ZEPTER AKCIOVÁ PONUKA – akčné zľavy až 35 % a darčeky v hodnote 160 EUR.

VacSy®

Odteraz vám vydržia potraviny až 5x dlhšie čerstvé vďaka vákuu

vacsy®

PROCES ZNEHODNOTENIA POTRAVÍN JE NEÚPROSNÝ

Stratu chuti a nutričných hodnôt jedla spôsobujú tieto vplyvy

BIOLOGICKÉ:
baktérie
huby
vírusy
parazity

PRÍRODNÉ:
svetlo
teplo
vlhkosť
vzduch

CHEMICKÉ:
oxidácia
kvasenie

TRADIČNÉ METÓDY UCHOVÁVANIA POTRAVÍN MAJÚ SVOJE RIZIKÁ

Dnešné metódy uchovávania jedla môžu spôsobiť nežiaduce zdravotné problémy a nezachovajú prirodzené vlastnosti jedla:

ZAVÁROVANIE

Zistilo sa, že konzumácia cukru prispieva k zvýšeniu rizika obezity, cukrovky, kardiovaskulárnych ochorení, demencie, svalovej degenerácie, zlyhania obličiek, chronického ochorenia obličiek a vysokého krvného tlaku.

NASOLOVANIE

Soľ spôsobuje zadržiavanie vody, zvyšuje krvný tlak. Čím vyšší je krvný tlak, tým vyšší je aj tlak na srdce, cievy, obličky a mozog. To môže viesť k infarktu, mozgovej mŕtvici, demencii a ochoreniu obličiek.

MRAZENIE

Zelenina sa scvrkne a vysuší, mäso zmení farbu a žltne (zatuchne) a ryba začne zapáchať, tým pádom zapáchajú aj ďalšie potraviny v chladničke.

KONZERVOVANIE

Nedostatok kontroly kvality v procese konzervácie umožňuje kontamináciu konzervovaných potravín, ktorá produkuje akútny toxín v potravinách, čo vedie k závažnému ochoreniu, alebo dokonca k úmrtiu.

ÚDENIE

Umelé údenie je dokonca škodlivejšie ako prírodné. V údených mäsách a rybách je vyššie množstvo polycyklických aromatických uhľovodíkov (PAU). Tie hrajú dôležitú úlohu v rozvoji rakoviny pankreasu, hrubého čreva a prostaty.

NAKLADANIE

Ocot bráni tráveniu, ničí zdravé krvné bunky a dráždi ich membrány. Zavareniny a iné potraviny, ktoré boli naložené v octe, sú preto takmer nestráviteľné.

PRIEMERNÁ SLOVENSKÁ DOMÁCNOSŤ VYHODÍ DO KOŠA POTRAVINY ZA 800 EUR ROČNE

Tým, že sa potraviny kazia, tak ich až polovicu zbytočne vyhodíme

RIEŠENÍM JE vacsy®

Uchovávanie potravín najprirodzenejším spôsobom pomocou vákua

VacSy® je celosvetovo patentovaný vákuový systém – navrhnutý tak, aby umožnil vytvorenie vákua vo vnútri špeciálnych sklenených nádob a špeciálnych vzduchotesných fólií. Vákuové prostredie zbavuje baktérie a všetky druhy plesní kyslíka potrebného na ich prežitie a uchováva rovnakú chuť a nutričné ​​vlastnosti jedla. Jedlo zostáva čerstvé a zdravé až 5krát dlhšie ako v obvyklých podmienkach v chladničke.

Systém VacSy® môže byť použitý na uchovanie čerstvého jedla alebo polotovarov priamo vo VacSy® nádobách, Zepter riade, fľašiach a VacSy® fóliách. Je to najvšestrannejší a najvýkonnejší potravinový vákuový systém na profesionálne aj domáce použitie.

R

POTRAVINY VYDRŽIA ČERSTVÉ AŽ 5X DLHŠIE

Systém VacSy® chráni potraviny pred predčasným znehodnotením, takže je ľahké plánovať dopredu a nakúpiť potraviny vo väčších objemoch, čím šetríte peniaze a čas strávený nakupovaním.

R

SKVELE SA DOPĹŇA S NÁDOBÍM ZEPTER

Ak chcete zachovať nutričné ​​hodnoty potravín počas varenia, použite riad Zepter Masterpiece Cookware, ktorý vám umožňuje variť bez tukov, vody a soli. Potraviny si tak úplne uchovajú svoju chuť, obsah vitamínov a všetky organoleptické vlastnosti.

R

JE PRAKTICKÝ NIELEN NA POTRAVINY

Šperky, peniaze, dôležité dokumenty, elektronické zariadenia alebo iné cennosti zavákuované vo sáčkoch ochránite pred oxidáciou, vodou alebo prachom. Vďaka vákuovému systému môžete ušetriť miesto vo vašej batožine počas cestovania alebo vo vašich skriniach.

ŽIVOTNOSŤ POTRAVÍN SKLADOVANÝCH
VO VACSY® (V DŇACH)

VACSY® VÁKUOVÁ PUMPA

Ľahko ovládateľný a všestranný vákuový systém sa môže kombinovať s VacSy® nádobami, výrobkami z radu Zepter Masterpiece, riadom z radu SmartLine rovnako ako s inými nádobami. Bezdrôtová technológia VacSy® pumpy vám prinesie tieto výhody: je prenosná a ľahko ovládateľná – KDEKOĽVEK A KEDYKOĽVEK.

Vstavaná dobíjacia lítiová batéria predlžuje pracovný čas (cca 30 min. nepretržitej prevádzky), čo umožňuje pohodlné a efektívne použitie vákuovej pumpy. Je malá, ale veľmi výkonná. Inteligentná červená kontrolka ukazuje stav batérie, zatiaľ čo modrá kontrolka ukazuje na koniec procesu vákuovania. Je priestorovo úsporná, perfektná na stánok alebo predajný pult. Možnosť zavesenia na stenu.

VACSY® Viečko

Dômyselné a praktické, viečka VacSy®
prichádzajú v 2 rôznych typoch:

  • Lexi viečka: špeciálne navrhnuté pre riad Zepter.
  • Univerzálne viečka: vhodné ako pre ostatné nádoby, tak aj pre nádoby z patentovaného systému VacSy®. V závislosti od typu potraviny je tu výber z 2 rôznych nádob:
    1) plastové (polykarbonátové, termoplastové) nádoby sú vhodné na uchovanie suchých potravín;
    2) „Soda-Lime“ – tvrdené sklenené nádoby odolávajúce teplote do 90 ° C, vhodné pre potraviny s vysokým obsahom vody.

Všetky VacSy® viečka majú praktický vstavaný kalendár s ukazovateľom mesiaca (E) a dňa (F), takže ľahko nastavíte dátum balenia potravín, alebo dátum uplynutia doby spotreby.

VACSY® ZVÁRAČKA

Pokročilá technológia, špičková kvalita materiálov, moderný design navrhnutý tak, aby systém VacSy® bol najlepší vo svojej triede.
Plne automatická funkcia vákuového balenia pre pohodlné používanie. Vhodná na balenie krehkých a vlhkých potravín.

Vďaka priloženému adaptéru je VacSy® zváračka kompatibilná s patentovanými vákuovými nádobami, univerzálnymi viečkami a uzávermi fliaš. Jednotka je vybavená vstavanými senzormi, ktoré zabraňujú prenikaniu kvapaliny do prístroja počas vákuovania potravín s vysokým obsahom vlhkosti. Vďaka integrovanému termostatu, tichej prevádzke a nízkej spotrebe energie je nová VacSy® zváračka veľmi bezpečná a ekonomická.

VACSY® Fólia

Fólia je vyrobená z PA/PE, nepriepustného, sterilného, ​​pevného, ale zároveň pružného materiálu. Je vhodný na úpravu pokrmov metódou „sous vide“ – pokrm je vo vnútri správne upravený bez toho, aby sa na povrchu pripiekol (odolnosť až do 100 °C po dobu max. 15 minút). Tento silný materiál zabraňuje úniku potravín, udržuje fóliu dokonale utesnenú.

ČO HOVORIA NAŠI ZÁKAZNÍCI

Pozrite sa na skúsenosti zákazníkov, čo si VacSy® zaobstarali už pred Vami

Po mnohoročných skúsenostiach, kedy som skutočne overila vákuovanie s VacSy® v praxi a v extrémnych prírodných podmienkach pri plavbách na mori, by som VacSy® rozhodne odporučila všetkým. Predĺženie doby trvanlivosti a výborná kvalita zostáva aj po zachladení a zamrazení zavákuovaného jedla.

Ing. Jana honsová

Sme veľmi „syroví“, tak VacSy® používame predovšetkým na uchovávanie všetkých druhov syrov, ale aj sušených húb. Manželke sa osvedčilo aj pri uskladnení orechov, do ktorých sa inak radi dávajú červíci. Máme tiež vyskúšané VacSy® sáčky, v ktorých uchovávame v mrazničke všetky druhy mäsa, ktoré aj po niekoľkých týždňoch zostane čerstvé , ako keby bolo práve kúpené u mäsiara.

Ing. Zbyněk Tauš

Keď si naložím surové mäso, môžem ho vďaka VacSy® pokojne až týždeň nechať uskladnené v chladničke bez toho, aby som sa musela báť, že sa mi pokazí. Naozaj neznášam jedlo zabalené do papiera, najmä potom krájanú salámu alebo šunku. Keď to prinesiete domov, je to mokré, hrozne to vyzerá, a tiež sa to skôr pokazí. Pri uchovávaní potravín a jedál vo VacSy® nádobách tento problém nehrozí.

anna wenke

Džem pre diabetikov, ktorý si kupujem, sa hneď po otvorení rýchlo kazí, na povrchu sa po niekoľkých dňoch urobí pleseň. Vďaka VacSy® vydrží po otvorení v chladničke aj mesiac. Neoceniteľnou prednosťou je aj skrátenie doby marinovania mäsa na grilovanie
z mnohých hodín na niekoľko minút.

Helena Koubová

KAŽDÁ DOMÁCNOSŤ MÁ INÉ POŽIADAVKY

My máme riešenie pre všetkých, stačí si len vybrať ten najvhodnejší set pre vás

NAJPREDÁVANEJŠIE PRODUKTY

Vyberte si z našich najvýhodnejších sád VacSy®

KONIEC PLYTVANIA A VYHADZOVANIA POTRAVÍN.
VACSY® VÁM ŠETRÍ PENIAZE A CHRÁNI VAŠE ZDRAVIE.