Hydroliftingový krém Swisso Logical

45,00 

(1 recenzia zákazníka)

Vo Švajčiarsku sme pre vás vyvinuli dokonalú hydratačnú a liftingovú terapiu SWISSO LOGICAL, ktorá pleť hĺbkovo vyživuje a dodáva jej novú energiu.

SWISSO LOGICAL hydroliftingový krém je brilantne prepracovaná kombinácia antioxidantov a vitamínu C, ktorá hĺbkovo vyživuje a dodáva pleti energiu.

Mimoriadny liftingový efekt jedinečných prísad – ORGANICKÉHO VÝŤAŽKU Z OBILNÍN a BIOMIMETICKÝCH PEPTIDOV.

Vyhladzuje drobné ryhy a vrásky, revitalizuje vašu pleť a zanecháva ju zdravú a žiarivú.

BEZ PARABÉNOV – HYPOALERGÉNNY.

Swisso Logical. Podporte svoju krásu.

Na sklade

Katalógové číslo: PNK-4260 Kategórie: Značka:

.

DRŽTE SI VRÁSKY OD TELA POMOCOU HYDROLIFTINGOVÉHO KRÉMU

Zepter International a Swisso Logical prinášajú povznášajúcu správu: Vyvinuli sme dokonalú hydratačnú a liftingovú terapiu, ktorá vyživuje pleť do hĺbky a dodáva jej novú energiu. Hydroliftingový krém (50 ml) je brilantne prepracovanou kombináciou antioxidantov a vitamínu C, ktoré do hĺbky vyživujú vašu pleť a dodávajú jej energiu.

VOLUFORME: Buďte stále mladí vďaka VOLUFORME – našej účinnej látke, ktorá dodáva pleti na objeme a predstavuje teda bezpečnú alternatívu k lipofillingu. Táto látka vypĺňa vrásky zvnútra, obnovuje kontúry vašej tváre, regeneruje pokožku a dodáva jej mladistvejší vzhľad.

HYDRACTINE: Účinná zmes aktívnych látok, ktoré stimulujú metabolizmus pokožky tým, že odstraňujú odumreté bunky, a teda okamžite regenerujú a hydratujú vašu pleť do hĺbky.

Najlepší Tip: Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov aplikujte každé ráno a večer po ošetrení pleti naším Hydroliftingovým sérom.

Swisso Logical. Podporte svoju krásu.

 

SWISSO LOGICAL JE RAD FYTOKOZMETICKÝCH PRÍPRAVKOV VYROBENÝCH VO ŠVAJČIARSKU, KTORÉ PODPORUJÚ VAŠU PRIRODZENÚ KRÁSU. 

Fytokozmetika Swisso Logical je založená na čerstvom výťažku z echinacey zo švajčiarskych Álp. Echinacea chráni kolagén pred poškodením spôsobeným voľnými radikálmi a zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky spôsobenému UVA a UVB žiarením alebo známkam takéhoto starnutia. Echinacea chráni pokožku pred poškodením spôsobeným oxidačným stresom, čo z nej robí ideálnu kozmetickú radu na ochranu pokožky pred predčasným starnutím a na revitalizáciu namáhanej a unavenej pokožky.

Echinacea – kvet, ktorý má silu a moc 

Vedecké štúdie preukázali, že echinacea pôsobí proti infekciám, antisepticky a posilňuje imunitný systém. Extrakt z echinacey má cenné terapeutické a kozmetické účinky:

 • regenerácia tkaniva
 • liečenie a očista
 • antibakteriálne účinky
 • protizápalové účinky 

 

Obyčajný kvet s neobyčajnými vlastnosťami 

Echinacea je krásny červený alpský kvet, ktorého špecifický vzhľad symbolizuje vnútornú silu a vitalitu. Jeho skutočná sila však spočíva v jeho fantastických prírodných vlastnostiach. 

Hlavné priaznivé účinky echinacey na pokožku: 

 • Podporuje prirodzený obranný mechanizmus pokožky.
 • Posilňuje hydrolipidovú vrstvu epidermy.
 • Udržuje prirodzenú rovnováhu pokožky.
 • Chráni kolagén pred voľnými radikálmi a spomaľuje prirodzený proces starnutia pokožky.
 • Regeneruje a upokojuje podráždenú a suchú pokožku. 

 

Kozmetická revolúcia Zepter vo fytokozmetike 

Spoločnosť Zepter bola prvou spoločnosťou, ktorá túto čerstvú echinaceu použila vo svojom sortimente kozmetických výrobkov. Použitie čerstvého výťažku z echinacey v kozmetickom sortimente Zepter znamenalo významný prelom vo svete fytokozmetiky a bolo dôkazom najvyššej kvality kozmetických výrobkov Zepter. 

 

KOZMETICKÝ RAD SWISSO LOGICAL PROTI STARNUTIU DOSAHUJE JEDINEČNÉ, OVERENÉ VÝSLEDKY:* 

 • 100% okamžitá hydratácia pokožky
 • 100% jemnejšia a hladšia pokožka
 • 100% zlepšenie pružnosti a sviežosti pokožky
 • 95 % pevnejšia a žiarivejšia pleť
 • 90% zníženie viditeľných známok starnutia
 • 81% tohto radu proti starnutiu je dokonalým príkladom švajčiarskej kvality, inovácií a technológií

* sebahodnotenie 21 žien vo veku od 33 do 53 rokov, ktoré sa zúčastnili testu vykonaného nezávislým švajčiarskym laboratóriom v Neuchateli 

 

ČO SÚ VOĽNÉ RADIKÁLY? 

Voľné radikály sú vysoko reaktívne molekuly, ktoré vznikajú pri biochemických reakciách prebiehajúcich počas normálneho bunkového metabolizmu a vplyvom prostredia, ako je ultrafialové žiarenie, dym, znečisťujúce látky a gama žiarenie. Po ich vzniku začnú voľné radikály napádať všetky telesné štruktúry – DNA, bunkové membrány, bielkoviny atď. Voľné radikály sú hlavnou príčinou starnutia pokožky. Ukázalo sa tiež, že zohrávajú úlohu pri rôznych ochoreniach a chorobách. Používanie antioxidantov sa odporúča na prevenciu poškodenia spôsobeného účinkami voľných radikálov. Echinacea je veľmi účinná pri ochrane kolagénu pred voľnými radikálmi. 

AKÉ SÚ PRIAZNIVÉ ÚČINKY ECHINACEY? 

Extrakt z echinacey pôsobí proti infekciám, antisepticky a posilňuje imunitný systém. Okrem toho extrakt z čerstvých rastlín echinacey umožňuje účinným látkam pôsobiť s maximálnou účinnosťou. Hlavné priaznivé účinky echinacey na pokožku:

 • podporuje prirodzený obranný mechanizmus pokožky
 • posilňuje hydrolipidovú vrstvu epidermy
 • udržiava prirodzenú rovnováhu pokožky
 • chráni kolagén pred voľnými radikálmi a spomaľuje prirodzený proces starnutia pokožky
 • regeneruje a upokojuje podráždenú a suchú pokožku
 • zmierňuje poškodenie pokožky spôsobené oxidačným stresom 

 

ODKIAĽ POCHÁDZA ECHINACEA? 

Naše rastliny echinacey sa pestujú vo Valais, v prirodzenom, neznečistenom prostredí švajčiarskych Álp. Jeho pestovanie je ekologické – bez použitia pesticídov, herbicídov a iných chemikálií. Rastliny echinacey sa zbierajú za úsvitu, aby sa zachovali ich jedinečné vlastnosti a zvýšila sa čistota a účinnosť účinných látok. Kozmetický rad Swisso Logical bol vyvinutý vo výskumných laboratóriách spoločnosti Zepter Cosmetic v spolupráci so švajčiarskym ministerstvom poľnohospodárstva a spĺňa kritériá stanovené Asociáciou liečivých a homeopatických rastlín. 

KTORÝM ZÁKAZNÍČKAM MOŽNO ODPORUČIŤ KOZMETICKÉ VÝROBKY SWISSO LOGICAL? 

Kozmetické výrobky Swisso Logical sú ideálne na ochranu, revitalizáciu a regeneráciu pokožky. Sú najvhodnejšie pre všetkých zákazníc s namáhanou a unavenou pleťou. 

AKÁ JE IDEÁLNA STAROSTLIVOSŤ O NAMÁHANÚ A UNAVENÚ PLEŤ SO SWISSO LOGICAL? 

Ráno: hydroliftingové sérum + hydroliftingový krém
Večer: viacgeneračný krém
Raz týždenne: použite mäkkú kefku na peeling pokožky a naneste masku. 

 

CHRÁNI LOGICKÁ KOZMETIKA SWISSO PRED UV ŽIARENÍM? 

Áno, pretože každý z produktov dennej starostlivosti o pleť Swisso Logical obsahuje UVA a UVB filtre, ktoré chránia vašu pleť pred každodennými účinkami ultrafialového žiarenia. Jednoduchá ochrana, ktorá účinne zmierňuje poškodenie spôsobené fotostarnutím a spomaľuje predčasné starnutie pleti. 

ČO SÚ TO TALASFÉRY A ELEFÓNY? 

Sú to mikroguľôčky obsahujúce účinné látky, ktoré sa uvoľňujú po nanesení krému na pokožku, čím sa zabezpečí zachovanie rýdzosti aktívnych látok a zvýši sa ich účinok na pokožku. 

AKÉ JE TAJOMSTVO KRÁSNEJ A MLADISTVEJ PLETI? 

Na oddialenie starnutia a podporu žiarivého vzhľadu musí byť pleť dokonale čistá. Ráno a večer si tvár čistite jemným čistiacim prípravkom (čistiace mlieko + čistiace tonikum alebo čistiaci gél opláchnutý vodou), aby ste odstránili nečistoty. Raz týždenne odstráňte odumreté kožné bunky mäkkou kefkou, aby ste podporili žiarivosť pleti. Potom použite masku (hydratačnú, čistiacu alebo regeneračnú). Ak je vaša pleť dokonale čistá, účinnosť vašej starostlivosti proti starnutiu pleti sa zvýši.

 

Swisso Logical. Podporte svoju krásu.

.

.

 • KÓD VÝROBKU PNK-4260
 • NÁZOV VÝROBKU Swisso Logical Hydroliftingový krém, 50 ml
 • HMOTNOSŤ BRUTTO [KG] 0.1
 • HMOTNOSŤ NETTO [KG] 0.9

 

1 recenzia na Hydroliftingový krém Swisso Logical

 1. Dana (overený zákazník)

  Mám s ním veľmi dobrú skúsenosť. Opakovane si ho kupujem.

Pridajte recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *