Zepter kolagén Skinoptim – 1 ks

103,00 

Zvýhodněná cena platí pro registrované zákazníky (registrace je zdarma)
prvá splátka 0 € | online schválenie | tovar ihneď |...kalkulačka

Na sklade

Kalkulačka splátek

Textúra tekutého kolagénu umožňuje lepšiu absorpciu živín v tele než po požití kapsúl a tabliet.

Pripravený k užitiu v 28 ampulkách (4 týždne)
• Chuť dračieho ovocia a mučenky
• Bioaktívne morské kolagénové peptidy
• Účinné prírodné zložky a vitamín C získaný z Aceroly (tropická čerešňa)

Katalógové číslo: SF-SOL Kategórie: Značka:

Napsali o nás

AKO FUNGUJE ZEPTER KOLAGÉN?

Krásna, hladká a žiarivá pleť je žiadaná ženami na celom svete. Naša pokožka je ovplyvnená prirodzeným procesom starnutia. Od 30. roku života začína syntéza kolagénu klesať. Na pleť pôsobia aj vonkajšie faktory, ako je UV žiarenie, znečistenie, stres, výživa atď. V dôsledku toho sa obsah kolagénu v hlbšej vrstve pokožky, zvanej dermis, znižuje. Pokožka následne stráca svoju pevnosť a pružnosť, objavujú sa vrásky a pokožka ochabuje.

Aby sme sa tomuto vývoju mohli účinne brániť, spoločnosť ZEPTER vyvinula morský kolagén SkinOptim. Zloženie pripravené k okamžitému použitiu na podporu krásy s 5000 mg bioaktívnych morských kolagénových peptidov, ktoré účinne pôsobia zvnútra a pomáhajú zlepšovať vzhľad, pružnosť a hladkosť pokožky.

MECHANIZMUS PÔSOBENIA SKINOPTIM KOLAGÉNU

Kožné bunky (fibroblasty) v dermálnej vrstve kože rozpoznávajú bioaktívne kolagénové peptidy ako zvýšenie odbúravania vlastného kolagénu. To je stimul, ktorý fibroblasty potrebujú na zvýšenie svojej metabolickej aktivity. V dôsledku toho sa syntetizuje nový kolagén, ktorý nahrádza stratu kolagénu spôsobenú starnutím a vplyvmi životného prostredia.

ZLEPŠENIE PRUŽNOSTI POKOŽKY A ZNÍŽENIE HĹBKY VRÁSOK UŽ PO 4 TÝŽDŇOCH

Morský kolagén SkinOptim obsahuje inovatívnu kombináciu 5000 mg bioaktívnych morských kolagénových peptidov, kyseliny hyalurónovej, vitamínov a stopových prvkov. Bioaktívne morské kolagénové peptidy stimulujú kožné bunky v dermis k vyššej produkcii telu vlastného kolagénu.

Kožný metabolizmus je tak priamo podporovaný zvnútra. Práve preto morské kolagénové peptidy zlepšujú pružnosť pokožky, podporujú spevnenie a vyhladzujú vrásky. Pri každodennom užívaní sú výsledky viditeľné, a to v zlepšení pružnosti pokožky a v redukcii hĺbky vrások po 4 týždňoch a výraznejšie po 8 týždňoch

Kontakt

Petr Havel

+421 800 808 888

havel@zepter.cz

ČO HOVORIA ZÁKAZNÍCI