ZEPTER AKCIOVÁ PONUKA – akčné zľavy až 35 % a darčeky v hodnote 160 EUR.

Bioptron MedAll – oranžový filter

Original price was: 116,00 €.Current price is: 104,00 €.

prvá splátka 0 € | online schválenie | tovar ihneď |viac...

Na sklade

Kalkulačka splátek

Vysoko kvalitný oranžový ručne vyrobený sklenený filter s bioinformáciami pre biolampu Bioptron MedAll

Originálne Bioptron filtre zodpovedajú siedmim farebným zložkám slnečného svetla a zároveň siedmim energetickým centrám ľudského tela (čakrám).

Interakcia farieb a svetla má povzbudivé účinky na telo aj psychiku a vášmu telu i mysli dodávajú energiu.

V najnovšej generácii farebnej terapie Bioptron MedAll bol priemer farebných filtrov zväčšený zo 4 cm na 5 cm. Došlo tým k nárastu veľkosti ošetrovanej plochy o 65 % a tým k zvýšeniu efektivity použitia.

Zdravie je závislé nielen na našej fyzickej pohode, ale aj na citovej, psychickej a duševnej rovnováhe.

Princíp terapie čakier s pomocou farieb je založený na tom, že farby súvisia so siedmimi čakrami – duchovnými centrami nášho tela.

Každá čakra je prepojená s určitým orgánom alebo systémom tela a má svoju dominantnú farbu. Pokiaľ sa čakra naruší, môže viesť k nastoleniu fyzickej nerovnováhy v tele.

Aplikáciou správnych farieb sa vaše telo dostane do pohody a vráti sa mu pôvodná rovnováha.

Katalógové číslo: PAG-965-2CTF Kategórie: ,

REVOLUČNÁ ŠVAJČIARSKA TECHNOLÓGIA PRE TERAPIU FARBAMI

Unikátna technológia Bioptron® Hyperlight umožňuje využiť farebné vlastnosti svetla na dosiahnutie mimoriadnych benefitov pre ľudský organizmus. Jedinečná synergia farebných energií a frekvencií vám umožňuje udržiavať a pravidelne obnovovať vaše zdravie a krásu.

.

Bioptron MedAll – oranžový filter

Ako funguje farebná terapia Bioptron®?

Vedci spoločnosti BIOPTRON® vyvinuli jedinečnú farebnú terapiu Hyperlight s vymeniteľnou sadou 7 filtrov, vďaka ktorej je účinná pri liečbe špecifických zdravotných ťažkostí. Farebné filtre BIOPTRON® prepúšťajú len požadovanú časť svetelného spektra a zvyšné svetlo odrážajú ako monochromatické. Toto jedinečné monochromatické svetlo je určené na pozitívnu lokálnu a systémovú liečbu.

NapÍsali o nás

VYROBENÉ RUČNE VO FRANCÚZSKOM Verrerie de Saint Just PODĽA ANTICKÝCH SPÔSOBOV VÝROBY SKLA STARÝCH VIAC AKO 800 ROKOV

 

Výroba je skutočne alchymistický proces. Východiskový materiál sa niekoľko hodín zahrieva na teplotu 1400 stupňov Celzia, potom ho fúkač naberie na sklenenú píšťalu a otáčaním, fúkaním a chladením ho vháňa do formy. Dôležité sú milimetre a sekundy. Vďaka tomu toto fúkané sklo vyniká vysokou jasnosťou a vyššou priezračnosťou. Vďaka vysokokvalitnému sklu každý farebný filter zabezpečuje optimálny lom svetla, poskytuje vynikajúcu intenzitu farieb a prepúšťa len správne časti svetla.

FARBA JE SVETLO A SVETLO JE FARBA

Slnko vyžaruje svetlo s rôznymi frekvenciami. Tieto frekvencie svetla možno oddeliť procesom, ktorý sa nazýva lom svetla alebo refrakcia. Keď svetlo prechádza skleneným hranolom, láme sa a rozdeľuje na sedem farieb spektra. Každá farba má svoju vlastnú frekvenciu. Ak oddelené farby prejdú cez ďalší hranol, opäť vytvoria biele svetlo. Tento fenomén prvýkrát demonštroval koncom 17. storočia veľký britský fyzik Isaac Newton.

UNIKÁTNY TECHNOLOGICKÝ POSTUP JE VYVINUTÝ V LABORATÓRIÁCH SPOLOČNOSTI BIOPTRON® V Zürichu

 

Po výrobe sa sklenené filtre prepravujú do Švajčiarska, kde sa obohacujú o bioinformácie. Systém biofyzikálneho prenosu používaný vo filtroch je exkluzívne patentovaný Bioinformačným inštitútom Bioptron AG v Zürichu (Zürich Institute of Bioinformation).

.

ÚČINNÉ, KLINICKY OVERENÉ RIEŠENIE NA HOJENIE RÁN, ZMIERNENIE BOLESTI A OBNOVENIE TELESNEJ A DUŠEVNEJ ROVNOVÁHY

Bioinformácie vychádzajú z predpokladu, že ľudské telo neustále vyžaruje pole elektromagnetických vĺn, ktoré niektorí ľudia nazývajú aura. Elektromagnetické pole, ktoré obklopuje každú živú bytosť, poskytuje mimoriadne dôležité informácie o každom jednotlivom organizme. Telo si prostredníctvom svojho elektromagnetického poľa vymieňa rôzne životne dôležité bioinformácie. Farebné svetlá po aplikácii na vaše telo alebo jednotlivé orgány obnovujú vašu rovnováhu a fyzickú aj duševnú pohodu.

FAREBNÁ TERAPIA BIOPTRON DOKÁŽE CIELENE PÔSOBIŤ NA JEDNOTLIVÉ ČAKRY V ORGANIZME

Pracujeme so 7 hlavnými čakrami, ktoré predstavujú energetické centrá uložené v ľudskom tele. Každá čakra je pulzujúcim vierom energie. Sú to naše farebné baterky: keď sú plne nabité, sme v stave rovnováhy a pohody. Ak je niektorá z nich vybitá (prázdna), trpí celý náš systém. Cieľom je udržiavať „čakrové batérie“ plné. Frekvencia spojená s každou farbou spektra zodpovedá frekvencii energie každej zo 7 hlavných čakier a frekvencii orgánov, svalov a kostí nachádzajúcich sa v rovnakej oblasti ako čakra.

Čakry sú tiež prepojené s endokrinnými žľazami, ktoré produkujú hormóny. Ak je niektorá čakra preťažená príslušnou farbou, možno ju uviesť do rovnováhy doplnkovou farbou.

ČerVenÁ – základnÁ čakra

Predstavuje oheň, teplo, krv, vášeň, silnú vôľu, prežitie. Pri aplikácii na telo stimuluje, aktivuje, prináša vitalitu, dynamizuje, zintenzívňuje, znovu uvoľňuje hlboko uloženú energiu, posilňuje zmysly, dáva človeku pocit sily. Červená farba sa používa na dodanie energie, na stimuláciu pohybu, na podnietenie okamžitej reakcie.

Z

STIMULUJE KRVNÝ OBEH, POUŽÍVA SA PRI POCITE CHLADU

Z

obnovuje vyčerpanÚ energiU

Z

AKTIVUJE PEČEŇ, UVOĽŇUJE ARTRITICKÉ BOLESTI

Z

PÔSOBÍ BLAHODÁRNE NA SVALOVÝ SYSTÉM, PRI PROBLÉMOCH S BEDROVOU CHRBTICOU, PRI SKRÁTENÝCH SVALOCH

Oranžová – sakrálnA čakra

Je to veselá, tvorivá a teplá farba plná radosti, ktorá spája fyzickú energiu s duchovnými vlastnosťami. Je to farba kreativity a schopnosti prispôsobiť sa. Vyvoláva všeobecný pocit pohody a veselej nálady. Oranžová symbolizuje teplo a pohodu a spája sa so sebaúctou. Zahrieva, stimuluje, uvoľňuje kŕčovité, odborne povedané spastické kontrakcie kostrového alebo hladkého svalstva.

Z

STIMULUJE SRDCOVÚ FREKVENCIU BEZ OVPLYVNENIA TLAKU; POUŽÍVA SA PRI NÍZKOM TLAKU, AK EXISTUJE RIZIKO SRDCOVÉHO ZLYHANIA

Z

URÝCHĽUJE HOJENIE NATRHNUTÝCH VÄZOV A ZLOMENÝCH KOSTÍ

Z

PÔSOBÍ PROTI DEPRESII, MENŠTRUAČNÝM BOLESTIAM ALEBO MENOPAUZÁLNYM VÝKYVOM

Z

STIMULUJE TVORBU MLIEKA PO PÔRODE

žLTÁ – SOLar PLexUS

Je to farba rozumu a vnímania. V staroveku bola farbou, ktorá symbolizovala život a radosť. Súvisí s vlastnou hodnotou a s tým, ako vnímame sami seba. Je to farba osobnosti a ega. Z psychologického hľadiska je vhodná pre depresívne a melancholické stavy. Žltá je farbou jasného myslenia, objektívnosti, prehľadnosti, sebadôvery, osobného šarmu. Žltá posilňuje, otvára, zvyšuje energiu, stimuluje slabé procesy, uvoľňuje stuhnutosť, posilňuje nervy.

Z

PRIAZNIVO OVPLYVŇUJE NERVY A NERVOVÝ SYSTÉM; POUŽÍVA SA NA POSILNENIE NERVOV A STIMULÁCIU MOZGU

Z

ZBAVUJE KRVNÝ SYSTÉM TOXICKÝCH LÁTOK STIMULÁCIOU LYMFATICKÉHO SYSTÉMU

Z

POZITÍVNE PÔSOBÍ PROTI MENTÁLNEMU VYČERPANIU, REGENERUJE POKOŽKU

Z

NAPOMÁHA TRÁVENIU; PÔSOBÍ PROTI PREKYSLENIU, PROTI ZÁPCHE

ZELENÁ – ČAKRA SRDCA

Je to farba lásky, pokroku, rastu, neskúsenosti, plodnosti, nádeje, rovnováhy a nového života. Je tiež farbou upokojenia a utíšenia. Nosia ju chirurgovia na upokojenie pacienta. Zelená farba posilňuje imunitný systém. Pôsobí aj proti stresu, vyrovnáva fyzickú a duševnú energiu, zmierňuje bolestivé a napäté procesy a prináša ukľudnenie.

Z

PÔSOBÍ NA SYMPATICKÝ NERVOVÝ SYSTÉM. UVOĽŇUJE NAPÄTIE V CIEVACH A ZNIŽUJE KRVNÝ TLAK

Z

PÔSOBÍ AKO MIERNY DEZINFEKČNÝ, GERMICÍDNY, ANTISEPTICKÝ A BAKTERICÍDNY PROSTRIEDOK

Z

UPOKOJUJE EMÓCIE, JE VHODNÁ NA LIEČBU ŠOKU

Z

BUDUJE TKANIVÁ A SVALY

modrá – krčnÁ čakra

Je viac upokojujúca ako zelená. Je to farba na meditáciu a duchovný rozvoj, pretože uvoľňuje myseľ. Je to farba pravdy, oddanosti, pokoja a úprimnosti. Ale aj vyšších duchovných kvalít. Upokojuje, brzdí, koncentruje, ochladzuje a dáva do poriadku hyperaktívne, nekontrolované a rušivé procesy.

Z

UPOKOJUJÚCE ÚČINKY PRI ZÁPALOVÝCH OCHORENIACH

Z

ZLEPŠUJE METABOLIZMUS A VITALITU, redukuje NERVOVÉ VZRUCHY

Z

POMÁHA PRI BOLESTIACH V KRKU, LARYNGITÍDE, ANGÍNE, VREDOCH V ÚSTACH, UPCHATÝCH UŠIACH

Z

URÝCHĽUJE HOJENIE POPÁLENÍN

INDIGO – ČAKRA TRETIEHO OKA

Z psychologického hľadiska je to farba, ktorá je vhodná pre disciplínu, organizáciu, sebadôveru a výkonnosť. Považuje sa za farbu, ktorá pomáha odstraňovať návykové nutkania. Odhaľuje obavy, povzbudzuje a podnecuje k vlastnej zodpovednosti. Symbolizuje usporiadanie, sústredenie a povinnosť: napr. tmavomodrá indigová farba oblekov podnikateľov, školských uniforiem atď.

Z

JE NAJLEPŠÍM LIEKOM PROTI NESPAVOSTI

Z

PODPORUJE RAST TKANIVA, URÝCHĽUJE HOJENIE EKZÉMOV

Z

POMÁHA PRI AKÚTNYCH PROBLÉMOCH S DUTINAMI

Z

UPOKOJUJE BOLESTI CHRBTA

Z

POMÁHA ZASTAVOVAŤ KRVÁCANIE

Fialová – korunnÁ čakra

Z psychologického hľadiska súvisí fialová farba so sebapoznaním a duchovným vedomím. Odjakživa sa považuje za farbu hojenia. Podporuje spojenie medzi vnútorným Ja a dušou. Fialová súvisí so sebapoznaním. Je to veľmi silná farba a nemali by ju používať deti.

Z

UPOKOJUJE ĽUDÍ S DUŠEVNÝMI PORUCHAMI

Z

SPÔSOBUJE ROZŠÍRENIE CIEV A POKLES KRVNÉHO TLAKU

Z

MÁ UPOKOJUJÚCE ÚČINKY NA NERVOVÝ SYSTÉM A SRDCE, TLMÍ BOLESTI HLAVY

Z

POMÁHA PRI CHOROBÁCH HLAVY, POKOŽKY HLAVY A VEDOMIA

Z

PODPORUJE TVORBU BIELYCH KRVINIEK V SLEZINE

RECENZIE

recenzia

Pridajte prvú recenziu pre “Bioptron MedAll – oranžový filter”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Technické parametrE PRODUKTU 

Farby na nás pôsobia a majú hojivý účinok. To nie je žiadnym tajomstvom. Starostlivosť pomocou farieb bola praktizovaná už v starých kultúrach: egyptskej, indickej a čínskej. Dnes zaujíma pôsobenie pomocou farieb popredné miesto medzi alternatívnymi liečebnými metódami. Svetelné podnety sú zaznamenané v mozgu hypofýzou a ďalej odovzdávané autonómnemu nervovému systému, odkiaľ sú uvoľňované stimulujúce alebo tlmiace podnety pre látkovú výmenu, hladinu hormónov a krvotvorbu.

Oranžová
je veselá, kreatívna a teplá farba plná radosti, ktorá v sebe spája fyzickú energiu s duchovnými vlastnosťami. Je to farba kreativity a schopnosti prispôsobiť sa. Vyvoláva všeobecný pocit pohody a veselosti. Oranžová symbolizuje teplo a pohodu a spája sa so sebavedomím: napríklad oranžová stena v jedálni podporí rodinnú súdržnosť, oranžové východy a západy slnka podporia relaxáciu. Zahrieva, stimuluje (je jemnejšia ako červená), uvoľňuje kŕčovité, odborne povedané spastické, kontrakcie kostrového alebo hladkého svalstva.

Fialová
sa z psychologického hľadiska viaže k vlastnému poznaniu a duchovnému uvedomeniu. Vždy bola považovaná za liečivú farbu, povzbudzuje harmóniu ega a ducha. Je to mocná farba a nemala by sa používať u detí. Ako uvoľňujúca a duchovná farba sa používa v kostoloch, pri pohreboch (aby sa človek cítil bližšie k Bohu ohľadom povzbudenia a pochopenia), v terapeutických priestoroch, domovoch pre seniorov; táto farba zbavuje ľudí každodenných starostí.
Inšpiruje, zmenšuje, upokojuje nervy, uvoľňuje nervové podráždenie, zmierňuje bolesti.

Indigo
je z psychologického pohľadu farba, ktorá je dobrá pre ukáznenosť, usporiadanie, dôveru a účinnosť. Považuje sa za farbu, ktorá napomáha odstraňovať návykové pohnútky. Odkrýva obavy, povzbudzuje a podnecuje k vlastnej zodpovednosti. Symbolizuje usporiadanie, koncentráciu a povinnosť: napr. tmavé indigové modré obleky obchodníkov, školské uniformy atď.

Modrá
je v emocionálnych stavoch psychologicky viac upokojujúca ako zelená. Je to farba pre meditáciu a duchovný rozvoj, pretože uvoľňuje myseľ. Je to farba pravdy, oddanosti, pokoja a úprimnosti. Ale aj vyšších duševných kvalít. Upokojuje, spomaľuje, koncentruje, ochladzuje. Preto sa používa pri popáleninách a pri znižovaní horúčky, je ideálna na stimuláciu liečebných procesov pri zápalových stavoch – bolesti zubov, očí, kĺbov…, dáva do poriadku hyperaktívne, nekontrolované a rušivé procesy, upokojuje.

Zelená
je farbou lásky, pokroku, rastu, neskúsenosti, plodnosti, nádeje, rovnováhy a nového života. Tiež je to farba na upokojenie a utíšenie. Nosia ju chirurgovia na upokojenie pacienta.
Zelená farba posilňuje imunitný systém. Pôsobí aj proti stresu, vyrovnáva fyzickú a duševnú energiu, zmierňuje bolestivé a napäté procesy a prináša pokoj.

Žltá
je farbou rozumu a vnímania. V staroveku bola farbou, ktorá symbolizovala život a radosť. Súvisí s vlastnou hodnotou a s tým, ako vnímame sami seba. Je to farba osobnosti a ega. Z psychologického hľadiska je vhodná pre depresívne a melancholické stavy. Žltá je farbou jasného myslenia, objektívnosti, prehľadnosti, sebavedomia, osobného šarmu. Podnikateľom sa napríklad odporúča nosiť žltú kravatu, aby zdôraznili sebadôveru.
Žltá posilňuje, otvára, zvyšuje energiu, stimuluje slabé procesy, zmierňuje stuhnutosť, posilňuje nervy.

Červená
predstavuje oheň, teplo, krv, vášeň, silnú vôľu, prežitie. Pri aplikácii na telo stimuluje, aktivuje, prináša vitalitu, dynamizuje, zintenzívňuje, znovu uvoľňuje hlboko uloženú energiu, posilňuje zmysly, privádza do rozmachu spomalené procesy, dáva človeku pocit sily. Červená farba sa používa na dodanie energie, na stimuláciu pohybu a okamžitej reakcie.

Zdravie nie je len otázkou rovnováhy potrieb nášho tela, ale aj našich emocionálnych, mentálnych a duchovných potrieb.

Princíp farebnej čakrovej terapie vychádza z predpokladu, že každá farba je spojená s jednou zo siedmich hlavných čakier, ktoré tvoria duchovné centrá v našom tele. Každá čakra je spojená s určitým orgánom alebo systémom v tele a každá má svoju dominantnú farbu.

Nerovnováha v ktorejkoľvek z čakier môže viesť k ochoreniu, ktoré sa môže prejaviť fyzickými symptómami. Použitím vhodnej farby sa obnoví rovnováha.

Farebné filtre Bioptron MedAll sa ručne vyrábajú vo Verrerie de Saint Just vo Francúzsku podľa starých sklárskych metód s tradíciou dlhou 800 rokov. Výroba je skutočne alchymistický proces: východiskový materiál sa niekoľko hodín zahrieva na teplotu 1400 stupňov Celzia, potom ho sklár naberie na sklenenú píšťalu a otáčaním, fúkaním a chladením ho vháňa do formy. Dôležité sú milimetre a sekundy. Vďaka vysokokvalitnému sklu každý farebný filter zabezpečuje optimálny lom svetla, poskytuje vynikajúcu intenzitu farieb a dovolí preniknúť iba tej správnej časti svetla. Dôkazom ručného fúkania je množstvo drobných nerovností a nepravidelností (napríklad drobné bublinky alebo škvrny), tie nie sú na škodu starostlivosti.

Sklenené filtre sa potom prepravia do Švajčiarska, kde sa obohatia o bioinformácie. Biofyzikálny prenosový systém použitý vo filtroch vyvinul exkluzívne pre spoločnosť Bioptron AG Inštitút bioinformácií v Zürichu. Bioinformácie vychádzajú z predpokladu, že ľudské telo neustále vyžaruje pole elektromagnetických vĺn, ktoré niektorí ľudia nazývajú aura. Toto elektromagnetické pole, ktoré obklopuje telo, je svetlo, ktoré vaše telo vyžaruje: sme predsa „živé fotobunky“, ktoré sa veľmi nelíšia od rastlín, a svetelná fáza fotosyntézy zodpovedá metabolizmu, ktorý prebieha v našom tele. Elektromagnetické pole, ktoré obklopuje každú živú bytosť, poskytuje mimoriadne dôležité informácie o každom jednotlivom organizme: tento typ informácií sa spolu so stavom fyzického tela nazýva bioinformácia. Regeneračný proces pochádza z rastlín, drahých kameňov, kovov, minerálov, stopových prvkov a neprchavých plynov, fermentačných látok atď. Pri modulácii na vhodné nosiče môžu bioinformácie významne osloviť schopnosti vášho tela súvisiace s procesom samoliečby. Telo si prostredníctvom svojho elektromagnetického poľa vymieňa mnohé životne dôležité bioinformácie.

Farebné svetlá, ktoré sa aplikujú na telo alebo jednotlivé orgány, obnovujú rovnováhu a telesnú a duševnú pohodu.

Každý z filtrov v systéme farebnej terapie Bioptron má svoj špecifický účinok na telo.

Ak vlastníte biolampu Bioptron MedAll, zakúpením súpravy na farebnú terapiu môžete vykonávať tzv. programy.

Existuje 12 programov pre dlhodobé problémy:

Program č. 1 – PODPORA IMUNITY
Program č. 2 – VYLUČOVANIE A PREČISTOVANIE
Program č. 3 – TRÁVENIE
Program č. 4 – VNÚTORNÁ ROVNOVÁHA
Program č. 5 – UVOĽNENIE STRACHU
Program č. 6 – ODBLOKOVANIE STRESU
Program č. 7 – DOBRÝ SPÁNOK
Program č. 8 – ŽIVOTNÁ ISKRA
Program č. 9 – KOŽNÉ PROBLÉMY
Program č.10 – POCIT ŤAŽKÝCH NÔH
Program č.11 – ZLÉ SÚSTREDENIE A PAMÄŤ
Program č.12 – NEDOSTATOK PRIEBOJNOSTI

VÝHODY VÝROBKU:

prístroj Bioptron vysiela široké pásmo vlnových dĺžok svetla s nemennou intenzitou pre bezpečnú svetelnú terapiu a ponúka účinné, klinicky overené riešenia pri hojení rán a tíšení bolesti
je možné ho používať ako v klinickom prostredí, tak u pacienta doma
svetelnú terapiu vyvinula a vyrába už dlhšie ako 35 rokov švajčiarska spoločnosť BIOPTRON AG
technológiu používajú poprední lekári na významných univerzitách a klinikách po celom svete

AKO VÝROBOK POUŽÍVAŤ?

prístroj BIOPTRON s farebným požadovaným filtrom umiestnite vo vzdialenosti 10 cm tak, aby pokryl oblasť, ktorú chcete ošetriť
pri ošetrovaní oblastí väčších, než je priemer farebného filtra, ich ošetrujte jednu po druhej v dĺžke odporúčanej doby

AKO VYMENIŤ FILTER?

držte skôr vonkajší krúžok filtra než objektív
opatrne vyberte filter, ktorý chcete vymeniť
vložte požadovaný farebný filter

AKO VYČISTIŤ FILTER?

vyberte filter zo zariadenia pridržaním vonkajšieho krúžku filtra. Použite mäkkú, vlhkú handričku bez vlasu/vlákien, aby nedošlo k poškodeniu skleneného povrchu. Vysušte filter inou handričkou, ktorá nepúšťa vlákna
na čistenie skleneného povrchu nepoužívajte chemikálie
filtre uchovávajte v originálnom ochrannom sáčku, aby sa zabránilo hromadeniu prachu

 

KÓD VÝROBKU: PAG-965-2CTF
NÁZOV VÝROBKU: Oranžový filter pre Bioptron MedAll
POUŽITIE: Farebný filter na použitie s terapeutickým prístrojom BIOPTRON MEDALL (Bioptron MedAll nie je súčasťou setu)
ZLOŽENIE: Špeciálny oranžový sklenený filter pre colorterapiu + návod na použitie
BALENIE: Filter je dodávaný v pevnom boxe s ochranným protiprachovým vreckom
ROZMER BOXU: 16 x 16 x 6 cm
PRIEMER FILTRA: 5 cm
VYROBENÉ: Vo Švajčiarsku
ZÁRUKA: 5 rokov, záruka sa vzťahuje na vady materiálu a výrobné vady
VÝROBCA: BIOPTRON AG – Sihleggstrasse 23, Wollerau – Switzerland

Bioptron MedAll – oranžový filter

Original price was: 116,00 €.Current price is: 104,00 €.

prvá splátka 0 € | online schválenie | tovar ihneď |viac...

Na sklade

Kalkulačka splátek

Vysoko kvalitný oranžový ručne vyrobený sklenený filter s bioinformáciami pre biolampu Bioptron MedAll

Originálne Bioptron filtre zodpovedajú siedmim farebným zložkám slnečného svetla a zároveň siedmim energetickým centrám ľudského tela (čakrám).

Interakcia farieb a svetla má povzbudivé účinky na telo aj psychiku a vášmu telu i mysli dodávajú energiu.

V najnovšej generácii farebnej terapie Bioptron MedAll bol priemer farebných filtrov zväčšený zo 4 cm na 5 cm. Došlo tým k nárastu veľkosti ošetrovanej plochy o 65 % a tým k zvýšeniu efektivity použitia.

Zdravie je závislé nielen na našej fyzickej pohode, ale aj na citovej, psychickej a duševnej rovnováhe.

Princíp terapie čakier s pomocou farieb je založený na tom, že farby súvisia so siedmimi čakrami – duchovnými centrami nášho tela.

Každá čakra je prepojená s určitým orgánom alebo systémom tela a má svoju dominantnú farbu. Pokiaľ sa čakra naruší, môže viesť k nastoleniu fyzickej nerovnováhy v tele.

Aplikáciou správnych farieb sa vaše telo dostane do pohody a vráti sa mu pôvodná rovnováha.