Vianočné SUPER zľavy – získajte zľavy až 39 % a darčeky v hodnote 80 .

Porcelán Zepter® Cobalt Royal – komplet pre 12 osôb

3359,00 

prvá splátka 0 € | online schválenie | tovar ihneď |viac...

Skvostná 68-dielna sada porcelánu Cobalt Royal pre 12 osôb dodá vášmu stolu nádych luxusu plný bohatých tvarov v elegantnej trojfarebnej kombinácii. Tmavo modré tóny sú farebne skombinované s 22 karátovými zlatými motívmi na neutrálnom bielom porcelánovom podklade. Len máločo sa vyrovná bohatému dizajnu našej kolekcie Cobalt Royal.

Na sklade

Kalkulačka splátek
Katalógové číslo: LP-812-G. Kategórie: Značka:

SVEDOMITO VYPRACOVANÝ RUKAMI SKÚSENÝCH UMELCOV
Vitajte v ríši kolekcie Zepter Masterpiece, kde každý jeden kúsok je umeleckým dielom, vyrobeným zručnými umelcami. Kompletná jedálenská a kávová súprava Cobalt Royal je exkluzívne vyrobená z tvrdého porcelánu podľa originálnej metódy z 18. storočia a vytvára dokonalý estetický dojem. Cobalt Royal obsahuje najviac položiek určených na servírovanie jedál a nápojov: hlboké, plytké a dezertné taniere pre 12 osôb, jednu polievkovú misu, šalátovú misu, omáčkovú misku, servírovaciu misu a oválny tanier. Taktiež 12 kávových šálok s podšálkami, kávovú kanvicu, cukorničku a kanvičku na mlieko.

KRÁSA ZRODENÁ ZO ZEME A OHŇA
Položky z kolekcie Zepter Masterpiece sú ručne vyrábané v nemeckom Bavorsku z tvrdého porcelánu, ktorý je odolný voči poškrabaniu, vďaka vysokému obsahu kaolínu (50-55%) a nízkej prímesi kremeňa a živca (20% a 30%). Pri výrobe exkluzívneho porcelánu používa Zepter najkvalitnejšie techniky glazúrovania. V prvej fáze vypálenia „vnútornej glazúry“ sa technikou sieťotlače na výrobky nepriamo nanáša základná farba s pomocou nepriľnavého papiera, a potom sa výrobky vypália pri teplote 1 250 °C, aby farba prenikla do znovu roztavenej glazúry a získala svoj nezameniteľný lesk.

Nasleduje fáza vypálenia „na glazúru“ a ručné maľovanie dekoratívnych motívov buď s použitím zlatých motívov alebo bez nich, a následne sa jednotlivé kusy vypália pri teplote 840 °C. Ako už naznačuje názov tohto postupu, dekorácia sa nanáša „na glazúru“. Posledná fáza spočíva v ručnej maľbe zlatou, 22-karátovou riedenou farbou, ktorá má pred vypálením hnedastú farbu, v dôsledku použitých olejov a prídavných látok. Okrajové detaily sa potom aplikujú štetcom. Tento postup sa nazýva „výpal zlata“ a vykonáva sa pri teplote 800 °C. Taktiež úchytky, bordúry a dekorácie sa maľujú výhradne ručne. Táto zručnosť je veľmi špecializovaná a po desaťročia sa formou neustáleho učenia traduje z generácie na generáciu maliarskych majstrov.

CERTIFIKÁT PRAVOSTI
V porovnaní s bežnými výrobcami porcelánu je kolekcia Zepter Mastepriece v každom svojom detaile ukážkou najvyššej kvality. Zepter International disponuje certifikátmi pravosti, ktoré sú zárukou ručnej výroby porcelánu s použitím najkvalitnejších materiálov. Porcelán Zepter sa vyrába v Nemecku na najvyššej umeleckej a kvalitatívnej úrovni. Zepter International garantuje najvyššie kvalitatívne normy a technologické postupy, pretože pri výrobe používa najjemnejšie suroviny kontrolovaného európskeho pôvodu a všetky výrobné procesy podliehajú prísnemu dohľadu.

 

  • KÓD VÝROBKU LP-812-G.
  • NÁZOV VÝROBKU Cobalt Royal Kompletná porcelánová jedálenská a kávová súprava pre 12 osôb, 68-dielna
  • HMOTNOSŤ BRUTTO [KG]
  • HMOTNOSŤ NETTO [KG]
  • POUŽITIE Servírovanie jedál a kávy
  • VÝROBCA HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau – Switzerland
  • ZLOŽENIE12 plytkých tanierov Ø 27 cm 12 hlbokých tanierov Ø 22.8 cm 12 dezertných tanierov Ø 21 cm 1 polievková misa, 3.59 l 1 šalátová misa Ø 25 cm 1 omáčková miska, 0.57 l 1 klubový tanier Ø 32 cm 1 oválna misa 12 šálok na kávu, 0.20 l 12 podšálok Ø 15 cm 1 kanvica na kávu 1 cukornička 1 kanvička na mlieko Záručný list
  • VHODNÉ NA POUŽITIE V UMÝVAČKE RIADUÁNO v jemnom režime
  • ČISTENIE A ÚDRŽBAS porcelánom zaobchádzajte veľmi starostlivo. Odporúčame ručné umývanie porcelánu. Jemné čistiace prostriedky a ručné umývanie zanechajú zlátenie porcelánu po dlhšiu dobu lesklé.
  • VYROBENÉ V Indonézia
  • ZÁRUKAV prípade výrobných chýb
  • OSVEDČENIE / VYHLÁSENIEVyhlásenie o zhode s Nariadením (ES) č. 1935/2004 o materiáloch a predmetoch určených na styk s potravinami, ktoré – pri správnom použití – neuvoľňujú žiadne látky škodlivé pre zdravie.

 

recenzia

Pridajte prvú recenziu pre “Porcelán Zepter® Cobalt Royal – komplet pre 12 osôb”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *