dostala ako vianočný darček a používam ich už takmer rok. Keďže som študent, trávim veľa času na počítači a moje oči sú veľmi namáhané. Rada používam okuliare pravidelne, pretože moje oči nie sú tak namáhané a nebolia. Je to neporovnateľné s tým, keď som tieto okuliare nemala. Po okuliaroch siaham aj pri migréne alebo bolesti hlavy. Stačí, keď si ich na pár minút nasadím a bolesť zmizne bez použitia tabletky. S okuliarmi som veľmi spokojná a ich účinok je cítiť hneď po prvom použití. Vrelo ich odporúčam.

Jozef Jakubov

Okuliare Bioptron Hyperlight by som odporučil každému, kto trávi čas na počítači. Oceňujem ich schopnosť chrániť ma pred modrým svetlom, z ktorého ma už len zriedkavo bolia oči. Úplne ma tiež prestala bolieť hlava. Spí sa mi oveľa lepšie. Môj spánok je kvalitnejší. Som spokojný. Svoje okuliare by som odporučil každému.

Štefan J.

Dlhé roky som mal problémy s očami. Nevidel som do diaľky, nevedel som čítať. Dokonca som musel podstúpiť operáciu očí. Po operácii sa môj stav zlepšil, ale musel som užívať kvapky niekoľkokrát denne. A ani to nepomohlo. Našťastie som k narodeninám dostal tieto okuliare Zepter Bioptron Hyperlight. Keď ich nosím, cítim sa skvele. Nosím ich pravidelne. Vonku, keď je slnečno, veľmi dobre tlmia svetlo, nedráždia oči a neslzia mi oči. Podobne je to aj doma večer, keď pozerám televíziu. Keď si ich sundám, slzia mi oči. Keď ich nasadím, do niekoľkých sekúnd je všetko v poriadku a oči mi neslzia. Veľmi ich chválim a odporúčam všetkým, ktorí majú problémy so zrakom. Som si istý, že okuliare Zepter vám budú tiež dobre slúžiť. Som o tom presvedčený.

paní Petrenková

Som dlhoročným zákazníkom spoločnosti Zepter. Na zdravé varenie mám kuchynský riad, na skladovanie potravín mám systém VacSy. Mám aj biolampu Bioptron, ktorú používam na liečbu svojich zdravotných problémov. Nedávno som sa dostala k novému produktu s názvom okuliare Zepter. Rada ich nosím. Som z nich nadšená. Pomáhajú mi pri slnečnom žiarení, o ktorom vieme, že obsahuje UV žiarenie. Pomáhajú mi, keď pracujem na počítači alebo používam mobilný telefón. Okuliare Fulleren s optikou Bioptron tlmia modré svetelné žiarenie, ktoré pochádza z týchto výrobkov. Okuliare Zepter odporúčam všetkým, pretože chránia, liečia a harmonizujú. A to už len tým, že si ich nasadíte na oči.

Viera Hatalová

Som stavebný projektant. Každý deň pracujem na počítači, čo je niekedy dosť vyčerpávajúce. Problémy so zrakom som začala mať po štyridsiatke. Lekár mi predpísal dioptrické okuliare, ale to bolo len čiastočné riešenie a situácia sa zhoršovala. Hľadala som spôsoby, ako uľaviť svojim očiam. Na odporúčanie som vyskúšala fullerenové okuliare Zepter Hyperlight. Už po mesiaci nosenia sa mi výrazne zlepšilo videnie. Ani po 8-10 hodinách práce na počítači nie som unavená. Aj po práci môžem pozerať televíziu a pokojne zaspať. Tieto okuliare odporúčam všetkým, ktorí chcú zlepšiť pocit z pobytu na slnku, z jazdy autom alebo z práce na počítači.

Lenka V.

Volám sa Lenka a som zákazníčkou spoločnosti Zepter. Mám niekoľko produktov, ale to, čo ma teraz nadchlo a čo mi najviac pomáha pri každodennej práci s počítačom, sú fullerénové okuliare Zepter. Som rada, že sa môžem podeliť o svoje pocity z nosenia okuliarov Zepter. Cítim sa menej unavená, nemám také časté bolesti hlavy ako predtým a nemám pocit unavených očí. Používam ich nielen vonku, ale aj pri sledovaní televízie. Fullerové okuliare Zepter odporúčam všetkým a najmä tým, ktorí pracujú s počítačom.

Marcela Veličová

Rozhodla som sa ich kúpiť pred dvoma rokmi. Už vtedy na mňa zapôsobila ich kvalita a dizajn. Od príchodu okuliarov Hyperlight som si ich z očí nezložila. Okuliare Zepter používam nielen pri práci na počítači, ale aj pri sledovaní televízie alebo nakupovaní v supermarketoch, kde je veľa svetla zo žiariviek. Okuliare sa dodávajú s pevným puzdrom. Okuliare si beriem so sebou, keď cestujem. Som s nimi veľmi spokojná a odporúčam okuliare Zepter všetkým.

paní Pakostová

Som dlhoročným zákazníkom spoločnosti Zepter. Mám problémy s očami, mám oslabený zrakový nerv a každý rok chodím na OCT. Keď som na tieto okuliare narazila prvýkrát, povedala som si, že ich vyskúšam, a musela som si ich zaobstarať. Mám ich od polovice leta. Keď som si ich prvýkrát nasadila, bola to pre moje oči hotová lahôdka. Bolo to hneď veľmi príjemné. Keď som bola pred týždňom na kontrole očí, v ordinácii mi povedali, že sa mi zlepšili očné nervy. Takže môžem len odporučiť okuliare Fulleren. Oči máme len jedny.

objednajte si Zepter okuliare za akčnú cenu ešte dnes a získajte darčeky v cene 160 €

online program „Silná imunita za 28 dní“ v cene 80 €

Čistý vzduch je jedným z najzásadnejších prvkov pre naše celkové zdravie, ale nie je to všetko a je potrebné sa zamerať aj na ďalšie nevyhnutné oblasti. Preto od nás získate najpredávanejší program na vytvorenie skutočne silnej imunúty od popredného lekára v tejto oblasti MUDr. Davida Freja.

voucher v hodnote 80 € na zdravotný program vita 

Vďaka tomuto špecializovanému celostnému programu od Vita kliniky si aktivizujete pozornosť na svoje telo a myseľ, ktoré po podpore detoxikácie, zosilnenia a pochopenia životného zmyslu začnú samy v našom organizme sebaliečebné procesy.

Okuliare Zepter Hyperlight Rio Grey

Original price was: 619,00 €.Current price is: 559,00 €.

prvá splátka 0 € | online schválenie | tovar ihneď |viac...

Na sklade

Kalkulačka splátek

Revolúcia v optike!

Chráňte svoje oči, optimalizujte činnosť mozgu a zlepšite si náladu pomocou okuliarov Hyperlight Eyewear.

TO VŠETKO VĎAKA PATENTOVANEJ FULLERÉNOVEJ TECHNOLÓGII, KTOREJ OBJAV BOL OCENENÝ NOBELOVOU CENOU.

100 % záruka spokojnosti:
– Objednajte
– Vyskúšajte
– Budete nadšení

Ak vám náhodou okuliare nebudú vyhovovať, môžete ich nepoškodené vrátiť do 2 týždňov a my vám pošleme peniaze späť.

Katalógové číslo: HE-RIOG Kategórie:

Technické parametrE PRODUKTU 

Dnešná doba a životný štýl veľmi zaťažujú oči. Veľa času trávime v budovách s umelým osvetlením a pred monitormi počítačov. Chodíme relaxovať k moru alebo do hôr, kde je slnko najjasnejšie. Slnečné UV žiarenie a modré svetlo vychádzajúce z elektronických zariadení, ako je televízor, mobilný telefón, počítač, ako aj zo žiariviek LED, veľmi škodí sietnici oka. Oči nemajú prirodzenú fyziologickú ochranu pred nebezpečnými fotónmi vysokoenergetického svetla. Škodlivé svetlo nenávratne poškodzuje oči, spôsobuje šedý zákal a degeneráciu makuly a nepriaznivo ovplyvňuje funkciu mozgu a zdravie.

Spoločnosť Bioptron vyvinula okuliare Zepter Hyperlight Eyewear založené na molekule Fulleren C60. Okuliare Zepter Hyperlight Eyewear optimalizujú intenzitu svetla na úroveň, ktorá je najvhodnejšia pre funkciu mozgu a očí. Keď je intenzita svetla vyššia ako optimálna, naše okuliare ju dokážu znížiť, a naopak, keď je nižšia, zvýšia ju. Svetlo sa optimalizuje transformáciou škodlivého UV a modrého žiarenia.

 

Okuliare Zepter Hyperlight:

 • eliminujú škodlivé UV a modré žiarenie
 • optimalizujú intenzitu svetla v oku
 • znižujú rozptyl svetla vo vnútri oka
 • zlepšujú ostrosť videnia
 • zvyšujú kontrastnú citlivosť a intenzitu farieb
 • znižujú únavu a nepríjemné pocity v očiach
 • zabraňujú oslepujúcim účinkom náhleho svetla

 

Zvoľte si spôsob, akým sa pozeráte na svet.

Na základe patentovanej technológie možno novo vyvinuté okuliare Zepter Bioptron Hyperlight odporučiť na ochranu pred UV žiarením a vysokoenergetickým modrým slnečným svetlom ako náhradu slnečných okuliarov. Premieňajú UV žiarenie a vysokoenergetické modré svetlo na spektrum viditeľného zeleného, žltého, oranžového a červeného svetla. Dokonca premieňajú modré svetlo LED na svetlo, ktoré oči dobre znášajú, a navodzujú tak pocit úľavy a uvoľnenia. Okuliare Zepter Bioptron Hyperlight poskytujú očiam lepšie a ostrejšie videnie, ktoré zlepšuje rozhodovacie schopnosti. Možno ich používať vonku aj v interiéri, pri práci pred monitorom počítača alebo aj počas jazdy v aute.

Počas evolúcie sme sa prispôsobili rozptýlenému slnečnému žiareniu, ktoré obsahuje vysokoenergetické UV žiarenie a vysokoenergetické viditeľné svetlo, ktoré nám zabezpečuje stálu vysokú pohotovosť a udržuje nás v stave neustáleho boja alebo úteku a pod neustálym tlakom.

Vyvinuli sme metódu, ako premeniť tieto typy svetla na zdroj, ktorý je pre naše telo oveľa prospešnejší. Na základe našej patentovanej technológie a prvých vedeckých pilotných štúdií môžeme odporučiť používanie okuliarov Zepter Hyperlight Eyewear ako náhradu bežných slnečných okuliarov na ochranu pred UV žiarením a vysokoenergetickým modrým slnečným svetlom. Okuliare Zepter Hyperlight Eyewear neprepúšťajú UV žiarenie a modré slnečné svetlo, a preto majú relaxačný účinok a zlepšujú rozhodovanie. Okuliare možno použiť ako ochranu pred škodlivou časťou modrofialového svetla vyžarovaného LCD a LED displejmi.

 

Charakteristické vlastnosti okuliarov Hyperlight Eyewear:

 • Premieňajú UV žiarenie a vysokoenergetické modré svetlo na spektrum viditeľného zeleného, žltého, oranžového a červeného svetla.
 • Modré svetlo LED premieňajú na svetlo, ktoré oči dobre znášajú, a vyvolávajú tak relaxáciu.
 • Premena UV žiarenia a vysokoenergetického modrého svetla je optimalizovaná na prirodzenú citlivosť očí.
 • Umožňujú ostrejšie videnie.
 • Optimalizujú funkciu mozgu (harmonizujú signály EEG).
 • Regulujú neuroendokrinný systém; zvyšujú hladinu serotonínu a regulujú pomer serotonínu a melatonínu (čo zmierňuje depresiu a nespavosť).
 • Ovplyvňujú telesné hodiny – cirkadiánny rytmus (regulujú krvný tlak a telesnú teplotu).

 

Okrem toho sú okuliare Zepter Hyperlight Eyewear vybavené niekoľkými vrstvami najvyššej kvality:

 • Ochranná vrstva sa nanáša na obe strany šošovky.
 • Hydrofóbna a oleofóbna vrstva: chráni pred poškriabaním a predlžuje životnosť šošovky. Umožňujú jednoduché čistenie a obsahujú antistatickú zložku, ktorá zabraňuje usadzovaniu nečistôt na oboch stranách šošovky.
 • 8 patentovaných iónových vrstiev: vo vákuovom prostredí sa na šošovky nanesie osem vrstiev materiálu s rôznymi úrovňami indexu. Ioncoat K+ znižuje odraz svetla na menej ako 1 %, čo umožňuje lepšie videnie.
 • Vrstva Hard Coat (HC): táto vrstva je špeciálne prispôsobená antireflexnému procesu a superhydrofóbnej vrstve, čím sa predlžuje životnosť antireflexnej vrstvy a zvyšuje ochrana proti poškriabaniu.
 • Fullerénová vrstva na oboch stranách šošovky.
 • Použitá šošovka: CR 39.

 

Rozmery: 54 x 16 x 135 mm
Váha: 0,024 kg

RECENZE

recenzia

Pridajte prvú recenziu pre “Okuliare Zepter Hyperlight Rio Grey”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *