Zepter® VacSy® – Set Standard

509,00 

(1 recenzia zákazníka)
prvá splátka 0 € | online schválenie | tovar ihneď |...kalkulačka

9dielny VacSy® Standard set do domácností a pre profesionálov je určený na ochranu jedál a potravín pred pôsobením baktérií, plesní či kvasiniek.

VacSy® pumpa vysaje zo špeciálnych sklenených nádob nadbytočný vzduch a vytvorí v nich vákuum.

Jedlo tak vydrží čerstvé a zdravé až päťkrát dlhšie ako pri bežnom skladovaní v chladničke, pričom si zachová prirodzenú chuť a živiny.

Na sklade

Katalógové číslo: VS-160 + PROZAR-VP-1 Kategórie:

.

JEDINÝ PRIRODZENÝ SPÔSOB OCHRANY POTRAVÍN

S pomocou všestranného VacSy® Štandard setu vydrží ovocie a zelenina čerstvé až 21 dní, pričom si zachová pôvodný obsah vitamínov. Syry vydržia čerstvé až 60 dní a všetky ostatné potraviny vydržia až päťkrát dlhšie ako pri skladovaní v bežných kuchynských nádobách. Dôležitým vybavením pre profesionálnych kuchárov i bežnú domácnosť je vákuová pumpa VacSy®, ktorá zo sklenených nádob vysaje nadbytočný vzduch, čím spomalí proces kazenia potravín, šetrí peniaze, ale hlavne chráni vaše zdravie.

Vákuovo uchovávané jedlo zostane čerstvé, s obsahom pôvodných živín a chutí. Mäso a hydina zabalené vákuovým systémom pred zmrazením sa mrazom nespália, ale predĺžia si životnosť. Naša vákuová zváračka má aj iné všestranné použitie – vákuovo ochráni šperky pred tvorbou škvŕn alebo dokumenty pred vlhkosťou. Systém VacSy® vákuovo uchová čerstvé i varené jedlá – a to buď priamo v nádobách, fľašiach a fóliách VacSy®, alebo v nádobách na varenie Zepter Masterpiece.

ZDRAVÉ, ÚČINNÉ A BEZPEČNÉ UCHOVÁVANIE JEDÁL
Rozličné metódy uchovávania potravín predstavujú rôzne zdravotné riziká a poškodzujú kvalitu potravín. Sladenie, solenie, mrazenie, údenie, konzervovanie či nakladanie potravín má preukázateľne negatívne účinky na zdravie. Skladovanie potravín s pomocou VacSy® je prirodzenou a bezpečnou alternatívou, pričom si jedlo zachová pôvodnú chuť, obsah vitamínov a organoleptických vlastností. Jedlá, ktoré konzumujete v priebehu dňa, sú dlhšie čerstvé, zdravé a šťavnaté. A pretože systém VacSy® predchádza kazeniu jedál, ľahšie si dopredu naplánujete svoj jedálny lístok a tiež si nakúpite potraviny vo väčšom množstve, vďaka čomu ušetríte čas aj peniaze pri nakupovaní.

.

VÝHODY VACSY®

– zdravý: zachováva vitamíny a živiny
– prirodzený: bez pridaných látok
– efektívny: jedlo vydrží 3–5krát dlhšie
– ekonomický: už žiadne plytvanie

Varte menej často a napriek tomu si vychutnávajte zdravé jedlá.
Dlhší život pre vaše potraviny, zdravší život pre Vás.

.

.

 • KÓD VÝROBKU: VS-160
 • NÁZOV VÝROBKU: VacSy® Standard set, (9 kusov, zelený)
 • HMOTNOSŤ BRUTTO: 10,3 kg
 • HMOTNOSŤ NETTO: 8,8 kg
 • POUŽITIE: Set na vákuové balenie a uchovávanie potravín
 • VÝROBCA: HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau – Switzerland
 • ROZMERY: 45 x 42 x výška 27 cm
 • Farba: zeleno-biela
 • ZLOŽENIE: VS-P – VacSy® vákuová pumpa * VS-011-15 – Sklenená nádoba 15 x 15 x výška 8,5 cm, objem 1,1 l * VS-011-19 – Sklenená nádoba 19 x 19 x výška 9,5 cm, objem 2,2 l * VS-011-22 – sklenená nádoba 22 x 22 x výška 10,5 cm, objem 3,6 l * VS-012-18 – sklenená nádoba 18 cm x výška 9 ,5 cm, objem 1,8 l * VS-012-23 – sklenená nádoba 23 cm x výška 10,5 cm, objem 3,3 l * VS-014-08 – Univerzálne viečko Ø 4–8 cm * VS- 014-16 – Univerzálne viečko Ø 8–16 cm * VS-016 – Uzávery na fľaše, 2 ks * Návod na použitie * Záručný list
 • VYROBENÉ: V Taliansku
 • ZÁRUKA: 2 roky
 • OSVEDČENIE / VYHLÁSENIE: Vyhlásenie o zhode s Nariadením (ES) č. 1935/2004 o materiáloch a predmetoch určených pre styk s potravinami, ktoré – pri správnom použití – neuvoľňujú žiadne zdraviu škodlivé látky

.

 

1 recenzia na Zepter® VacSy® – Set Standard

 1. Jiří Šopek

  Používame VACSY už 25 rokov a sme spokojní.

Pridajte recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Kontakt

ZEPTER CLUB LIVE100
Petr Havel 
obchodný riaditeľ Zepter ČR

Eliášova 24, Praha 6

+421 800 808 888

havel@zepter.cz

ČO HOVORIA ZÁKAZNÍCI