Sanitačný sprej Zepter Therapy Air

25,00 

(1 recenzia zákazníka)

Dezinfekčný sprej Therapy Air je univerzálnym riešením pre likvidáciu vírusov, mikróbov a baktérií prenášaných vzduchom.

Tento viacúčelový dezinfekčný prostriedok je vysoko účinný na všetky povrchy – sprchy, toalety, kuchynské linky, odpadkové koše, hračky, spotrebiče a čalúnenie.

Kombinácia rôznych esenciálnych olejov vydáva sviežu vôňu, takže tento sprej možno použiť aj na prevoňanie okolitého vzduchu.

ZDRAVOTNÉ VÝHODY ÉTERICKÝCH OLEJOV
Esenciálne oleje sú koncentrované rastlinné extrakty, ktoré sa používajú na liečebné účely. Je známe, že majú bezpečné, prirodzené liečivé, terapeutické a antimikrobiálne vlastnosti, ktoré sú mimoriadne užitočné pre celkovú pohodu.

Dezinfekčný sprej TherapyAir® obsahuje škoricu, rozmarín, klinček, mätu, levanduľu, eukalyptus, citrusovú kôru a čajovníkové oleje.

Vzhľadom na to, že vyššie uvedené éterické oleje sú bezpečné pre ľudí a zvieratá, pri použití podľa návodu je možné použiť dezinfekčný sprej TherapyAir® bez obáv z následkov. Tieto oleje poskytujú dýchacie výhody počas nachladnutia a chrípkovej sezóny tým, že bojujú proti choroboplodným zárodkom a otvárajú dýchacie cesty.

Na sklade

Katalógové číslo: TSS-150 Kategórie: ,

Dezinfekčný sprej Therapy Air – dezinfikuje tvrdé a mäkké povrchy a účinne osviežuje vzduch.

Eliminuje 99,9 % vírusov, baktérií a baktérií prenášaných vzduchom.

Tento viacúčelový dezinfekčný prostriedok je veľmi účinný na všetky povrchy: sprchy, toalety, kuchynské linky, odpadkové koše, hračky, spotrebiče a čalúnenie.

Kombinácia rôznych esenciálnych olejov vydáva sviežu vôňu, takže tento sprej možno použiť aj na prevoňanie okolitého vzduchu.

Dezinfekčný sprej Therapy Air je ekologický a neškodný pre životné prostredie.

Objem: 150 ml

.

.

.

 

1 recenzia na Sanitačný sprej Zepter Therapy Air

  1. Michal Rejšek

    Dobrý deň, pán Havel,
    čističku vzduchu Therapy Air iOn som si objednal ako prvý výrobok od vašej spoločnosti. Som s ňou veľmi spokojný a myslím, že nie je čo zlepšovať. Páči sa mi dizajn, prevedenie, samoregulačná funkcia, osvetlenie a diaľkové ovládanie. Vzduch sa mi zdá veľmi svieži a taký ľahší a živší.
    Keď som si objednal novú sadu filtrov pre čističku vzduchu Therapy Air iOn, dostal som ako darček dezinfekčný sprej s vonnými olejmi, čo oceňujem najmä v tomto zimnom období.
    Ako ďalší darček bola priložená praktická utierka z mikrovlákna, z ktorej má moja mama veľkú radosť, pretože už nemusí používať žiadne chemikálie a všetko potrebné zotrie jedným namočením.

Pridajte recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Možno by sa Vám páčilo…