Hydroliftingový krém Swissological

48,00 

Mimoriadny liftingový efekt jedinečných prísad – ORGANICKÉHO VÝŤAŽKU Z OBILNÍN a BIOMIMETICKÝCH PEPTIDOV – vyhladzuje drobné ryhy a vrásky, revitalizuje vašu pleť a zanecháva ju zdravú a žiarivú. BEZ PARABÉNOV – HYPOALERGÉNNY.

Na sklade

Katalógové číslo: PNK-4260 Kategórie: Značka:

DRŽTE SI VRÁSKY OD TELA POMOCOU HYDROLIFTINGOVÉHO KRÉMU

Zepter International a Swisso Logical prinášajú povznášajúcu správu: Vyvinuli sme dokonalú hydratačnú a liftingovú terapiu, ktorá vyživuje pleť do hĺbky a dodáva jej novú energiu. Hydroliftingový krém (50 ml) je brilantne prepracovanou kombináciou antioxidantov a vitamínu C, ktoré do hĺbky vyživujú vašu pleť a dodávajú jej energiu.

VOLUFORME: Buďte stále mladí vďaka VOLUFORME – našej účinnej látke, ktorá dodáva pleti na objeme a predstavuje teda bezpečnú alternatívu k lipofillingu. Táto látka vypĺňa vrásky zvnútra, obnovuje kontúry vašej tváre, regeneruje pokožku a dodáva jej mladistvejší vzhľad.

HYDRACTINE: Účinná zmes aktívnych látok, ktoré stimulujú metabolizmus pokožky tým, že odstraňujú odumreté bunky, a teda okamžite regenerujú a hydratujú vašu pleť do hĺbky.

Najlepší Tip: Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov aplikujte každé ráno a večer po ošetrení pleti naším Hydroliftingovým sérom.

  • KÓD VÝROBKU PNK-4260
  • NÁZOV VÝROBKU Swisso Logical Hydroliftingový krém, 50 ml
  • HMOTNOSŤ BRUTTO [KG]0.1
  • HMOTNOSŤ NETTO [KG]0.9

 

recenzia

Pridajte prvú recenziu pre “Hydroliftingový krém Swissological”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Kontakt

ZEPTER CLUB LIVE100
Petr Havel 
obchodný riaditeľ Zepter ČR

Eliášova 24, Praha 6

+421 800 808 888

havel@zepter.cz

ČO HOVORIA ZÁKAZNÍCI