ZEPTER AKCIOVÁ PONUKA – akčné zľavy až 35 % a darčeky v hodnote 160 EUR.

Slovenskí olympionici „vyfasovali“ špeciálny prístroj na krk pre svoju ochranu

Petr Havel

Čo majú spoločné Novak Djokovič, kuchár monackého princa a slovenskí olympionici?

Nie, nie je to začiatok žiadneho nového vtipu, ale je medzi nimi predsa len jedno zaujímavé prepojenie….

Je to špeciálne zariadenie, ktoré sa zavesí na krk a slúži ako certifikovaná ochrana pred nebezpečenstvami, ktoré na vás číhajú pri každom nádychu.

Situácia s kovidmi sa na tohtoročných zimných olympijských hrách stala úplne nepredvídateľnou. Pozitívne testovaní športovci v Číne sú v bubline, čo znamená, že ich výkon je maximálne ohrozený.

Preto si zástupcovia slovenských olympionikov z armádneho klubu a ich realizačný tím objednali špeciálne osobné čističky vzduchu MyIon. Ide o malé zariadenia, ktoré sa dajú nosiť na krku, fungujú na batériu a dobíjajú sa po desiatich hodinách.

„Toto zariadenie čistí vzduch predtým, ako ho športovec alebo osoba, ktorá ho nosí, vdýchne. Je to tiež ionizátor, ktorý produkuje záporné ióny, ktoré čistia a neutralizujú vzduch. Je to certifikovaný výrobok. Športovec ho použije najmä v lietadle alebo tam, kde pije a konzumuje jedlo. V tej chvíli musí byť maximálne chránený, jeho vzduch sa čistí týmto zariadením. Verím, že to ochráni našich členov pred pozitívnym testom, ktorý je najväčšou hrozbou pre športovcov na olympijských hrách.“

Matej Tóth

Slovenský olympijský realizačný tím

MyIon je inovatívna prenosná čistička vzduchu, ktorá využíva pokročilú technológiu ionizácie vzduchu na odstránenie škodlivých častíc vo vzduchu: dymu, smogu, prachu, alergénov a vírusov.

Záporné ióny čistia vzduch tým, že magneticky priťahujú znečisťujúce látky k sebe, až kým tieto nové vytvorené väčšie častice sú príliš ťažké na to, aby zostali v našej dýchacej zóne.

Vďaka jedinečnému zabudovanému systému kefiek z uhlíkových vlákien produkuje MyIon obrovské množstvo 18 000 000 záporných iónov na kubický centimeter, čím vytvára neviditeľnú bariéru, ktorá zabraňuje prenikaniu nebezpečných častíc do dýchacích ciest.

V tomto videu sa môžete sami presvedčiť o účinnosti osobnej prenosnej čističky Zepter My Ion. Vo videu si môžete ľahko pozrieť, ako si MyIon poradí s cigaretovým dymom v priebehu niekoľkých sekúnd.

Zepter MyIon sa stal jedným z najpredávanejších prenosných čističov na trhu, ktorý osobne používa najlepší svetový tenista Novak Djokovič alebo aj svetoznámy šéfkuchár Christian Garcia, ktorý je osobným kuchárom monackého princa Alberta.

PRÍNOS ZÁPORNÝCH IÓNTOV PRE NÁŠ ORGANIZMUS

Z

UDRŽUJÚ ZÁSADITÚ PH ÚROVEŇ TELA, REDUKUJÚ RIZIKO VZNIKU INFEKCIE A ZNIŽUJÚ ZÁVAŽNOSŤ PRÍZNAKOV COVID-19

Z

URÝCHĽUJÚ PRODUKCIU LYMFOCYTOV, ČÍM SA ZVYŠUJE MNOŽSTVO PROTILÁTOK POTREBNÝCH NA IDENTIFIKÁCIU A NEUTRALIZÁCIU VÍRUSOV

Z

POSILŇUJÚ IMUNITNÉ BUNKY, ZVYŠUJÚ ICH SCHOPNOSŤ NIČIŤ PATOGÉNY A CHRÁNIŤ TELO PRED VÍRUSMI A BAKTÉRIAMI

Z

ODSTRAŇUJÚ ZO VZDUCHU BAKTÉRIE A VÍRUSY, ČÍM ZNIŽUJÚ PRENOS INFEKCIE

Z

ZLEPŠUJÚ KRVNÝ OBEH, ZNIŽUJÚ HLADINU KRVNÉHO CUKRU A CHOLESTEROLU

Z

MAJÚ ANTIALERGICKÉ ÚČINKY, ZNIŽUJÚ PRÍZNAKY ASTMY A PREDCHÁDZAJÚ IM

Z

UVÁDZAJÚ AUTONÓMNY NERVOVÝ SYSTÉM DO ROVNOVÁHY, REGULUJÚ SRDCOVÚ FREKVENCIU, TRÁVENIE A DYCHOVÚ FREKVENCIU

Z

ZVYŠUJÚ HLADINU SEROTONÍNU, POMÁHAJÚ ZNIŽOVAŤ ÚZKOSŤ, STRES, ÚNAVU, DEPRESIU A MIGRÉNU

Z

UMOŽŇUJÚ LEPŠÍ SPÁNOK A RELAXÁCIU

Z

ZLEPŠUJÚ ROZPOZNÁVACIE SCHOPNOSTI VODIČOV

Z

PÔSOBIA PRIRODZENE PROTI BOLESTI A MAJÚ PROTIZÁPALOVÉ ÚČINKY

Z

ZLEPŠUJÚ STAV POKOŽKY A PREDCHÁDZAJÚ VYPADÁVANIU VLASOV

myion má kompletnú certifikáciu

Juhokórejský inštitút KIFIAE vykonal sériu testov s prenosnou čističkou vzduchu MyIon

certifikácia negatívnych iónov

Podľa testu, ktorý vykonal KOREA INSTITUTE OF FAR INFRARED APPLIED ESTIMATION, produkuje MyIon viac ako 18 miliónov záporných iónov na cm3.

antibakteriálna certifikácia

Testovala sa koncentrácia 4 bakteriálnych druhov (pseudomonas aeruginosa, zlatý stafylokok, klebsiella pneumoniae a salmonela). Test ukázal, že MyIon po 24 hodinách znížil prítomnosť týchto baktérií o 81,4 až 97,3 %.

deodoračná certifikácia

Test deodorizácie sa vykonal na skúšobnom plyne amoniaku. Test ukázal, že MyIon po 120 minútach dosiahol 82 % deodoráciu čiže odstránenie látok, ktoré sú nositeľmi nežiaducich pachov.

„Keď som prvýkrát počula o vplyve negatívnych ióntov na naše zdravie a že ich My Ion produkuje hneď celých 18 mil. na cm3, takže pôsobí ako ochranný štít, povedala som doslova, to chcem hneď… jednoducho láska na prvý pohľad. Je neuveriteľné, ako často ma zastavujú ľudia a pýtajú sa, čo to mám na krku.“

Ida Hrdličková

„Téma zdravia je v našej rodine veľmi dôležitá a vždy som sa zaujímala o všetky veci, ktoré nás môžu ako pozitívne, tak aj negatívne ovplyvniť. Preto som si aj vybrala My Ion. Nielen že ma chráni pred vírusmi, baktériami a prachovými časticami, ale hlavne vďaka nemu cítim oveľa menšiu únavu v práci.“

Dita podrazká

Ak vás osobná čistička vzduchu Zepter MyIon zaujala, určite využite dnešnú časovo obmedzenú akciu, v rámci ktorej môžete túto čističku vzduchu získať úplne zadarmo. Stačí kliknúť na tlačidlo a dozviete sa viac informácií.