Vianočné SUPER zľavy – získajte zľavy až 39 % a darčeky v hodnote 80 .

Porcelán Zepter® Cobalt Royal – súprava pre 6 osôb

2379,00 

prvá splátka 0 € | online schválenie | tovar ihneď |viac...

Nádherná porcelánová súprava Cobalt Royal pre 6 osôb dodá vášmu stolu nádych luxusu, je plná bohatých tvarov v elegantnej trojfarebnej kombinácii. Tmavomodré tóny sú farebne zladené s motívmi 22-karátového zlata na neutrálnom bielom porcelánovom podklade. Bohatému dizajnu našej kolekcie Cobalt Royal sa vyrovná len máloktorý.

Na sklade

Kalkulačka splátek
Katalógové číslo: LP-806-G. Kategórie:

STAROSTLIVO RUČNE VYROBENÉ SKÚSENÝMI UMELCAMI
Vitajte v ríši kolekcie Zepter Masterpiece, kde je každý kus umeleckým dielom vytvoreným zručnými umelcami. Kompletná jedálenská a kávová súprava Cobalt Royal je vyrobená výlučne z tvrdého porcelánu pôvodnou metódou z 18. storočia, čo vytvára dokonalý estetický dojem. Cobalt Royal obsahuje: hlboké, plytké a dezertné taniere pre 6 osôb, jednu polievkovú misu, jednu šalátovú misu, naberačku, servírovaciu misu a oválny tanier. Tiež 6 šálok na kávu s podšálkami, kanvička na kávu, cukornička a kanvička na mlieko.

KRÁSA ZRODENÁ ZO ZEME A OHŇA
Predmety z kolekcie Zepter Masterpiece sa ručne vyrábajú prevažne v Bavorsku z tvrdého porcelánu, ktorý je vďaka vysokému obsahu kaolínu (50-55 %) a nízkej prímesi kremeňa a živca (20 % a 30 %) odolný proti poškriabaniu. Spoločnosť Zepter používa na výrobu tohto exkluzívneho porcelánu výlučne vnútorné a vonkajšie glazovacie procesy. Počas procesu vypaľovania „vnútornej“ glazúry sa základná farba nepriamo nanáša na riad pomocou nepriľnavého papiera prostredníctvom sieťotlače a riad sa vypaľuje pri teplote 1250 °C, aby farba mohla preniknúť do pretavenej glazúry a získať nezameniteľný lesk.

Potom sa vykoná „vypaľovanie glazúry“: motívy sa ručne namaľujú, buď so zlatým dekorom, alebo bez neho, a jednotlivé kusy porcelánu sa vypália pri teplote 840 °C. Zdobenie je teda – ako naznačuje názov procesu – „na glazúre“.
V poslednej fáze sa ručne maľuje zlatom pomocou riedidla na 22-karátové zlato, ktoré má pred vypálením vďaka použitým olejom a prísadám hnedastú farbu. Okrajové detaily sa potom nanášajú štetcom. Tento proces sa nazýva „vypaľovanie zlata“ a vykonáva sa pri teplote 800 °C. Záložky, ozdoby a okraje sú tiež maľované výlučne ručne. Táto zručnosť je veľmi špecializovaná a už desaťročia sa odovzdáva z generácie na generáciu majstrov maliarov.

CERTIFIKÁT PRAVOSTI 
V porovnaní s bežnými výrobcami porcelánu je kolekcia Zepter Masterpiece ukážkou najvyššej kvality v každom detaile. Spoločnosť Zepter International má certifikáty pravosti, ktoré zaručujú, že porcelán je vyrobený ručne z najkvalitnejších materiálov. Porcelán Zepter sa vyrába prevažne v Nemecku podľa najvyšších umeleckých a kvalitatívnych noriem. Spoločnosť Zepter International zaručuje najvyššie štandardy kvality a technologické postupy, pretože používa najkvalitnejšie suroviny kontrolovaného európskeho pôvodu a všetky výrobné procesy podliehajú prísnemu dohľadu.

.

.

  • KÓD VÝROBKU LP-806-G
  • NÁZOV VÝROBKU LP-806-G – Cobalt Royal – Kompletná porcelánová jedálenská a kávová súprava pre 6 osôb
  • POUŽITIE: Servírovanie jedla a kávy
  • VÝROBCA: HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau – Švajčiarsko
  • ZLOŽENIE SADY: 6 plytkých tanierov Ø 27 cm 6 hlbokých tanierov Ø 22,8 cm 6 dezertných tanierov Ø 21 cm 1 polievková misa, 3,59 l 1 šalátová misa Ø 25 cm 1 miska na omáčku, 0,57 l 1 servírovacia miska Ø 32 cm 1 oválna miska 6 šálok na kávu, 0,20 l 6 podšálok Ø 15 cm 1 kanvica na kávu 1 cukornička 1 kanvica na mlieko Záručný list
  • Vhodné na umývanie v umývačke riadu na jemný cyklus
  • ČISTENIE A ÚDRŽBA S porcelánom zaobchádzajte opatrne. Porcelán odporúčame umývať ručne. Jemné čistiace prostriedky a ručné umývanie zanechajú porcelánové pozlátenie dlhšie lesklé.
  • VYROBENÉ V INDONÉZII
  • ZÁRUKA: V prípade výrobných chýb
  • CERTIFIKÁT / VYHLÁSENIE: Vyhlásenie o zhode s nariadením (ES) č. 1935/2004 o materiáloch a predmetoch určených na styk s potravinami, ktoré pri správnom používaní neuvoľňujú žiadne zdraviu škodlivé látky.

 

recenzia

Pridajte prvú recenziu pre “Porcelán Zepter® Cobalt Royal – súprava pre 6 osôb”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *