ZEPTER AKCIOVÁ PONUKA – akčné zľavy až 35 % a darčeky v hodnote 160 EUR.

Sada nožov Zepter Olive Wood

Original price was: 562,00 €.Current price is: 499,00 €.

prvá splátka 0 € | online schválenie | tovar ihneď |viac...

Ak sa spýtate šéfkuchára, čo je v kuchyni nevyhnutné, odpoveď bude znieť: spoľahlivý kuchynský nôž.

Kolekcia nožov Zepter Olive Wood, pomenovaná podľa svojej vynikajúcej rukoväte z olivového dreva, vnesie do vašej kuchyne nádych stredomorskej atmosféry.

Ručne vyrobená čepeľ kolekcie Olive Wood, vykovaná z jedného kusu ocele X50 CrMoV15, vyniká kvalitou, odolnosťou a ostrosťou. Zaručuje maximálnu účinnosť na dlhé roky.

Naše výrobné procesy, od kovania až po balenie, vykonávajú kvalifikovaní remeselníci v tradícii Solingenu, aby zabezpečili kvalitu, funkčnosť a dizajn, ktoré nemajú konkurenciu.

Nože Zepter Olive Wood – kombinácia exkluzivity a klasickej krásy!

Na sklade

Kalkulačka splátek
Katalógové číslo: SETOLIVE Kategórie:

 

Spoločnosť Zepter Felix vyrába nože v Solingene od roku 1790. Táto tradícia, stará viac ako 230 rokov, pretrváva dodnes.

Výroba noža Zepter z najkvalitnejšej ocele zahŕňa viac ako 45 krokov, kým nôž nadobudne konečnú podobu.
Výsledkom je bezkonkurenčná kvalita, funkčnosť a konštrukcia nožov.

 

Nůž šéfkuchaře Zepter Felix Solingen Olive Wood 18 cm

 

Ručne vyrobená čepeľ z kolekcie Olive Wood (olivové drevo) je vyrobená z jedného kusu ocele X50 CrMoV15 a vyznačuje sa vynikajúcou kvalitou, odolnosťou a ostrosťou, ktoré zaručujú maximálny výkon po mnoho rokov.

Krásna zlatožltá farba rukoväte poskytuje vyvážený štýl a funkčnosť pre menšie ruky a umožňuje pevné uchopenie pri vykonávaní rôznych úkonov. Olivové jadro je známe svojimi antibakteriálnymi vlastnosťami, vďaka čomu je tento nôž hygienickejší pri používaní.

 

Set kuchyňských nožů Felix Zepter Olive Wood Germany Solingen

 

Set nožov Zepter Olive Wood obsahuje:

  • Lúpací nôž – 9 cm – KSO-010
  • Univerzálny nôž – 12 cm – KSO-011
  • Šéfkuchársky nôž – 18 cm – KSO-013
  • Porcovací nôž – 21 cm – KSO-014
  • Nôž Santoku – 16 cm – KSO-016

 

Lúpací nôž 9 cm – KSW-010, nôž na krájanie 12 cm – KSW-011
Či už kratší alebo dlhší, nôž, ktorý vám presne padne do ruky! Skvele sa hodí na krájanie, lúpanie, vykrajovanie ovocia, čistenie zeleniny, sekanie cesnaku alebo pri pečení. Mnohí kuchári považujú tento typ noža za druhý najdôležitejší – hneď po kuchárskom noži. S univerzálnym príborovým nožom zvládnete veľké množstvo aj veľmi špecifických úkonov. Ľahký, príjemne sa drží, rovné ostrie s dĺžkou 9, alebo 12 cm.

Šéfkuchársky nôž – 18 cm – KSW-013
Tento výnimočný a všestranný nôž nedokáže nikto nahradiť. Používa sa na sekanie, krájanie na kocky, plátkovanie, ako aj na zeleninu, mäso a iné prísady. Ak radi pripravujete mäsové pokrmy, tento nôž musíte mať. Zahnutie čepele na konci je na nemecký spôsob, čo je užitočné pri krájaní kývavým pohybom, keď špička noža neopúšťa dosku na krájanie. Celková ľahkosť noža spolu s pohodlnou rukoväťou z olivového dreva vám uľahčí rôzne úlohy v kuchyni a neunaví vaše zápästia a ruky.

Porciovací nôž – 21 cm – KSW-014
Nôž na krájanie Zepter Felix je špeciálny nástroj s úžasne ostrým ostrím a pružnou čepeľou na majstrovské krájanie. Na rozdiel od svojich náprotivkov majú nože na krájanie dlhšie a tenšie čepele, ktoré vytvárajú tenkú líniu a čistý rez v pečenom mäse alebo hydine. Používajú sa aj na krájanie veľkých melónov, zemiakov, sladkých zemiakov, tekvíc alebo na krájanie bagiet, chleba či placiek.

Nôž Santoku – 16 cm – KSW-016
Význam slova „santoku“, „tri cnosti“, jasne vysvetľuje, na čo sa tento nôž najlepšie používa: na sekanie, krájanie na väčšie kusy a plytké krájanie. Nôž santoku zvláda všetky tieto úkony príkladným spôsobom. Preto je jedným z najčastejšie používaných nožov v profesionálnych kuchyniach aj v domácnostiach. Čepeľ, ktorá je tenšia ako čepeľ šéfkuchárskeho noža, umožňuje krájanie na tenké plátky, ktoré sú rozšírené napríklad v japonských jedlách.

Vychutnajte si dotyk stredomorskej kuchyne u vás doma.

recenzia

Pridajte prvú recenziu pre “Sada nožov Zepter Olive Wood”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *