Filtračná sprchová hlavica Zepter Lotus – biela

98,00 

(5 recenzií zákazníkov)
prvá splátka 0 € | online schválenie | tovar ihneď |viac...

Relaxačná a revitalizujúca terapeutická sprchová hlavica Lotus od spoločnosti Zepter prináša čistú a bezpečnú vodu s úplným odstránením chlóru (Cl) z vodovodnej vody.

Už nemusíte mať žiadny strach alebo obavy o stav vašej pokožky, vypadávanie vlasov či choroby kože spôsobené kvôli škodlivým účinkom chlóru.

Patentované sedimentačné filtre, ktoré sú súčasťou sprchovej hlavice, slúžia na úpravu teplej i studenej vody na sprchovanie.

Terapeutická relaxačná sprcha s účinnou filtráciou Lotus s voliteľnými vitamínovými filtrami účinne odstraňuje z vody voľný chlór, baktérie a organické látky spôsobujúce kožné problémy.

Následne obohacuje vodu o vitamín C a ďalšie aktívne zložky.

Na sklade

Kalkulačka splátek
Katalógové číslo: WTS-001WH Kategórie: , ,

Relaxačná a revitalizujúca terapeutická sprchová hlavica Lotus od spoločnosti ZEPTER prináša patentované sedimentačné filtre, ktoré sú súčasťou sprchovej hlavice, slúžia na úpravu teplej i studenej vody na sprchovanie s úplným odstránením chlóru (Cl) z vodovodnej vody. Filtrácia Lotus s voliteľnými vitamínovými filtrami účinne odstraňuje z vody voľný chlór, baktérie a organické látky spôsobujúce kožné problémy. Následne obohacuje vodu o vitamín C a ďalšie aktívne zložky. To všetko zabraňuje dehydratácii pokožky a tým sa odstraňujú nepríjemné pocity, ktoré sa po sprchovaní môžu dostavovať, ako je napr. svrbenie, pocit presušenej či podráždenej pokožky či podráždenie očných spojiviek.

Už žiadny strach alebo obavy o stav vašej pokožky, vypadávanie vlasov či choroby kože spôsobené kvôli škodlivým účinkom chlóru.

Táto úplne čistá obohatená voda odstraňuje lámavosť vlasov, tvorbu lupín, predchádza zhoršeniu kožných problémov, akné, rôznych typov ekzémov, plesní, kvasinkových infekcií alebo psoriázy. Tiež táto vysoko kvalitná čistá filtrovaná voda pomáha a preventívne eliminuje zvýšené riziko rakoviny, a to predovšetkým rakoviny kože.

Pamätajte aj na to, že v uzavretom sprchovacom kúte do seba z chlórovej vody vdychujeme nebezpečné aerosóly, ktoré sa vyparujú z chlóru. Tie potom majú nepriaznivé účinky na celý váš dýchací systém. Predovšetkým pre deti je to veľmi nebezpečné. .

Sprchová hlavica filtračná Zepter Lotus

Nová terapeutická sprcha Zepter Lotus predstavuje nový spôsob sprchovania, a to bez škodlivého chlóru, kedy navyše vodu obohacuje o vitamíny po celú dobu sprchovania. Tým zmierňuje únavu, zbavuje organizmus stresu a vytvára z bežného sprchovania výnimočný zážitok pre telo aj dušu.

Čo sa skrýva za tajomstvom krásnej hladkej pokožky a hodvábnych vlasov po sprchovaní?
Môžete používať tie najlepšie kozmetické výrobky, ale výsledky sa možno nedostavia. Všetko záleží na jednej veci – a tou je voda, základ života. Voda sa k nám k našej ľútosti nedostáva vždy vo svojej najčistejšej podobe. Aj keď je váš zdroj vody čistý, voda pomaly koroduje vo vodovodnom potrubí a môže do nej prenikať toxický kov. Voda tečúca zo sprchy potom obsahuje ťažké kovy, fluoridy, chlór či ďalšie chemikálie a nečistoty. Sprchovaním kontaminujeme naše telo cez kožu, najväčší ľudský orgán.

Systém viacstupňovej filtrácie sprchovej hlavice Lotus upravuje negatívne účinky vody z vodovodného radu/kohútika. Odstraňuje hrdzu a nečistoty, takže voda je čistá, mäkká a zdravšia. Navyše vitamínový filter s obsahom vitamínu C vyživuje pokožku a dodáva jej žiarivý vzhľad.

Vychutnajte si novú očistu a relaxáciu duše a tela.
• Sedimentačné filtre odstraňujú pevné častice, sedimenty a hrdzu, a to v hlave sprchy do veľkosti 5 μm a v tele sprchy do veľkosti 10 μm.
• Vitamínový filter s obsahom C (voliteľný) odstraňuje chlór, ďalšie chemikálie a pôsobí ako antioxidant, súčasne vyživuje vlasy a pokožku.
• Sprchovanie filtrovanou vodou pomáha predchádzať svrbeniu, zmatneniu pokožky a šupinateniu hlavy (lupinám).
• Výkonný rozprašovač s takmer 280 mikrootvormi poskytuje 3x až 4x vyšší tlak vody, vďaka čomu dochádza k 30–40% úspore vody.
• Odporúčané usporiadanie filtrov: sedimentačný filter do tela a vitamínový filter do hlavy sprchovej hlavice.

Sprchová hlavica LOTUS sa dodáva v dvoch prevedeniachSilver (strieborná) a White (biela).
Každý si tak môže vyladiť tento doplnok presne k designu a vybaveniu kúpeľne.

 

 • KÓD VÝROBKU:  WTS-001WH
 • NÁZOV VÝROBKU: LOTUS SHOWER HEAD, WHITE
 • HMOTNOSŤ: 0,212 kg / 0,182 kg
 • VÝROBCA: HOME ART & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau – Switzerland
 • ROZMER: 80 mm x 60 mm x 240 mm
 • ZÁRUKA: 2 roky

5 hodnotení pre Filtračná sprchová hlavica Zepter Lotus - biela

 1. Anita

  Pokožka je už menej suchá, dúfam, že sa suchosť vytratí úplne. Sprchovanie so sprchovacou hlavicou Zepter Lotus je úplná zmena, ktorá ma teší, je to príjemný zážitok, jemný prúd vody 🙂 Rozdiel vidno aj na batérii, je tam menej vodného kameňa.

 2. Daniel

  Sprchová hlavica Zepter Lotus je jednoducho skvelá 🙂

 3. Valéria (overený zákazník)

  Mám ju zatiaľ krátko, ale som veľmi spokojná 👍

 4. Magdalena Datelova (overený zákazník)

  Zatiaľ som velmi spokojná

 5. Zuzana

  Velmi spokojna s produktom.
  Doma mame extremne tvrdu vodu, krasne vyfiltruje.
  Po pouzivani tohto filtra citim rozdiel na vlasoch, su ovela krajsie, jemnejsie.
  Najlepsie filtre na trhu. Cena i kvalita top!
  Vyskusala som rozne ine filtre na vodu, tento je jednoznacne najučinnejsi.

Pridajte recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Možno by sa Vám páčilo…