Tensioptim pre optimálny krvný tlak 56 kapsúl

29,00 

Tensioptim kombinuje a koncentruje to najlepšie z olivovníka, olivových plodov a listov, čím prispieva k udržaniu normálneho krvného tlaku.

Tensioptim obsahuje 167 mg extraktu z listov olivovníka a 53 mg extraktu z plodov olivovníka v každej kapsule.

Na sklade

Katalógové číslo: SF-TEO Kategórie:

Stredomorská strava založená na ovocí, zelenine, fazuliach, orechoch, morských plodoch, červenom víne a predovšetkým na olivovom oleji, má množstvo výhod pre kardiovaskulárne zdravie. Extra panenský olivový olej, bohatý na antioxidačné polyfenoly, môže znížiť systolický krvný tlak. Poznatky naznačujú, že môže zlepšiť aj zdravie srdca a chrániť pred chronickým ochorením, ako je cukrovka 2. typu.

Tensioptim kombinuje a koncentruje to najlepšie z olivovníka, olivových plodov a listov, čím prispieva k udržaniu normálneho krvného tlaku.

Tensioptim obsahuje 167 mg extraktu z listov olivovníka a 53 mg extraktu z plodov olivovníka v každej kapsule. Extrakt z plodov olivovníka (Olea Europaea) má vysokú koncentráciu hydroxytyrosolu, jedného najsilnejších prírodných antioxidantov. Extrakt z listov olivovníka (Olea Europaea) má vysokú koncentráciu oleuropeínu, ktorý je známy tým, že znižuje hladinu glukózy a zvyšuje hladinu inzulínu u zdravých jedincov. Extrakt z olivových listov taktiež pomáha udržovať normálny krvný tlak.

V rozsiahlej klinickej štúdii zahŕňajúcej 663 účastníkov bolo preukázané, že Tensioptim pomáha kontrolovať krvný tlak a má pozitívny vplyv na HDL, „dobrý” cholesterol, a triglyceridy.

Tensioptim kombinuje kľúčové prírodné zložky stredomorskej stravy. Jedna kapsula lieku Tensioptim zodpovedá približne 2 litrom extra panenského olivového oleja.

Odporúčané dávkovanie:
Dospelí: 2 kapsuly denne, prvú hneď ráno po prebudení a druhú večer, zapiť veľkým pohárom vody.

recenzia

Pridajte prvú recenziu pre “Tensioptim pre optimálny krvný tlak 56 kapsúl”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Kontakt

ZEPTER CLUB LIVE100
Petr Havel 
obchodný riaditeľ Zepter ČR

Eliášova 24, Praha 6

+421 800 808 888

havel@zepter.cz

ČO HOVORIA ZÁKAZNÍCI