ZEPTER AKCIOVÁ PONUKA – akčné zľavy až 35 % a darčeky v hodnote 160 EUR.

Bioptron® Pro 1 – Zepter biolampa s Fulleren filtrom + Terapia farbami + darčeky

(16 recenzií zákazníkov)

Original price was: 3424,00 €.Current price is: 2279,00 €.

prvá splátka 0 € | online schválenie | tovar ihneď |viac...

Na sklade

Kalkulačka splátek

Prístroj Biolampa BIOPTRON PRO1 bol navrhnutý na použitie v domácom prostredí, v nemocniciach a medicínskych centrách.

Naša metóda liečby svetlom je založená na technológii, ktorá získala Nobelovu cenu a je plne certifikovaná na urýchlenie liečby ako aj na prevenciou širokej škály zdravotných problémov vrátane: akné, kožných poranení, športových zranení, artritídy, bolesti krížov a aj v prevencii starnutia.

Prístroj je k dispozícii s ergonomickým stolovým stojanom pre variabilné používanie v domácom i profesionálnom prostredí. Jednoducho nastaviteľná výška a natočenie hlavice, ako aj možnosť otáčať prístrojom v uhle 360° umožňuje používanie prístroja v takmer každej polohe.

Čas ošetrenia sa dá pohodlne nastaviť na kontrolnom paneli a vstavaná mierka zaručí správnu vzdialenosť hlavice od pokožky. Stolový stojan je dodatočne vybavený ochrannou tkaninou proti prachu a podpornou podložkou (je dezinfekčná, vymeniteľná a umývateľná).

Patentovaný fullerénový filter BIOPTRON PRO 1 s priemerom 11 cm, umožňuje tak ošetrenie malých i veľkých častí ľudského tela. Bol vyvinutý pre domáce použitie, ako aj pre nemocnice a terapeutické centrá. Disponuje unikátnymi vlastnosťami molekúl C60, známych ako fullerény, a vydáva hyperpolarizované vertikálne lineárne polarizované svetlo, ktoré obnovuje harmóniu a rovnováhu v energeticky narušených biologických štruktúrach, čím urýchľuje prirodzený proces liečby. Hyperpolarizované svetlo prináša výrazné terapeutické účinky, teda rýchlejšie hojenie rán, zlepšenie krvného obehu a zmiernenie bolesti.

Terapia farbami BIOPTRON PRO 1 obsahuje 7 vysokokvalitných samostatne balených farebných, ručne vyrobených sklenených filtrov, ktoré sú v súlade so siedmimi farbami slnečného svetla a zároveň so siedmimi energetickými centrami (čakrami) nášho tela.
Sada obsahuje červené, oranžové, žlté, zelené, modré, fialové a indigo farebné sklá, ktoré vďaka interakcii farieb a svetla vysielajú impulzy a majú povzbudivé účinky na telo i psychiku.

Pre urýchlenie liečby stačí 2x denne 5-10 minútová aplikácia svetla BIOPTRON PRO 1

Unikátny švajčiarsky prístroj Bioptron získal aj cenu ANTI-AGING TROPHY za najlepší energetický prístroj na EURÓPSKOM KONGRESE ESTETICKEJ a ANTI-AGING MEDICÍNY v Paríži.  Zdravá pleť je krásna pleť.

Akčný liečebný set BIOPTRON PRO obsahuje:
Biolampu Bioptron PRO 1
✅ Fullerénový filter PRO1
✅ Ergonomický stojan 

Terapia farbami PRO1
Švajčiarsky OXY Spray

OBJEDNAJTE DNES – ZÍSKAJTE DARČEKY ZDARMA
✅ Predĺžená záruka 5 rokov 587 € – zdarma!
✅ Program Silná imunita v cene 80 € – zdarma!
✅ Voucher VITA program v cene 80 € – zdarma!
✅ Program Master Chef v cene 160 € – zdarma!

ZÍSKAJTE DNES DARČEKY 907 € – ZDARMA!

Katalógové číslo: SUPERSET M7, PROZAR-BP-3 Kategórie: , Značky: ,

REVOLUČNÁ ŠVAJČIARSKA TECHNOLÓGIA PRE TERAPIU FARBAMI

Unikátna technológia Bioptron® Hyperlight umožňuje využiť farebné vlastnosti svetla na dosiahnutie mimoriadnych benefitov pre ľudský organizmus. Jedinečná synergia farebných energií a frekvencií umožňuje udržiavať a pravidelne obnovovať zdravie a krásu.

.

Bioptron® Pro 1 – Zepter biolampa s Fulleren filtrom + Terapia farbami + darčeky

Ako funguje farebná terapia Bioptron®?

Vedci spoločnosti BIOPTRON® vyvinuli jedinečnú farebnú terapiu Hyperlight s vymeniteľnou sadou 7 filtrov, vďaka ktorej je účinná pri liečbe špecifických zdravotných ťažkostí. Farebné filtre BIOPTRON® prepúšťajú len požadovanú časť svetelného spektra a zvyšné svetlo odrážajú ako monochromatické. Toto jedinečné monochromatické svetlo je určené na pozitívnu lokálnu a systémovú liečbu.

NapÍsali o nás

VYROBENÉ RUČNE VO FRANCÚZSKOM VERRERIE DE SAINT JUST PODĽA ANTICKÝCH SPÔSOBOV VÝROBY SKLA STARÝCH VIAC AKO 800 ROKOV

Výroba je skutočne alchymistický proces. Východiskový materiál sa niekoľko hodín zahrieva na teplotu 1400 stupňov Celzia, potom ho fúkač naberie na sklenenú píšťalu a otáčaním, fúkaním a chladením ho vháňa do formy. Dôležité sú milimetre a sekundy. Vďaka tomu toto fúkané sklo vyniká vysokou jasnosťou a vyššou priezračnosťou. Vďaka vysokokvalitnému sklu každý farebný filter zabezpečuje optimálny lom svetla, poskytuje vynikajúcu intenzitu farieb a prepúšťa len správne časti svetla.

FARBA JE SVETLO A SVETLO JE FARBA

Slnko vyžaruje svetlo s rôznymi frekvenciami. Tieto frekvencie svetla možno oddeliť procesom, ktorý sa nazýva lom svetla alebo refrakcia. Keď svetlo prechádza skleneným hranolom, láme sa a rozdeľuje na sedem farieb spektra. Každá farba má svoju vlastnú frekvenciu. Ak oddelené farby prejdú cez ďalší hranol, opäť vytvoria biele svetlo. Tento fenomén prvýkrát demonštroval koncom 17. storočia veľký britský fyzik Isaac Newton.

UNIKÁTNY TECHNOLOGICKÝ POSTUP JE VYVINUTÝ V LABORATÓRIÁCH SPOLOČNOSTI BIOPTRON® V ZÜRICHU

Po výrobe sa sklenené filtre prepravujú do Švajčiarska, kde sa obohacujú o bioinformácie. Systém biofyzikálneho prenosu používaný vo filtroch je exkluzívne patentovaný Bioinformačným inštitútom Bioptron AG v Zürichu (Zürich Institute of Bioinformation).

.

ÚČINNÉ, KLINICKY OVERENÉ RIEŠENIE NA HOJENIE RÁN, ZMIERNENIE BOLESTI A OBNOVENIE TELESNEJ A DUŠEVNEJ ROVNOVÁHY

Bioinformácie vychádzajú z predpokladu, že ľudské telo neustále vyžaruje pole elektromagnetických vĺn, ktoré niektorí ľudia nazývajú aura. Elektromagnetické pole, ktoré obklopuje každú živú bytosť, poskytuje mimoriadne dôležité informácie o každom jednotlivom organizme. Telo si prostredníctvom svojho elektromagnetického poľa vymieňa rôzne životne dôležité bioinformácie. Farebné svetlá po aplikácii na vaše telo alebo jednotlivé orgány obnovujú vašu rovnováhu a fyzickú aj duševnú pohodu.

FAREBNÁ TERAPIA BIOPTRON DOKÁŽE CIELENE PÔSOBIŤ NA JEDNOTLIVÉ ČAKRY V ORGANIZME

Pracujeme so 7 hlavnými čakrami, ktoré predstavujú energetické centrá uložené v ľudskom tele. Každá čakra je pulzujúcim vierom energie. Sú to naše farebné baterky: keď sú plne nabité, sme v stave rovnováhy a pohody. Ak je niektorá z nich vybitá (prázdna), trpí celý náš systém. Cieľom je udržiavať „čakrové batérie“ plné. Frekvencia spojená s každou farbou spektra zodpovedá frekvencii energie každej zo 7 hlavných čakier a frekvencii orgánov, svalov a kostí nachádzajúcich sa v rovnakej oblasti ako čakra.

Čakry sú tiež prepojené s endokrinnými žľazami, ktoré produkujú hormóny. Ak je niektorá čakra preťažená príslušnou farbou, možno ju uviesť do rovnováhy doplnkovou farbou.

ČerVenÁ – základnÁ čakra

Predstavuje oheň, teplo, krv, vášeň, silnú vôľu, prežitie. Pri aplikácii na telo stimuluje, aktivuje, prináša vitalitu, dynamizuje, zintenzívňuje, znovu uvoľňuje hlboko uloženú energiu, posilňuje zmysly, dáva človeku pocit sily. Červená farba sa používa na dodanie energie, na stimuláciu pohybu, na podnietenie okamžitej reakcie.

Z

STIMULUJE KRVNÝ OBEH, POUŽÍVA SA PRI POCITE CHLADU

Z

obnovuje vyčerpanÚ energiU

Z

AKTIVUJE PEČEŇ, UVOĽŇUJE ARTRITICKÉ BOLESTI

Z

PÔSOBÍ BLAHODÁRNE NA SVALOVÝ SYSTÉM, PRI PROBLÉMOCH S BEDROVOU CHRBTICOU, PRI SKRÁTENÝCH SVALOCH

Oranžová – sakrálnA čakra

Je to veselá, tvorivá a teplá farba plná radosti, ktorá spája fyzickú energiu s duchovnými vlastnosťami. Je to farba kreativity a schopnosti prispôsobiť sa. Vyvoláva všeobecný pocit pohody a veselej nálady. Oranžová symbolizuje teplo a pohodu a spája sa so sebaúctou. Zahrieva, stimuluje, uvoľňuje kŕčovité, odborne povedané spastické kontrakcie kostrového alebo hladkého svalstva.

Z

STIMULUJE SRDCOVÚ FREKVENCIU BEZ OVPLYVNENIA TLAKU; POUŽÍVA SA PRI NÍZKOM TLAKU, AK EXISTUJE RIZIKO SRDCOVÉHO ZLYHANIA

Z

URÝCHĽUJE HOJENIE NATRHNUTÝCH VÄZOV A ZLOMENÝCH KOSTÍ

Z

PÔSOBÍ PROTI DEPRESII, MENŠTRUAČNÝM BOLESTIAM ALEBO MENOPAUZÁLNYM VÝKYVOM

Z

STIMULUJE TVORBU MLIEKA PO PÔRODE

žLTÁ – SOLar PLexUS

Je to farba rozumu a vnímania. V staroveku bola farbou, ktorá symbolizovala život a radosť. Súvisí s vlastnou hodnotou a s tým, ako vnímame sami seba. Je to farba osobnosti a ega. Z psychologického hľadiska je vhodná pre depresívne a melancholické stavy. Žltá je farbou jasného myslenia, objektívnosti, prehľadnosti, sebadôvery, osobného šarmu. Žltá posilňuje, otvára, zvyšuje energiu, stimuluje slabé procesy, uvoľňuje stuhnutosť, posilňuje nervy.

Z

PRIAZNIVO OVPLYVŇUJE NERVY A NERVOVÝ SYSTÉM; POUŽÍVA SA NA POSILNENIE NERVOV A STIMULÁCIU MOZGU

Z

ZBAVUJE KRVNÝ SYSTÉM TOXICKÝCH LÁTOK STIMULÁCIOU LYMFATICKÉHO SYSTÉMU

Z

POZITÍVNE PÔSOBÍ PROTI MENTÁLNEMU VYČERPANIU, REGENERUJE POKOŽKU

Z

NAPOMÁHA TRÁVENIU; PÔSOBÍ PROTI PREKYSLENIU, PROTI ZÁPCHE

ZELENÁ – ČAKRA SRDCA

Je to farba lásky, pokroku, rastu, neskúsenosti, plodnosti, nádeje, rovnováhy a nového života. Je tiež farbou upokojenia a utíšenia. Nosia ju chirurgovia na upokojenie pacienta. Zelená farba posilňuje imunitný systém. Pôsobí aj proti stresu, vyrovnáva fyzickú a duševnú energiu, zmierňuje bolestivé a napäté procesy a prináša ukľudnenie.

Z

PÔSOBÍ NA SYMPATICKÝ NERVOVÝ SYSTÉM. UVOĽŇUJE NAPÄTIE V CIEVACH A ZNIŽUJE KRVNÝ TLAK

Z

PÔSOBÍ AKO MIERNY DEZINFEKČNÝ, GERMICÍDNY, ANTISEPTICKÝ A BAKTERICÍDNY PROSTRIEDOK

Z

UPOKOJUJE EMÓCIE, JE VHODNÁ NA LIEČBU ŠOKU

Z

BUDUJE TKANIVÁ A SVALY

modrá – krčnÁ čakra

Je viac upokojujúca ako zelená. Je to farba na meditáciu a duchovný rozvoj, pretože uvoľňuje myseľ. Je to farba pravdy, oddanosti, pokoja a úprimnosti. Ale aj vyšších duchovných kvalít. Upokojuje, brzdí, koncentruje, ochladzuje a dáva do poriadku hyperaktívne, nekontrolované a rušivé procesy.

Z

UPOKOJUJÚCE ÚČINKY PRI ZÁPALOVÝCH OCHORENIACH

Z

ZLEPŠUJE METABOLIZMUS A VITALITU, redukuje NERVOVÉ VZRUCHY

Z

POMÁHA PRI BOLESTIACH V KRKU, LARYNGITÍDE, ANGÍNE, VREDOCH V ÚSTACH, UPCHATÝCH UŠIACH

Z

URÝCHĽUJE HOJENIE POPÁLENÍN

INDIGO – ČAKRA TRETIEHO OKA

Z psychologického hľadiska je to farba, ktorá je vhodná pre disciplínu, organizáciu, sebadôveru a výkonnosť. Považuje sa za farbu, ktorá pomáha odstraňovať návykové nutkania. Odhaľuje obavy, povzbudzuje a podnecuje k vlastnej zodpovednosti. Symbolizuje usporiadanie, sústredenie a povinnosť: napr. tmavomodrá indigová farba oblekov podnikateľov, školských uniforiem atď.

Z

JE NAJLEPŠÍM LIEKOM PROTI NESPAVOSTI

Z

PODPORUJE RAST TKANIVA, URÝCHĽUJE HOJENIE EKZÉMOV

Z

POMÁHA PRI AKÚTNYCH PROBLÉMOCH S DUTINAMI

Z

UPOKOJUJE BOLESTI CHRBTA

Z

POMÁHA ZASTAVOVAŤ KRVÁCANIE

Fialová – korunnÁ čakra

Z psychologického hľadiska súvisí fialová farba so sebapoznaním a duchovným vedomím. Odjakživa sa považuje za farbu hojenia. Podporuje spojenie medzi vnútorným Ja a dušou. Fialová súvisí so sebapoznaním. Je to veľmi silná farba a nemali by ju používať deti.

Z

UPOKOJUJE ĽUDÍ S DUŠEVNÝMI PORUCHAMI

Z

SPÔSOBUJE ROZŠÍRENIE CIEV A POKLES KRVNÉHO TLAKU

Z

MÁ UPOKOJUJÚCE ÚČINKY NA NERVOVÝ SYSTÉM A SRDCE, TLMÍ BOLESTI HLAVY

Z

POMÁHA PRI CHOROBÁCH HLAVY, POKOŽKY HLAVY A VEDOMIA

Z

PODPORUJE TVORBU BIELYCH KRVINIEK V SLEZINE

RECENZIE

16 hodnotení pre Bioptron® Pro 1 - Zepter biolampa s Fulleren filtrom + Terapia farbami + darčeky

 1. Sokolová

  Dobrý deň,
  od spol. Zepter mám niekoľko výrobkov, s ktorými som spokojná. Mám aj malú Bioptron lampu MedAll so stojanom (je putovná, ide do rodiny, kde ju potrebujú) a Bioptron Pro 1 (zakúpená u Vás, pán Havel). K tejto lampe si v blízkej budúcnosti dokúpime stojan.
  S manželom sme už starší, máme rôzne zdravotné problémy a lampa Zepter Bioptron Pro 1 nám pomáha prekonávať hlavne bolesti a zažívacie ťažkosti.
  Pán Havel, prajem Vám veľa úspechov v práci.

 2. Vlasta Sokolová

  S biolampou Zepter Bioptron Pro 1 je moja rodina spokojná, lampu používame denne, dokonca aj náš psík si ju vyžaduje.
  Odporúčam ju všetkým.
  Maximálna spokojnosť, prehľadná web stránka, rýchle doručenie.

 3. Jindřiška

  Lampu Zepter Bioptron vlastním už viac ako 20 rokov, používa ju celá rodina, preto som sa rozhodla kúpiť väčšiu lampu Zepter Bioptron Pro 1. Sme veľmi spokojní.

 4. Pavol Zaťko

  Bioptron Pro 1 zatiaľ používame pravidelne, uvidím ako to zapôsobí na zníženie cukru v organizme

 5. MUDr. Miloslav Ptáček

  Lampu Bioptron používam vo svojej gynekologickej praxi a veľmi oceňujem analgetické, protizápalové a stimulačné účinky tejto svetelnej terapie. Je obzvlášť užitočná pri prevencii vzniku strií alebo pri liečbe všetkých druhov jaziev všeobecne či popraskaných bradaviek. Dosiahneme výrazné estetické zlepšenie vzhľadu jaziev, čo ženy ocenia najmä v letnej plavkovej sezóne. Ak sa jazva čo najskôr ošetrí svetelnou terapiou, je často krajšia, t. j. tenšia a vyblednutejšia, vďaka protizápalovým účinkom polarizovaného svetla. Svetelná terapia významne pomáha pri chronických zápaloch, ako je chronická kandidóza alebo kvasinkové infekcie.
  Moje dlhoročné skúsenosti so svetelnou terapiou sú veľmi pozitívne a liečbu lampou bioptron odporúčam každému, kto ju potrebuje.

 6. Ladislav Burian

  Lampu bioptron aktívne používam od polovice septembra 2010, keď sa osvedčila ako skvelá doplnková liečba pre našich basketbalistov, ktorí na majstrovstvách sveta získali striebornú medailu. V basketbalovom klube bežne používame svetelnú terapiu Bioptron ako doplnkovú liečbu všetkých najčastejších zranení, ktoré postihujú športovcov. Môžem potvrdiť, že ak sa svetelná terapia používa spolu s inými druhmi liečby, návrat k súťaženiu je až o tretinu rýchlejší.
  Ladislav Burian, masér

 7. MUDr. Hana Jarošová

  Lampu Bioptron používam u pacientov na liečbu pohybového aparátu, najmä pri syndróme bolestivého tkaniva. Ide najmä o zápal šliach, bolestivé končatiny, bolesti v dolnej a hornej časti chrbta alebo bolestivé body v podobe hrčky. Biolampu s úspechom používam aj na podporu hojenia čerstvých jaziev. So svetelnou terapiou mám výborné skúsenosti aj pri podpore liečby oparu alebo akné, pri liečbe degeneratívnych ochorení kĺbov a je ideálna aj na liečbu veľkých hematómov po totálnych endoprotézach bedrového a kolenného kĺbu.
  Odporúčam ju pre rehabilitačné centrá a ústavy, ako aj pre domácnosti.
  Pri domácom používaní je lampa Bioptron vhodná nielen na liečbu pohybového aparátu, ale aj pri prechladnutí, infekciách dutín alebo oparoch.

 8. MUDr. Miroslav Gašpar

  V nemocniciach neexistuje oddelenie, kde by terapia svetlom BIOPTRON nenašla svoje uplatnenie. V našom zdravotníckom zariadení najviac ošetrujeme terapiou svetlom BIOPTRON ochorenia pohybového aparátu, úrazy a neurologické ochorenia. V maximálnej miere ho využívame aj v detskej rehabilitácii ako jednu z mála fyzikálnych procedúr, ktorú môžeme aplikovať bez nežiadúcich účinkov.

 9. MUDr. Petr Havránek

  Sme radi, že na Klinike detskej chirurgie a traumatológie máme lampu Bioptron. Je to cenná doplnková metóda liečby poúrazových stavov a stavov po operáciách. Snažíme sa pacientom ponúkať čo najviac doplnkových liečebných postupov a sme veľmi radi, že medzi ne patrí aj svetelná terapia Bioptron. Používame ho vo fáze následnej starostlivosti aj v akútnej fáze, napríklad pri bolesti svalov. Zaradili sme ju aj po väčších operáciách, kde je väčšia rana, ako aj pri pooperačnej bolesti, poúrazových svalových pomliaždeninách alebo poúrazovej bolesti chrbtice. Lampu Bioptron by som odporučil ako doplnkovú metódu liečby aj iným klinikám. Svetelná terapia je vhodnou súčasťou komplexnej liečby.

 10. Ing. Zbyněk Tauš

  S lampou bioptron som naozaj spokojný. V kombinácii so sprejom Oxy som ho používal na urýchlenie hojenia a zmiernenie bolesti, napríklad na vykĺbený malíček po páde z bicykla alebo na pomliaždený palec pri volejbale. Kombinácia prípravkov Bioptron a Oxy spray naozaj funguje. S manželkou sme si tiež liečili tenisový lakeť pomocou svetelnej terapie. Boľavý bok, rezné rany, prechladnutie… nielen s tým si poradí svetelná terapia. Lampu Bioptron si berieme aj na dovolenku!

 11. Kateřina Baďurová

  Bioptronovú lampu používam od začiatku svojej športovej kariéry. Viem, že naši fyzioterapeuti v klube používajú svetelnú terapiu Bioptron ako súčasť rekonvalescencie a zotavenia. Bioptron sa často používa v atletike, najmä pri podvrtnutí členka, bolesti achilovky alebo zápale šliach. Určite odporúčam svetelnú terapiu Bioptron. Viem, že – a teraz hovorím za športovcov v našom klube – športovci ho používajú.

 12. Mgr. Markéta Koutná

  Svetelnú terapiu Bioptron úspešne používam na liečbu pacientov už 10 rokov. Počas tohto obdobia bola svetelná terapia indikovaná niekoľkým stovkám pacientov. Najčastejšie ošetrovanými stavmi na Klinike rán sú bércové vredy, okolie ischemických rán, rôzne povrchové pomliaždeniny a rany, ostruhy, prevencia dekubitov…
  Účinky lampy Bioptron oceňujú chorí aj zdraví.

 13. Samuel Piasecký

  Pred olympiádou som ho používal každý deň najmä na regeneráciu po náročných tréningoch. Vynikajúci je aj pri strhnutých mozoľoch, ktoré nás gymnastov často trápia. Je neuveriteľné, ako urýchľuje ich hojenie. Bioptron využívam aj v rodine, najmä pri deťoch. Pri bežných detských problémoch, ako sú nádcha, rôzne drobné úrazy, odreniny, zápaly.

 14. Helena Nosková

  Svetelná terapia pomáha pri bolestiach kĺbov a svalov, pooperačných jazvách a chronických ranách. Praktické skúsenosti mám dobré a prvýkrát v živote som Bioptron použila s dobrým účinkom na bolesť bedrového kĺbu spôsobenú artritídou. Aj reakcie našich klientov (som zdravotná sestra v domácom hospici) na svetelnú terapiu boli pozitívne. Svetelná terapia ich nezaťažuje, ale ozaj pomáha.

 15. MUDr. Pavel Kolář

  Bioptron používam v Centre pohybovej medicíny od marca 2015 nielen pre vrcholových športovcov. Spoločnosť Bioptron je lídrom v oblasti svetelnej terapie. Čo na ňom oceňujem? Jednoduché použitie, ktoré je zároveň bezbolestné, bezpečné a bez vedľajších účinkov. Áno, vrelo odporúčam.

 16. Hana Sochová, Domov Raspenava

  Lampu Bioptron používame u vybraných starších klientov, najmä na liečbu bolesti chrbta, kĺbov, akné, boľavých zubov atď. Používame ho však najmä na liečbu kožných problémov. Je to veľká pomoc, ďakujeme.

Pridajte recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Technické parametrE PRODUKTU 

Zepter Bioptron akční sleva 30%

.

.

BIOPTRON PRO 1 – SPOZNAJTE ROZDIEL
Predstavujeme prístroj terapie svetlom stredného rozmeru, ktorý je súčasťou radu BIOPTRON. Jediným rozdielom jednotlivých prístrojov v sade BIOPTRON je priemer filtra a tým aj rozmer pokrytia a veľkosť liečeného miesta na tele. Všetky prístroje terapie svetlom BIOPTRON zaručujú spoľahlivé prenikanie do tkanív, čím stimulujú imunitný systém a urýchľujú a zefektívňujú liečbu a úľavu od bolesti. Všetky prístroje BIOPTRON rovnako účinne aktivujú bunky, zvyšujú cirkuláciu krvi a podporujú regeneračné a opravné procesy celého tela vrátane prevencie.

.

Základné výhody prístroja BIOPTRON Pro 1:

 • Medicínsky prístroj je v ponuke s podlahovým stojanom a/alebo ergonomickým stolovým stojanom pre pohodlnejšiu manipuláciu;
 • Jednoducho nastaviteľná výška a naklonenie hlavice, ako aj možnosť otáčania prístroja o 360˚ pre praktické používanie;
 • Čas pôsobenia svetla sa dá s pomocou ovládacieho panela jednoducho nastaviť na 30 sekundové intervaly;
 • Špeciálne navrhnutá vysúvacia mierka zabezpečí dodržanie odporúčanej vzdialenosti 10 cm medzi prístrojom a ošetrovanou časťou tela;
 • Podlahový stojan je zospodu plochý, s možnosťou nainštalovania koliesok pre jednoduchšie presúvanie prístroja.

.

Pozor: Všetky medicínske zariadenia určené na terapiu svetlom BIOPTRON sú 100% bezpečné, pričom využívajú škálu polychromatického svetla bez obsahu UV žiarenia.

.

.

 • KÓD VÝROBKU: SUPERSET M7
 • NÁZOV VÝROBKU: BIOPTRON PRO1 + FULLEREN FILTR + TERAPIA FARBAMI
 • POUŽITIE: Profesionálny lekársky prístroj na liečbu polarizovaným svetlom
 • HMOTNOSŤ S PODSTAVCOM: 6,05 kg brutto / 4,55 kg netto
 • VÝROBCA: BIOPTRON AG - Sihleggstrasse 23, CH-8832 Wollerau - Switzerland
 • ROZMERY BALENIA: 40 x 30 x 49 cm
 • ROZMER FILTRA: cca 11 cm
 • FARBA: Biela
 • NAPÄTIE: Napájanie 100-240 V~, 50/60 Hz
 • SPOTREBA ENERGIE: 75 W
 • MERNÝ VÝKON HALOGÉNU: 50 W
 • NAPÁJACÍ KÁBEL: Odpojiteľný
 • ENERGIA SVETLA ZA MINÚTU: priemerne 2,4 J/cm2
 • OCHRANA PRED PREHRIATÍM: ÁNO
 • HUSTOTA VYVINUTEJ ENERGIE: priemerne 40 mW/cm²
 • BEZPEČNOSTNÁ TRIEDA: IIa IP20
 • NASTAVENIE ČASU TERAPIE: ÁNO
 • PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA: v prevádzke 10 °C do + 30 °C; pri skladovaní 0 °C do + 40 °C
 • VLNOVÁ DĹŽKA: 480 - 3400 nm
 • STUPEŇ POLARIZÁCIE: > 95 % (590 - 1550 nm)
 • ZLOŽENIE: Prístroj BIOPTRON PRO 1 so základným filtrom * stolový stojan * prívodný kábel (odpojiteľný) * ochranná páska na oči pre deti * ochranný kryt * ochranný obal * sterilný OXY sprej * návod na použitie * záručný list
 • DISPLEJ: ÁNO - digitálny
 • VYROBENÉ V: Švajčiarsko
 • ZÁRUKA: 5 rokov
 • OSVEDČENIE / VYHLÁSENIE: Vyhlásenie o zhode so smernicou 93/42 / EHS o zdravotníckych pomôckach vydané výrobcom * Súhlas s používaním zdravotníckeho prístroja vydaný Úradom pre registráciu liekov, zdravotníckych pomôcok a biocídov * Zhoda CE pre elektrické zariadenia. * Certifikát kvality (EN ISO 13485) * Certifikát systému riadenia kvality (smernice 93/42/EHS) vydaný FDA * Certifikát DEKRA pre zariadenia kvality EN ISO 13485: 2012 + AC : 2012 * Certifikát DEKRA pre lekárske prístroje spĺňajúce prílohu II článok 3 smernice 93/42 / EHS - (notifikovaná osoba č. 0124) * Vyhlásenie o zhode DEKRA (európsky notifikovaná osoba) na všetky výrobky, vydané 2013 (07.21.2013)

.

.

Bioptron® Pro 1 – Zepter biolampa s Fulleren filtrom + Terapia farbami + darčeky

(16 recenzií zákazníkov)

Original price was: 3424,00 €.Current price is: 2279,00 €.

prvá splátka 0 € | online schválenie | tovar ihneď |viac...

Na sklade

Kalkulačka splátek

Prístroj Biolampa BIOPTRON PRO1 bol navrhnutý na použitie v domácom prostredí, v nemocniciach a medicínskych centrách.

Naša metóda liečby svetlom je založená na technológii, ktorá získala Nobelovu cenu a je plne certifikovaná na urýchlenie liečby ako aj na prevenciou širokej škály zdravotných problémov vrátane: akné, kožných poranení, športových zranení, artritídy, bolesti krížov a aj v prevencii starnutia.

Prístroj je k dispozícii s ergonomickým stolovým stojanom pre variabilné používanie v domácom i profesionálnom prostredí. Jednoducho nastaviteľná výška a natočenie hlavice, ako aj možnosť otáčať prístrojom v uhle 360° umožňuje používanie prístroja v takmer každej polohe.

Čas ošetrenia sa dá pohodlne nastaviť na kontrolnom paneli a vstavaná mierka zaručí správnu vzdialenosť hlavice od pokožky. Stolový stojan je dodatočne vybavený ochrannou tkaninou proti prachu a podpornou podložkou (je dezinfekčná, vymeniteľná a umývateľná).

Patentovaný fullerénový filter BIOPTRON PRO 1 s priemerom 11 cm, umožňuje tak ošetrenie malých i veľkých častí ľudského tela. Bol vyvinutý pre domáce použitie, ako aj pre nemocnice a terapeutické centrá. Disponuje unikátnymi vlastnosťami molekúl C60, známych ako fullerény, a vydáva hyperpolarizované vertikálne lineárne polarizované svetlo, ktoré obnovuje harmóniu a rovnováhu v energeticky narušených biologických štruktúrach, čím urýchľuje prirodzený proces liečby. Hyperpolarizované svetlo prináša výrazné terapeutické účinky, teda rýchlejšie hojenie rán, zlepšenie krvného obehu a zmiernenie bolesti.

Terapia farbami BIOPTRON PRO 1 obsahuje 7 vysokokvalitných samostatne balených farebných, ručne vyrobených sklenených filtrov, ktoré sú v súlade so siedmimi farbami slnečného svetla a zároveň so siedmimi energetickými centrami (čakrami) nášho tela.
Sada obsahuje červené, oranžové, žlté, zelené, modré, fialové a indigo farebné sklá, ktoré vďaka interakcii farieb a svetla vysielajú impulzy a majú povzbudivé účinky na telo i psychiku.

Pre urýchlenie liečby stačí 2x denne 5-10 minútová aplikácia svetla BIOPTRON PRO 1

Unikátny švajčiarsky prístroj Bioptron získal aj cenu ANTI-AGING TROPHY za najlepší energetický prístroj na EURÓPSKOM KONGRESE ESTETICKEJ a ANTI-AGING MEDICÍNY v Paríži.  Zdravá pleť je krásna pleť.

Akčný liečebný set BIOPTRON PRO obsahuje:
Biolampu Bioptron PRO 1
✅ Fullerénový filter PRO1
✅ Ergonomický stojan 

Terapia farbami PRO1
Švajčiarsky OXY Spray

OBJEDNAJTE DNES – ZÍSKAJTE DARČEKY ZDARMA
✅ Predĺžená záruka 5 rokov 587 € – zdarma!
✅ Program Silná imunita v cene 80 € – zdarma!
✅ Voucher VITA program v cene 80 € – zdarma!
✅ Program Master Chef v cene 160 € – zdarma!

ZÍSKAJTE DNES DARČEKY 907 € – ZDARMA!