ZEPTER AKCIOVÁ PONUKA – akčné zľavy až 35 % a darčeky v hodnote 160 EUR.

VacSy – Set Standard

Original price was: 569,00 €.Current price is: 535,00 €.

(13 recenzií zákazníkov)
prvá splátka 0 € | online schválenie | tovar ihneď |viac...

9dielny VacSy® Standard set do domácností a pre profesionálov je určený na ochranu jedál a potravín pred pôsobením baktérií, plesní či kvasiniek.

VacSy® pumpa vysaje zo špeciálnych sklenených nádob nadbytočný vzduch a vytvorí v nich vákuum.

Jedlo tak vydrží čerstvé a zdravé až päťkrát dlhšie ako pri bežnom skladovaní v chladničke, pričom si zachová prirodzenú chuť a živiny.

Na sklade

Kalkulačka splátek
Katalógové číslo: VS-160B Kategórie:

JEDINÝ PRIRODZENÝ SPÔSOB OCHRANY POTRAVÍN

S pomocou všestranného VacSy® Štandard setu vydrží ovocie a zelenina čerstvé až 21 dní, pričom si zachová pôvodný obsah vitamínov. Syry vydržia čerstvé až 60 dní a všetky ostatné potraviny vydržia až päťkrát dlhšie ako pri skladovaní v bežných kuchynských nádobách. Dôležitým vybavením pre profesionálnych kuchárov i bežnú domácnosť je vákuová pumpa VacSy®, ktorá zo sklenených nádob vysaje nadbytočný vzduch, čím spomalí proces kazenia potravín, šetrí peniaze, ale hlavne chráni vaše zdravie.

Vákuovo uchovávané jedlo zostane čerstvé, s obsahom pôvodných živín a chutí. Mäso a hydina zabalené vákuovým systémom pred zmrazením sa mrazom nespália, ale predĺžia si životnosť. Naša vákuová zváračka má aj iné všestranné použitie – vákuovo ochráni šperky pred tvorbou škvŕn alebo dokumenty pred vlhkosťou. Systém VacSy® vákuovo uchová čerstvé i varené jedlá – a to buď priamo v nádobách, fľašiach a fóliách VacSy®, alebo v nádobách na varenie Zepter Masterpiece.

.ZDRAVÉ, ÚČINNÉ A BEZPEČNÉ UCHOVÁVANIE JEDÁL
Rozličné metódy uchovávania potravín predstavujú rôzne zdravotné riziká a poškodzujú kvalitu potravín. Sladenie, solenie, mrazenie, údenie, konzervovanie či nakladanie potravín má preukázateľne negatívne účinky na zdravie. Skladovanie potravín s pomocou VacSy® je prirodzenou a bezpečnou alternatívou, pričom si jedlo zachová pôvodnú chuť, obsah vitamínov a organoleptických vlastností. Jedlá, ktoré konzumujete v priebehu dňa, sú dlhšie čerstvé, zdravé a šťavnaté. A pretože systém VacSy® predchádza kazeniu jedál, ľahšie si dopredu naplánujete svoj jedálny lístok a tiež si nakúpite potraviny vo väčšom množstve, vďaka čomu ušetríte čas aj peniaze pri nakupovaní.

.VÝHODY VACSY®

– zdravý: zachováva vitamíny a živiny
– prirodzený: bez pridaných látok
– efektívny: jedlo vydrží 3–5krát dlhšie
– ekonomický: už žiadne plytvanie

.Varte menej často a napriek tomu si vychutnávajte zdravé jedlá.
Dlhší život pre vaše potraviny, zdravší život pre Vás.

 • KÓD VÝROBKU: VS-160
 • NÁZOV VÝROBKU: VacSy® Standard set, (9 kusov, zelený)
 • HMOTNOSŤ BRUTTO: 10,3 kg
 • HMOTNOSŤ NETTO: 8,8 kg
 • POUŽITIE: Set na vákuové balenie a uchovávanie potravín
 • VÝROBCA: HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau – Switzerland
 • ROZMERY: 45 x 42 x výška 27 cm
 • Farba: zeleno-biela
 • ZLOŽENIE: VS-P – VacSy® vákuová pumpa * VS-011-15 – Sklenená nádoba 15 x 15 x výška 8,5 cm, objem 1,1 l * VS-011-19 – Sklenená nádoba 19 x 19 x výška 9,5 cm, objem 2,2 l * VS-011-22 – sklenená nádoba 22 x 22 x výška 10,5 cm, objem 3,6 l * VS-012-18 – sklenená nádoba 18 cm x výška 9 ,5 cm, objem 1,8 l * VS-012-23 – sklenená nádoba 23 cm x výška 10,5 cm, objem 3,3 l * VS-014-08 – Univerzálne viečko Ø 4–8 cm * VS- 014-16 – Univerzálne viečko Ø 8–16 cm * VS-016 – Uzávery na fľaše, 2 ks * Návod na použitie * Záručný list
 • VYROBENÉ: V Taliansku
 • ZÁRUKA: 2 roky
 • OSVEDČENIE / VYHLÁSENIE: Vyhlásenie o zhode s Nariadením (ES) č. 1935/2004 o materiáloch a predmetoch určených pre styk s potravinami, ktoré – pri správnom použití – neuvoľňujú žiadne zdraviu škodlivé látky

 

13 hodnotení pre VacSy – Set Standard

 1. Ludmila Lederer

  Dobrý deň,
  VacSy je môj najobľúbenejší výrobok Zepter. Ďakujem vám zaň

 2. Ľudovít Babušák

  VacSy je môj najobľúbenejší Zepter výrobok 🙂

 3. Milan Netolický

  Túto súpravu VacSy veľmi rád používam na vákuové uchovávanie potravín. Dnes som si kúpil ďalšie 2 nádoby. Je to perfektný systém.

 4. Ing. Ladislav Tóth

  Dobrý deň
  S výrobkami Zepter som sa oboznámil pred 17 rokmi. V tom období som ešte aktívne pracoval a mal som možnosť si zakúpiť súpravu riadu podobné ako Grande, oválnu misu, Mixsy, a vákuové misky Vacsy, tieto výrobky používam dodnes a je radosť s nimi variť. Som s výrobkami maximálne spokojný, dúfam, že ich budem vedieť používať ešte dlho.
  Ďakujem za spoluprácu.
  S pozdravom
  Ing. Ladislav Tóth
  Komárno

 5. Vaníčková Ladislava

  Zdravím a prajem pekný zimný deň,
  veľmi rada a často používam vákuový systém VacSy. Som už dlhoročným zákazníkom spoločnosti Zepter, aj keď teraz tu objednávam prvýkrát a som veľmi spokojná. A určite si v budúcnosti objednám aj ďalšie výrobky. Niektoré už mám, ale ďalšie ešte využijem. S pozdravom Vaníčková Ladislava

 6. Eva M.

  Som Vašou dlhoročnou zákazníčkou. Asi prvé som si kúpila veľkú sadu vacsy
  A pokračovala som:
  Veľký kastról Zepter s pokrievkou
  Veľká sada hrncov Zepter
  Príbory, nože, vysávač Tuttoluxo 6S
  Mojim najobľúbenejším výrobkom sú vacSy. Už som si dokúpila niekoľko ďaľších dóz.
  Je to veľká pomoc. Najviac ju ocením pri šunke. Nechodím často na nákupy, stačí mi raz
  za týždeň. Čerstvo nakrájaná šunka vydrží voňavá týždeň. Veľká spokojnosť 👍

 7. Marcela Balcárková

  Mám veľa vecí vrátane vacsy, riadu, lampu, mixér, čističku vzduchu a všetko skvele funguje

 8. Jana Johnová

  Od Zeptera mám dosť výrobkov odkedy tu začal predávať a som spokojná. Vacsy, pekáč gril s pokrievkou, lampa, riad, čistička vzduchu atď.

 9. Ludmila Jančíková

  Mám vacsy, riad, mixík, nože, tlakový hrniec a odšťavovač, ten je teraz každý deň používaný, robíme výborný mušt z jabĺčok. Spokojnosť

 10. Eva Bláhová

  Od Zeptera mám vacsy, riad, misy, mixsy a ďalšie. Sú to veľmi kvalitné výrobky. Som veľmi spokojná.

 11. Margita Sabanová

  Dobrý deň, Vaše výrobky sú perfektné, mám vacsy, riad a veľa ďalších výrobkov od vás už 30 rokov

 12. Dana Kraicigerová

  Vaše výrobky mám od doby, kedy ich tu Zepter začal predávať. Mám skvelý vacsy, ďalej od riadu cez čističku vody, biolampu, nože, niekoľko tácok, mixsy niekoľkokrát, odšťavovač, tri tlakové pokrievky SyncroClik, kompótové misky a misu… Aby som nezabudla, posledné čo som si kúpila, boli Zepter Hyperlight okuliare. Najväčšia spokojnosť je s tlakovou pokrievkou SyncroClik a mixsy, používaný denne

 13. Jiří Šopek

  Používame VACSY už 25 rokov a sme spokojní.

Pridajte recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *