ZEPTER AKCIOVÁ PONUKA – akčné zľavy až 35 % a darčeky v hodnote 160 EUR.

Bioptron® Pro 1 – Zepter biolampa s Fulleren filtrom + darčeky

Original price was: 2625,00 €.Current price is: 1699,00 €.

(29 recenzií zákazníkov)
prvá splátka 0 € | online schválenie | tovar ihneď |viac...

Na sklade

Kalkulačka splátek

Biolampa BIOPTRON PRO1 bol navrhnutý na použitie v domácom prostredí, v nemocniciach a medicínskych centrách. Naša metóda liečby svetlom je založená na technológii, ktorá získala Nobelovu cenu a je plne certifikovaná na urýchlenie liečby ako aj na prevenciou širokej škály zdravotných problémov vrátane: akné, kožných poranení, športových zranení, artritídy, bolesti krížov a aj v prevencii starnutia.

Prístroj je k dispozícii s ergonomickým stolovým stojanom pre variabilné používanie v domácom i profesionálnom prostredí. Jednoducho nastaviteľná výška a natočenie hlavice, ako aj možnosť otáčať prístrojom v uhle 360° umožňuje používanie prístroja v takmer každej polohe. Čas ošetrenia sa dá pohodlne nastaviť na kontrolnom paneli a vstavaná mierka zaručí správnu vzdialenosť hlavice od pokožky. Stolový stojan je dodatočne vybavený ochrannou tkaninou proti prachu a podpornou podložkou (je dezinfekčná, vymeniteľná a umývateľná).

BIOPTRON PRO 1 má filter s priemerom 11 cm, umožňuje tak ošetrenie malých i veľkých častí ľudského tela. Bol vyvinutý pre domáce použitie, ako aj pre nemocnice a terapeutické centrá. Patentovaný fullerénový filter Bioptron Pro 1 disponuje unikátnymi vlastnosťami molekúl C60, známych ako fullerény, a vydáva hyperpolarizované vertikálne lineárne polarizované svetlo, ktoré obnovuje harmóniu a rovnováhu v energeticky narušených biologických štruktúrach, čím urýchľuje prirodzený proces liečby. Hyperpolarizované svetlo prináša výrazné terapeutické účinky, teda rýchlejšie hojenie rán, zlepšenie krvného obehu a zmiernenie bolesti. Pre urýchlenie liečby stačí 2x denne 5-10 minútová aplikácia svetla BIOPTRON PRO 1

Unikátny švajčiarsky prístroj Bioptron získal aj cenu ANTI-AGING TROPHY za najlepší energetický prístroj na EURÓPSKOM KONGRESE ESTETICKEJ a ANTI-AGING MEDICÍNY v Paríži.  Zdravá pleť je krásna pleť.

Akčný liečebný set BIOPTRON PRO obsahuje:
Biolampu Bioptron PRO 1
✅ Fullerénový filter k PRO1

Ergonomický stolový stojan 
Švajčiarsky OXY Spray

OBJEDNAJTE DNES – ZÍSKAJTE DARČEKY ZDARMA
✅ Predĺžená záruka 5 rokov 587 € – zdarma!
✅ Program Silná imunita v cene 80 € – zdarma!
✅ Voucher VITA program v cene 80 € – zdarma!
✅ Program Master Chef v cene 160 € – zdarma!

DNES DARČEKY 907 € ZDARMA!

Katalógové číslo: SUPERSET M3, PROZAR-BP-3 Kategórie: Značky: ,

Liečebná sila slnka bez škodlivého UV žiarenia

Unikátna švajčiarska technológia pre veľké nemocnice aj u vás doma. Bioptron je jedinečný, patentovaný, klinicky testovaný a certifikovaný zdravotnícky prístroj.

Bioptron® Pro 1 – Zepter biolampa s Fulleren filtrom + darčeky

30 rokov na trhu,

viac ako 3 milióny zákazníkov v 60 krajinách sveta

Polarizované svetlo BIOPTRON lieči široké spektrum zdravotných i kozmetických problémov, a to vďaka stimulácii krvného obehu, redukcii zápalov a súčasnej regenerácii tkanív. Popri regenerácii poškodenej pokožky podporuje aj imunitný systém. Znižuje bolesť, zápaly a opuchy. Terapia svetlom je nevyhnutnou súčasťou aj pri liečbe dýchacích vírusových ochorení

Napísali o nás

Bioptron je zavŕšením viac ako storočného výskumu a 5 nobelových cien

Moderná svetelná terapia vznikla na začiatku 20. storočia, kedy nositeľ Nobelovej ceny Niels Finsen vytvoril prvé zariadenie na generovanie syntetizovaného slnečného žiarenia. Na jeho prácu potom nadviazali ďalšie skupiny vedcov, ktorí tiež získali Nobelovu cenu za ich jedinečné objavy (objav C60, oxid dusnatý ako signálna molekula, Fibonacciho kryštály a cirkadiánny rytmus). To všetko sú objavy a vynálezy, na ktorých je postavený revolučný prístroj Bioptron.

6 dôvodov PREČO POUŽÍVAŤ BIOPTRON

1. Klinicky preukázané účinky na rôzne telesné systémy

i

2. Široká škála liečebných aplikácií

Z

3. Nie sú známe negatívne riziká alebo vedľajšie účinky

g

4. Jednoduchá manipulácia (zvládne ho aj dieťa)

I

5. Krátka doba ošetrenia (v jednotkách minút)

Z

6. Rýchlo viditeľné výsledky (dni až týždne)

„Ak chcete spoznať tajomstvo vesmíru, premýšľajte v takých pojmoch, akými sú energia, frekvencia a vibrácie.“

Nikola Tesla

AKO BIOPTRON FUNGUJE?

BIOPTRON je jedinečnou, optimalizovanou, patentovanou kombináciou vlastností viditeľného a infračerveného svetelného spektra, ktorá stimuluje rast buniek a urýchľuje proces hojenia radu zdravotných stavov. Svetlo preniká hlboko do tkanív a podporuje pozitívne zmeny na bunkovej úrovni. Svetlo BIOPTRON nemá žiadne vedľajšie účinky a je úplne bezpečné, pretože neobsahuje UV žiarenie, je neinvazívne a účinné.

PRÍSTROJE PRE SVETELNÚ TERAPIU BIOPTRON
SÚ PLNE CERTIFIKOVANÉ ZDRAVOTNÍCKE PRÍSTROJE

POZITÍVNE LIEČEBNÉ ÚČINKY SVETLA BIOPTRON NA ĽUDSKÉ TELO

Svetlo BIOPTRON urýchľuje hojivé procesy celého tela. Jeho biostimulačný účinok na telesné tkanivá a orgány udržuje náš organizmus zdravý, pretože zlepšuje mikrocirkuláciu a biostimuláciu buniek. Ľudské telo sa skladá z viac ako 37 biliónov buniek. Všetky bunky a systémy tela reagujú na svetlo BIOPTRON. Stimuláciou buniek svetlom BIOPTRON dochádza k urýchleniu procesu hojenia.

3 kľúčové efekty pôsobenia SVETLa BIOPTRON

1. BIOSTIMULAČNÝ EFEKT

Pozitívna stimulácia biologických procesov v tele, podporuje regeneratívne schopnosti tela, pomáha telu využiť jeho vlastný liečebný potenciál.

 

2. ANALGETICKÝ EFEKT (PROTIBOLESTIVÝ)

Dochádza k zníženiu citlivosti nervových zakončení. Polarizované svetlo „zatvára vrátka“, bolestivý podnet ukončí cestu v zadných rohoch miechových.

3. PROTIZANIETLIVÝ EFEKT

Rozšírenie ciev, zvýšenie aktivity krvných elementov dôležitých na zvládnutie zápalu (lymfocyty, makrofágy). Urýchlenie odtoku lymfy – ústup opuchu.

HOJENIE RÁN

BIOPTRON až dvojnásobne urýchľuje hojenie. Bráni infekciám a zmierňuje zjazvenie:

Z

pri bežných náhodných úrazoch v domácnosti

Z

pri popáleninách

Z

u dlhotrvajúcich, chronických rán, napr. vredy predkolenia, dekubity a vredy na diabetickej nohe (bolestivosť, nehojí sa)

Z

po traume

Z

po operatívnom zákroku, po transplantácii kože alebo pri preležaninách

Najčastejšie využitie SVETLa BIOPTRON

DERMATOLOGICKÉ OCHORENIA A KOŽNÉ PROBLÉMY

Svetlo BIOPTRON zmierňuje zápal, posilňuje imunologické faktory súvisiace s akné a zabraňuje tvorbe jaziev. Svetlo navyše ničí baktérie, ktoré akné spôsobujú, odstraňuje existujúce škvrny a zabraňuje ich ďalšej tvorbe a vzniku trvalých jaziev.

Z

akné, rosacea

Z

atopická dermatitída

Z

lupienka (psoriáza)

Z

herpes simplex a herpes zoster

Z

povrchové bakteriálne infekcie

Z

mukózne lézie

ANTI-AGING A VYPADÁVANIE VLASOV

Svetelná terapia BIOPTRON výrazne zvyšuje mikrocirkuláciu krvi a bunkovú aktivitu, čím podporuje tvorbu nových krvných ciev a adenosintrifosfátu (aTP) – molekuly prenášajúce energiu – a obmedzuje tak výskyt drobných rýh a vrások.

Z

hojenie pokožky, zvýšenie obnovy buniek

Z

zlepšenie prísunu živín

Z

urýchlenie syntézy kolagénu a produkcie elastínu

Z

redukcia drobných rýh a vrások

Z

posilnenie regenerácie pokožky a obranného systému

Z

vrátenie žiarivého vzhľadu a posilnenie vlasových folikulov

BOLESŤ – REVMATOLÓGIA – FYZIOTERAPIA – ZRANENIE

Svetelná terapia BIOPTRON účinne tíši bolesť, pretože zlepšuje prekrvovanie ošetrovanej časti tela a uvoľňuje svalové kŕče. Uľavuje od bolesti, avšak zároveň urýchľuje regeneráciu a revitalizáciu zraneného tkaniva a skracuje dobu hojenia.

Z

osteoartritída, reumatoidná artritída, artróza

Z

bolesť spodnej časti chrbta, ramien a krku

Z

syndróm karpálneho tunela

Z

tkanivo tvoriace jazvy, muskuloskeletálne zranenia

Z

poranenia jemných tkanív svalov, šliach a väzov

Z

pomliaždeniny, zápal šľachy, natiahnutie/natrhnutie
väzov a svalov, tenisový lakeť

RANY, popáleniny

Svetelná terapia BIOPTRON umožňuje až dvakrát rýchlejšie hojenie rán a popálenín a zároveň zmierňuje bolesť a nepríjemné pocity a obmedzuje tvorbu jaziev.

Z

rany po úrazoch, pooperačné rany

Z

popáleniny

Z

transplantácia kože

Z

žilové vredy predkolenia (spôsobené hromadením krvi)

Z

dekubity (preležaniny)

Z

vredy diabetickej nohy

PEDIATRIA / aplikácia u novorodencov

Svetelnú terapiu BIOPTRON výborne znášajú aj tie najmenšie deti. Táto terapia sa osvedčila ako účinná podporná liečba celého radu detských ochorení. Pomáha liečiť pomocou zmiernenia bolesti a zápalu, podporou hojivej reakcie a stimuláciou imunitného systému.

Z

kožné a cievne lézie, preležaniny, zapareniny

Z

kožné ochorenia, napr. ekzém a akné

Z

menšie rany, zranenia a popáleniny

Z

alergické respiračné ochorenia, napr. astma

Z

infekcia horných dýchacích ciest (nádcha, infekcia dutín)

Z

ochorenia svalov a kĺbov, zranenia utrpené pri športe

SEZÓNNA AFEKTÍVNA PORUCHA (SAD)

SAD, označovaná ako zimná depresia, sa dostavuje počas jesenných a zimných mesiacov. Hlavná liečba SAD spočíva v terapii svetlom. BIOPTRON má vlastnosti prirodzeného svetla, zvyšuje produkciu serotonínu a dobíja vaše baterky pozitívnou energiou.

Z

chronická únava

Z

nedostatok motivácie

Z

zvýšená potreba spánku

Z

vyčerpanosť

Z

zvýšená chuť do jedla s následným priberaním na váhe

Z

nedostatok endorfínov („hormónov šťastia“)

Čo hovoria lekári a naši zákazníci

Pozrite sa na skúsenosti našich zákazníkov a lekárov, ktorí používajú Bioptron

Centrum pohybovej medicíny Pavla Kolářa využíva od marca roku 2015 pri liečbe pacientov prístroj Bioptron Pro 1. Centrum zamerané výhradne na liečbu pohybového aparátu otvoril v Prahe v roku 2012 popredný český fyzioterapeut prof. PaedDr. Pavel Kolář, Ph.D., ktorý sa za posledných 20 rokov stará nielen o českých vrcholových športovcov, ale liečil aj prezidenta Václava Havla, spevákov Helenu Vondráčkovú alebo Jiřího Korna a ďalšie známe osobnosti, ako je Jaromír Jágr, Miloš Zeman, Katarína Neumannová, Roman Šebrle.

Prof. PaedDr. Pavel Kolář, Ph.D.

Centrum pohybovej medicíny Pavla Koláře

Svetelnú terapiu nasadzujeme ako vo fáze doliečovania, tak v akútnej fáze, napr. pri svalových bolestiach. Zaraďujeme ju aj po väčších operáciách, kde je väčšia rana, ďalej pri pooperačných bolestiach, v prípade poúrazových svalových kontúzií alebo poúrazových bolestí chrbtice. V týchto prípadoch prináša svetelná terapia pozitívny efekt.

Prof. MUDr. Petr Havránek, CSc.

prednosta Kliniky detskej chirurgie a traumatológie 3. LF UK Thomayerovej nemocnice

Moje viac ako desaťročné skúsenosti so svetelnou terapiou sú veľmi pozitívne. Liečbu bioptrónovou lampou by som odporučil každému, kto ju potrebuje. Skvelé využitie nachádza svetelná terapia najmä v oblasti prevencie pred striami alebo pri liečení všetkých druhov jaziev všeobecne či popraskaných bradaviek.

MUDr. Miloslav Ptáček

pôrodník-gynekológ

Keď môj muž Jiří Menzel vážne ochorel, mali sme jeden čas problém s preležaninami. Vtedy som usilovne riešila, ako mu čo najrýchlejšie pomôcť. A vďaka tomu som prišla na lampa Bioptron. Takmer ako zázrakom sa rany veľmi rýchlo zahojili. Vyžadovalo to síce svietenie niekoľkokrát denne po 10–15 minútach, ale výsledok bol fantastický!

Olga Menzelová

producentka

Luka Modrič

top svetový futbalista

Max verstapen

pretekár F1

Dr. Michael McNamara

lekár monackého princa

29 hodnotení pre Bioptron® Pro 1 - Zepter biolampa s Fulleren filtrom + darčeky

 1. Sokolová

  Dobrý deň,
  od spol. Zepter mám niekoľko výrobkov, s ktorými som spokojná. Mám aj malú Bioptron lampu MedAll so stojanom (je putovná, ide do rodiny, kde ju potrebujú) a Bioptron Pro 1 (zakúpená u Vás, pán Havel). K tejto lampe si v blízkej budúcnosti dokúpime stojan.
  S manželom sme už starší, máme rôzne zdravotné problémy a lampa Zepter Bioptron Pro 1 nám pomáha prekonávať hlavne bolesti a zažívacie ťažkosti.
  Pán Havel, prajem Vám veľa úspechov v práci.

 2. Jindřiška

  Lampu Zepter Bioptron vlastním už viac ako 20 rokov, používa ju celá rodina, preto som sa rozhodla kúpiť väčšiu lampu Zepter Bioptron Pro 1. Sme veľmi spokojní.

 3. Vlasta Sokolová (overený zákazník)

  S biolampou Zepter Bioptron Pro 1 je moja rodina spokojná, lampu používame denne, dokonca aj náš psík si ju vyžaduje.
  Odporúčam ju všetkým.
  Maximálna spokojnosť, prehľadná web stránka, rýchle doručenie.

 4. Peter Filipp

  Pokiaľ sa týka môjho obľúbeného prístroja Zepter, tak tým je Bioptron PRO 1, ktorý som si zakúpil na jar tohoto roku a používam ho takmer denne a to na zmiernenie bolesti na nohách – artroza nartu.

 5. MUDr. Miloš Krajč

  Nemôžem ešte veľa ohodnotiť, prístroj Bioptron Pro 1 som včera dostal.

 6. Martina Rajčániová

  Som veľmi spokojná s bio lampou Zepter Bioptron Pro 1. Veľmi nám pomáha nielen psychicky, ale aj vrásky na tvári začínajú miznúť. Čo sa týka celoročnej alergickej nádchy, aj tá sa nám fantasticky zlepšila, pretože po osvecovaní našej tváre sa mne aj mojej mamičke veľmi dobre dýcha cez nos. Doslova nás nabíja pozitívnou životodarnou energiou a je to akýsi životabudiaci zážitok. Aj depresie a zlé psychické stavy sa nám vďaka tomu zlepšujú. Proste aj psychicky sa určite po osvecovaní týmto svetlom cítime omnoho lepšie. Mojej mamičke bývalo veľmi bolestivo koleno, a keď som jej ho osvetlila na 30 minút, tak jednorázovo jej to začalo účinkovať až tak veľmi, že aj mesiac ju koleno vôbec nebolelo. Aj v zime, keď je málo slniečka vonku, táto lampa nám veľmi pomáha a človek sa cíti psychicky fantasticky dobre. Nie nadarmo získal Fulleren Nobelovu cenu. Je to skutočne veľký, priam OBROVSKÝ zázrak táto lampa BIOPTRON… je to fakt výnimočná kvalita.

 7. JANA PUTERA

  Vsetko fantasticke, komunikacia aj dodanie tovaru prislo vo vybornom stave. Bohuzial, negativny bod je, ze dodacia lehota po zaplatení je nesmierne dlha a toto naozaj nechapem. Jedna na o zdravotnu pomocku za nie male peniaze,ktora po vyplateni by mala byt dopravena a doručena zakaznikovy do 24hod.

 8. Matúš GOČ

  Uz roky pouzivame BIOPTRON, kde sme najprv mali iba maly rucny Bioptron MedAll ale potom sme si dokupili velky Bioptron Pro 1, ktory taktiez pouzivame casto ci uz ako regeneracny prostriedok, alebo pri rehabilitacii, ked sa nieco stane, alebo ked sme chory. Dalsi z vyrobkou na ktory nedam dopustit.

 9. Ing. Jozef Adamkovič (overený zákazník)

  O lampe Bioptron Pro 1 som veľa počul od tých, ktorí ju používajú už dlhodobe a sú mimoriadne spokojní s jej širokospektrálnymi vlastnosťami a liečivými účinkami a preto som sa rozhodol pre túto lampu aj ja s manželkou prostredníctvom Eshopu, kde sa ma ujal pán Petr Havel, obchodný riaditeľ fy Zepter, ktorý mi veľmi starostlivo, odborne a na profesionálnej úrovni poskytol všetky užitočné informácie a vlastnosti o tomto výrobku. Neváhal som a po krátkom čase som sa rozhodol pre Bioptron Pro 1 a dnes môžem povedať, že som sa veľmi správne rozhodol. Túto svetelnú biolampu využívame v celej našej rodine každý deň a prináša nám fyzickú a psychickú pohodu prostredníctvom jej účinkov. Bioptron Pro 1 nám pomohol úspešne zmierniť a odstrániť dlhodobú bolesť v ramene, v kolene, scelenie rán po porezaní, pri prasknutej koží na pätách nôh, zmiernenie bolesti haluxu na nohách a pociťujeme posilnenie imunitného systému. Odporúčam tento prístroj každému, kto uvažuje o jeho zaobstaraní si, nech sa v plnej spokojnosti rozhodne čím skôr, aby využíval priaznivé účinky lampy Bioptron Pro 1 pre svoje telo a celý ľudský organizmus okrem liečebných účinkov aj na preventívne účinky z dôvodu možných potencionálnych ochorení.

 10. Alica Juhásová

  Lampa Bioptron je veľmi využívaná v našej rodine. Veľmi sa nám osvedčila pri liečbe kožných ochorení a pri chronických bolestiach.

 11. Balázs Zoltán

  Zepter používame min. 15 rokov a máme veľmi veľa výrobkov. Ovšem najviac obľúbeným je veľká Bioptron lampa.

 12. Zuzana Fabianová (overený zákazník)

  Po biolampe BIOPTRON PRO1 som tuzila uz 3 roky. Konecne som si ju mohla dopriať. Doteraz som mala mensiu biolampu z fi Zepter, ktoru nasa rodina pouziva uz vyse 20 rokov na zaceĺovanie rán, predkoleneho vredu, bolesti klbov a pod. So zakupenou lampou som velmi spokojna. Kupila som si k nej aj velky stojan, takto ma univerzalnejsie pouzitie.

 13. David Z.

  Už veľmi dávno si rodičia kúpili Bioptron menšiu verziu. Ako dieťa som si veľmi svietil všemožné boliestky a Bioptron samozrejme pomáhal. Vydržal 15 rokov. Tak som sa teraz rozhodol kúpiť si pre seba Bioptron Pro 1.

 14. MUDr. Miloslav Ptáček

  Lampu Bioptron používam vo svojej gynekologickej praxi a veľmi oceňujem analgetické, protizápalové a stimulačné účinky tejto svetelnej terapie. Je obzvlášť užitočná pri prevencii vzniku strií alebo pri liečbe všetkých druhov jaziev všeobecne či popraskaných bradaviek. Dosiahneme výrazné estetické zlepšenie vzhľadu jaziev, čo ženy ocenia najmä v letnej plavkovej sezóne. Ak sa jazva čo najskôr ošetrí svetelnou terapiou, je často krajšia, t. j. tenšia a vyblednutejšia, vďaka protizápalovým účinkom polarizovaného svetla. Svetelná terapia významne pomáha pri chronických zápaloch, ako je chronická kandidóza alebo kvasinkové infekcie.
  Moje dlhoročné skúsenosti so svetelnou terapiou sú veľmi pozitívne a liečbu lampou bioptron odporúčam každému, kto ju potrebuje.

 15. Ladislav Burian

  Lampu bioptron aktívne používam od polovice septembra 2010, keď sa osvedčila ako skvelá doplnková liečba pre našich basketbalistov, ktorí na majstrovstvách sveta získali striebornú medailu. V basketbalovom klube bežne používame svetelnú terapiu Bioptron ako doplnkovú liečbu všetkých najčastejších zranení, ktoré postihujú športovcov. Môžem potvrdiť, že ak sa svetelná terapia používa spolu s inými druhmi liečby, návrat k súťaženiu je až o tretinu rýchlejší.
  Ladislav Burian, masér

 16. MUDr. Hana Jarošová

  Lampu Bioptron používam u pacientov na liečbu pohybového aparátu, najmä pri syndróme bolestivého tkaniva. Ide najmä o zápal šliach, bolestivé končatiny, bolesti v dolnej a hornej časti chrbta alebo bolestivé body v podobe hrčky. Biolampu s úspechom používam aj na podporu hojenia čerstvých jaziev. So svetelnou terapiou mám výborné skúsenosti aj pri podpore liečby oparu alebo akné, pri liečbe degeneratívnych ochorení kĺbov a je ideálna aj na liečbu veľkých hematómov po totálnych endoprotézach bedrového a kolenného kĺbu.
  Odporúčam ju pre rehabilitačné centrá a ústavy, ako aj pre domácnosti.
  Pri domácom používaní je lampa Bioptron vhodná nielen na liečbu pohybového aparátu, ale aj pri prechladnutí, infekciách dutín alebo oparoch.

 17. MUDr. Miroslav Gašpar

  V nemocniciach neexistuje oddelenie, kde by terapia svetlom BIOPTRON nenašla svoje uplatnenie. V našom zdravotníckom zariadení najviac ošetrujeme terapiou svetlom BIOPTRON ochorenia pohybového aparátu, úrazy a neurologické ochorenia. V maximálnej miere ho využívame aj v detskej rehabilitácii ako jednu z mála fyzikálnych procedúr, ktorú môžeme aplikovať bez nežiadúcich účinkov.

 18. Roman Volák

  Bioptron používam najmä na prevenciu – posilnenie imunity a keď sa zraním tak aj na urýchlenie hojenia. Na súťažiach ho používam hlavne na hlasivky, lebo tie si absolútne vykričím. Ja by som ho odporučil každému človeku bez ohľadu na to, čo robí. Bioptron potrebuje skutočne každý!

 19. MUDr. Petr Havránek

  Sme radi, že na Klinike detskej chirurgie a traumatológie máme lampu Bioptron. Je to cenná doplnková metóda liečby poúrazových stavov a stavov po operáciách. Snažíme sa pacientom ponúkať čo najviac doplnkových liečebných postupov a sme veľmi radi, že medzi ne patrí aj svetelná terapia Bioptron. Používame ho vo fáze následnej starostlivosti aj v akútnej fáze, napríklad pri bolesti svalov. Zaradili sme ju aj po väčších operáciách, kde je väčšia rana, ako aj pri pooperačnej bolesti, poúrazových svalových pomliaždeninách alebo poúrazovej bolesti chrbtice. Lampu Bioptron by som odporučil ako doplnkovú metódu liečby aj iným klinikám. Svetelná terapia je vhodnou súčasťou komplexnej liečby.

 20. Ing. Zbyněk Tauš

  S lampou bioptron som naozaj spokojný. V kombinácii so sprejom Oxy som ho používal na urýchlenie hojenia a zmiernenie bolesti, napríklad na vykĺbený malíček po páde z bicykla alebo na pomliaždený palec pri volejbale. Kombinácia prípravkov Bioptron a Oxy spray naozaj funguje. S manželkou sme si tiež liečili tenisový lakeť pomocou svetelnej terapie. Boľavý bok, rezné rany, prechladnutie… nielen s tým si poradí svetelná terapia. Lampu Bioptron si berieme aj na dovolenku!

 21. Kateřina Baďurová

  Bioptronovú lampu používam od začiatku svojej športovej kariéry. Viem, že naši fyzioterapeuti v klube používajú svetelnú terapiu Bioptron ako súčasť rekonvalescencie a zotavenia. Bioptron sa často používa v atletike, najmä pri podvrtnutí členka, bolesti achilovky alebo zápale šliach. Určite odporúčam svetelnú terapiu Bioptron. Viem, že – a teraz hovorím za športovcov v našom klube – športovci ho používajú.

 22. Mgr. Markéta Koutná

  Svetelnú terapiu Bioptron úspešne používam na liečbu pacientov už 10 rokov. Počas tohto obdobia bola svetelná terapia indikovaná niekoľkým stovkám pacientov. Najčastejšie ošetrovanými stavmi na Klinike rán sú bércové vredy, okolie ischemických rán, rôzne povrchové pomliaždeniny a rany, ostruhy, prevencia dekubitov…
  Účinky lampy Bioptron oceňujú chorí aj zdraví.

 23. Samuel Piasecký

  Pred olympiádou som ho používal každý deň najmä na regeneráciu po náročných tréningoch. Vynikajúci je aj pri strhnutých mozoľoch, ktoré nás gymnastov často trápia. Je neuveriteľné, ako urýchľuje ich hojenie. Bioptron využívam aj v rodine, najmä pri deťoch. Pri bežných detských problémoch, ako sú nádcha, rôzne drobné úrazy, odreniny, zápaly.

 24. Helena Nosková

  Svetelná terapia pomáha pri bolestiach kĺbov a svalov, pooperačných jazvách a chronických ranách. Praktické skúsenosti mám dobré a prvýkrát v živote som Bioptron použila s dobrým účinkom na bolesť bedrového kĺbu spôsobenú artritídou. Aj reakcie našich klientov (som zdravotná sestra v domácom hospici) na svetelnú terapiu boli pozitívne. Svetelná terapia ich nezaťažuje, ale ozaj pomáha.

 25. Miroslava Neubauerová

  Lampu Bioptron používam prakticky každý deň už viac ako štyri roky a za ten čas sa mi osvedčila pri liečbe artritídy tretieho stupňa v pravom kolene, pri zmierňovaní priebehu oparu, ktorým trpím od mladosti, a pri zmierňovaní zápalu karpálneho tunela v ľavej ruke.

 26. MUDr. Pavel Kolář

  Bioptron používam v Centre pohybovej medicíny od marca 2015 nielen pre vrcholových športovcov. Spoločnosť Bioptron je lídrom v oblasti svetelnej terapie. Čo na ňom oceňujem? Jednoduché použitie, ktoré je zároveň bezbolestné, bezpečné a bez vedľajších účinkov. Áno, vrelo odporúčam.

 27. Hana Sochová, Domov Raspenava

  Lampu Bioptron používame u vybraných starších klientov, najmä na liečbu bolesti chrbta, kĺbov, akné, boľavých zubov atď. Používame ho však najmä na liečbu kožných problémov. Je to veľká pomoc, ďakujeme.

 28. Lenka Vydra Šmídová

  Lampa Bioptron je môj osobný domáci lekár, o ktorého sa nerada delím. Určite ho odporúčam všetkým, je to skvelá vec, ktorá pomáha liečiť mnohé ochorenia. Ja osobne ho používam na kožné ochorenia, bolesti svalov a šliach, opary, preležaniny, jazvy, rezné rany alebo modriny. V pozitívnom zmysle slova som si naň vytvorila „závislosť“. Vždy, keď odchádzam z domu na dlhší čas, balím si ho do cestovnej batožiny.

 29. Stanislava Bártová

  Svetelná terapia Bioptron je malý zázrak, ktorý účinne pomáha pri mnohých zdravotných problémoch, ako sú chronické bolesti, opary, nádcha, afty… Vďaka pozitívnym účinkom polarizovaného svetla Bioptron nemusel môj syn podstúpiť nepríjemnú operáciu opuchnutých nosných a krčných mandlí.

Pridajte recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

objednajte si Bioptron PRO za akčnú cenu ešte dnes a získajte darčeky v cene 439 €

PREDĹŽENÁ ZÁRUKA 5 ROKOV V cene 263 €

Väčšina produktov na trhu poskytuje štandardnú dvojročnú záruku. Avšak naši klienti od nás získajú úplne zadarmo predĺženie záruky o tri roky, takže budete mať vašu biolampu Bioptron úplne bez starostí na ďalších 5 rokov.

Patentovaný FULLERENOVÝ FILTER 

Patentovaný fullerénový filter Bioptron MedAll disponuje unikátnymi vlastnosťami molekúl C60, známych ako fullerény, a vydáva hyperpolarizované vertikálne lineárne polarizované svetlo (HPS). HPS/fullerény navodzujú a obnovujú harmóniu a rovnováhu v energeticky narušených biologických štruktúrach, čím urýchľujú prirodzený proces liečby. Sú schopné harmonizovať prácu bunkových štruktúr a uvádzať ich do pôvodného prirodzeného stavu.

Fullerenový filtr k biolampě Bioptron MedAll Zepter

online program „Silná imunita za 28 dní“ v cene 80 €

Čistý vzduch je jedným z najzásadnejších prvkov pre naše celkové zdravie, ale nie je to všetko a je potrebné sa zamerať aj na ďalšie nevyhnutné oblasti. Preto od nás získate najpredávanejší program na vytvorenie skutočne silnej imunúty od popredného lekára v tejto oblasti MUDr. Davida Freja.

voucher v hodnote 80 € na zdravotný program vita 

Vďaka tomuto špecializovanému celostnému programu od Vita kliniky si aktivizujete pozornosť na svoje telo a myseľ, ktoré po podpore detoxikácie, zosilnenia a pochopenia životného zmyslu začnú samy v našom organizme sebaliečebné procesy.

OXY spray v cene 16 €

Sterilný Oxy sprej švajčiarskej výroby obsahuje úplne čistú vodu obohatenú kyslíkom na hydratáciu, osvieženie, úľavu, uzdravovanie a ochranu pokožky tváre i tela. Je ideálnym doplnkom kozmetického ošetrenia, liečby niektorých poranení, hojenia rán, ale je možné ho použiť aj v spojení so svetelnou terapiou BIOPTRON. Oxy sprej je STERILNÝ – preto je vhodný aj pre jemnú a citlivú pokožku malých detí.

Stojan pro Bioptron MedAll

Bioptron® Pro 1 – Zepter biolampa s Fulleren filtrom + darčeky

Original price was: 2625,00 €.Current price is: 1699,00 €.

(29 recenzií zákazníkov)
prvá splátka 0 € | online schválenie | tovar ihneď |viac...

Biolampa BIOPTRON PRO1 bol navrhnutý na použitie v domácom prostredí, v nemocniciach a medicínskych centrách. Naša metóda liečby svetlom je založená na technológii, ktorá získala Nobelovu cenu a je plne certifikovaná na urýchlenie liečby ako aj na prevenciou širokej škály zdravotných problémov vrátane: akné, kožných poranení, športových zranení, artritídy, bolesti krížov a aj v prevencii starnutia.

Prístroj je k dispozícii s ergonomickým stolovým stojanom pre variabilné používanie v domácom i profesionálnom prostredí. Jednoducho nastaviteľná výška a natočenie hlavice, ako aj možnosť otáčať prístrojom v uhle 360° umožňuje používanie prístroja v takmer každej polohe. Čas ošetrenia sa dá pohodlne nastaviť na kontrolnom paneli a vstavaná mierka zaručí správnu vzdialenosť hlavice od pokožky. Stolový stojan je dodatočne vybavený ochrannou tkaninou proti prachu a podpornou podložkou (je dezinfekčná, vymeniteľná a umývateľná).

BIOPTRON PRO 1 má filter s priemerom 11 cm, umožňuje tak ošetrenie malých i veľkých častí ľudského tela. Bol vyvinutý pre domáce použitie, ako aj pre nemocnice a terapeutické centrá. Patentovaný fullerénový filter Bioptron Pro 1 disponuje unikátnymi vlastnosťami molekúl C60, známych ako fullerény, a vydáva hyperpolarizované vertikálne lineárne polarizované svetlo, ktoré obnovuje harmóniu a rovnováhu v energeticky narušených biologických štruktúrach, čím urýchľuje prirodzený proces liečby. Hyperpolarizované svetlo prináša výrazné terapeutické účinky, teda rýchlejšie hojenie rán, zlepšenie krvného obehu a zmiernenie bolesti. Pre urýchlenie liečby stačí 2x denne 5-10 minútová aplikácia svetla BIOPTRON PRO 1

Unikátny švajčiarsky prístroj Bioptron získal aj cenu ANTI-AGING TROPHY za najlepší energetický prístroj na EURÓPSKOM KONGRESE ESTETICKEJ a ANTI-AGING MEDICÍNY v Paríži.  Zdravá pleť je krásna pleť.

Akčný liečebný set BIOPTRON PRO obsahuje:
Biolampu Bioptron PRO 1
✅ Fullerénový filter k PRO1

Ergonomický stolový stojan 
Švajčiarsky OXY Spray

OBJEDNAJTE DNES – ZÍSKAJTE DARČEKY ZDARMA
✅ Predĺžená záruka 5 rokov 587 € – zdarma!
✅ Program Silná imunita v cene 80 € – zdarma!
✅ Voucher VITA program v cene 80 € – zdarma!
✅ Program Master Chef v cene 160 € – zdarma!

DNES DARČEKY 907 € ZDARMA!

Na sklade

Kalkulačka splátek
Katalógové číslo: SUPERSET M3, PROZAR-BP-3 Kategórie: Značky: ,