ZEPTER AKCIOVÁ PONUKA – akčné zľavy až 35 % a darčeky v hodnote 160 EUR.

Sada nožov Zepter® Smoked Oak

Original price was: 518,00 €.Current price is: 439,00 €.

prvá splátka 0 € | online schválenie | tovar ihneď |viac...

Ak sa spýtate šéfkuchára, čo je v kuchyni nevyhnutné, odpoveď bude znieť: spoľahlivý kuchynský nôž.

Nože Zepter Smoked Oak sú etalónom kvality a ponúkajú dokonalú rovnováhu medzi chladnou, ostrou čepeľou a drevenou rukoväťou, ktorá vyžaruje teplo a eleganciu.
Táto kombinácia zaručuje jedinečný zážitok pri každom použití nožov Smoked Oak.

Čepeľ je ručne vyrobená z ocele X50 CrMoV15, ktorá zaručuje trvalé zachovanie tvaru noža a odolnosť proti korózii.
Nepriľnavosť potravín k nožu pri krájaní sa dosahuje leštením čepele do vysokého lesku.

Dubové drevo sa vyznačuje bohatou štruktúrou pretkanou výraznými tmavými letokruhmi, čo svedčí o dlhej životnosti stromu, jeho odolnosti a pevnosti.
To isté možno povedať aj o kolekcii nožov Smoked Oak, ktorá vám pomôže pripraviť tisíce jedál vo vašej kuchyni!

Luxusná tmavá farba rukoväte je vytvorená špeciálnym procesom údenia, vďaka čomu má materiál lepšiu odolnosť a jemnú štruktúru, ktorá zaručuje dokonalý úchop na presnejšie rezanie.

Nože Zepter Smoked Oak – majstrovské dielo prírody a remeselnej zručnosti v jednom!

Na sklade

Kalkulačka splátek
Katalógové číslo: SETOAK Kategórie:

Spoločnosť Zepter Felix vyrába nože v Solingene od roku 1790. Táto tradícia, stará viac ako 230 rokov, pretrváva dodnes.

Výroba noža Zepter z najkvalitnejšej ocele zahŕňa viac ako 45 krokov, kým nôž nadobudne konečnú podobu.
Výsledkom je bezkonkurenčná kvalita, funkčnosť a konštrukcia nožov.

Ručne vyrobená čepeľ zaručuje trvalé zachovanie tvaru noža a odolnosť proti korózii. Nepriľnavosť potravín k nožom sa dosahuje leštením čepele do vysokého lesku.

Luxusná tmavá farba rukoväte noža Zepter Smoked Oak vznikla špeciálnym procesom údenia, vďaka čomu má materiál lepšiu odolnosť a jemnú štruktúru, ktorá zaručuje dokonalý úchop na presnejšie krájanie.

Dubové drevo sa vyznačuje bohatou štruktúrou prerušovanou výraznými tmavými prstencami, čo svedčí o dlhej životnosti stromu a jeho odolnosti, ako aj sile.

 

Nože Zepter Smoked Oak si môžete objednať jednotlivo alebo ako kompletnú sadu vrátane magnetického stojana, ktorá obsahuje:

  • Lúpací nôž – 9 cm – KSW-010
  • Univerzálny nôž – 12 cm – KSW-011
  • Šéfkuchársky nôž – 18 cm – KSW-013
  • Porciovací nôž – 21 cm – KSW-014
  • Nôž Santoku – 16 cm – KSW-016

 

Lúpací nôž 9 cm – KSW-010

Či už kratší alebo dlhší, nôž, ktorý vám presne padne do ruky! Skvele sa hodí na krájanie, lúpanie, vykrajovanie ovocia, čistenie zeleniny, sekanie cesnaku alebo pri pečení. Mnohí kuchári považujú tento typ noža za druhý najdôležitejší – hneď po kuchárskom noži. S univerzálnym príborovým nožom zvládnete veľké množstvo aj veľmi špecifických úkonov. Ľahký, príjemne sa drží, rovné ostrie s dĺžkou 9 cm.

Nôž na krájanie 12 cm – KSW-011

Či už kratší alebo dlhší, nôž, ktorý vám presne padne do ruky! Skvele sa hodí na krájanie, lúpanie, vykrajovanie ovocia, čistenie zeleniny, sekanie cesnaku alebo pri pečení. Mnohí kuchári považujú tento typ noža za druhý najdôležitejší – hneď po kuchárskom noži. S univerzálnym príborovým nožom zvládnete veľké množstvo aj veľmi špecifických úkonov. Ľahký, príjemne sa drží, rovné ostrie s dĺžkou 12 cm.

Šéfkuchársky nôž – 18 cm – KSW-013

Tento výnimočný a všestranný nôž nedokáže nikto nahradiť. Používa sa na sekanie, krájanie na kocky, plátkovanie, ako aj na zeleninu, mäso a iné prísady. Ak radi pripravujete mäsové pokrmy, tento nôž musíte mať. Zahnutie čepele na konci je na nemecký spôsob, čo je užitočné pri krájaní kývavým pohybom, keď špička noža neopúšťa dosku na krájanie. Celková ľahkosť noža spolu s pohodlnou rukoväťou z olivového dreva vám uľahčí rôzne úlohy v kuchyni a neunaví vaše zápästia a ruky.

Porciovací nôž – 21 cm – KSW-014

Nôž na krájanie Zepter Felix je špeciálny nástroj s úžasne ostrým ostrím a pružnou čepeľou na majstrovské krájanie. Na rozdiel od svojich náprotivkov majú nože na krájanie dlhšie a tenšie čepele, ktoré vytvárajú tenkú líniu a čistý rez v pečenom mäse alebo hydine. Používajú sa aj na krájanie veľkých melónov, zemiakov, sladkých zemiakov, tekvíc alebo na krájanie bagiet, chleba či placiek.

Nôž Santoku – 16 cm – KSW-016

Význam slova „santoku“, „tri cnosti“, jasne vysvetľuje, na čo sa tento nôž najlepšie používa: na sekanie, krájanie na väčšie kusy a plytké krájanie. Nôž santoku zvláda všetky tieto úkony príkladným spôsobom. Preto je jedným z najčastejšie používaných nožov v profesionálnych kuchyniach aj v domácnostiach. Čepeľ, ktorá je tenšia ako čepeľ šéfkuchárskeho noža, umožňuje krájanie na tenké plátky, ktoré sú rozšírené napríklad v japonských jedlách.

 

Nože Zepter Smoked Oak – majstrovské dielo prírody a remeselnej zručnosti v jednom!

recenzia

Pridajte prvú recenziu pre “Sada nožov Zepter® Smoked Oak”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *