Porcelán Zepter® Eden – komplet pre 12 osôb

2865,00 

prvá splátka 0 € | online schválenie | tovar ihneď |viac...

Prvotriedne remeselné spracovanie a dôraz na detail v kombinácii s vycibreným vkusom a sofistikovaným štýlom priniesli kolekcii Zepter Masterpiece celosvetové uznanie v oblasti kvality.

Kolekcia Eden obsahuje všetko, čo potrebujete na pohostenie 12 osôb, od servírovania obedov a večerí až po podávanie kávy a čaju. Každý kus 68-dielnej súpravy je zdobený kvetinovými vzormi so zlatým lemovaním.

Na sklade

Kalkulačka splátek
Katalógové číslo: LP-112 Kategórie: Značka:

RENOMOVANÝ PORCELÁN OD SPOLOČNOSTI ZEPTER
Vitajte vo svete Zepter Masterpiece, kde je každý kus umeleckým dielom z rúk vybraných a zručných umelcov. Kolekcia porcelánu Eden sa vyrába výhradne ručne z tvrdého porcelánu podľa pôvodnej technológie z 18. storočia. Predstavuje vrchol estetického cítenia a stelesňuje rôzne štýly, v ktorých sa klasické umenie spája so súčasným umeleckým cítením. Kolekcia Eden obsahuje najširší zoznam položiek určených na stolovanie: hlboké, plytké a dezertné taniere, každý po 12 kusoch. Tiež jedna polievková misa, šalátová misa, panvica na omáčku, servírovacia miska a oválny tanier, 12 šálok na kávu s podšálkami sú doplnené kanvičkou na kávu, cukorničkou a kanvičkou na mlieko.

KRÁSA ZRODENÁ ZO ZEME A OHŇA
Predmety z kolekcie Zepter Masterpiece sa vyrábajú ručne predovšetkým v Bavorsku z tvrdého porcelánu, ktorý má vysoký obsah kaolínu (50-55 %) a nízku prímes kremeňa a živca. Spoločnosť Zepter používa na výrobu tohto exkluzívneho porcelánu výlučne vnútorné a vonkajšie glazovacie procesy. Počas procesu vypaľovania „vnútornej“ glazúry sa základná farba nepriamo nanáša na riad pomocou nepriľnavého papiera prostredníctvom sieťotlače a riad sa vypaľuje pri teplote 1 250 °C, aby farba mohla preniknúť do pretavenej glazúry a získať nezameniteľný lesk.

Potom sa vykoná „vypaľovanie glazúry“: motívy sa ručne namaľujú, buď so zlatým dekorom, alebo bez neho, a jednotlivé kusy porcelánu sa vypália pri teplote 840 °C. Zdobenie je teda – ako naznačuje názov procesu – „na glazúre“.
V záverečnej fáze sa ručne maľuje zlatom pomocou riedidla na 22-karátové zlato, ktoré má pred vypálením vďaka použitým olejom a prísadám hnedastú farbu. Okrajové detaily sa potom nanášajú štetcom. Tento proces sa nazýva „vypaľovanie zlata“ a vykonáva sa pri teplote 800 °C. Záložky, ozdoby a okraje sú tiež maľované výlučne ručne. Táto zručnosť je veľmi špecializovaná a už desaťročia sa odovzdáva z generácie na generáciu majstrov maliarov.

CERTIFIKÁT PRAVOSTI
V porovnaní s bežnými výrobcami porcelánu je kolekcia Zepter Mastepiece príkladom najvyššej kvality v každom detaile. Spoločnosť Zepter International má certifikáty pravosti, ktoré zaručujú, že porcelán je vyrobený ručne z najkvalitnejších materiálov. Porcelán Zepter sa vyrába najmä v Nemecku na najvyššej umeleckej a kvalitatívnej úrovni. Spoločnosť Zepter International zaručuje najvyššie štandardy kvality a technologické postupy, pretože používa najkvalitnejšie suroviny kontrolovaného európskeho pôvodu a všetky výrobné procesy podliehajú prísnemu dohľadu.

 

 

  • KÓD VÝROBKU: LP-112
  • NÁZOV VÝROBKU: Porcelán Zepter® Eden – komplet pre 12 osôb
  • HMOTNOSŤ BRUTTO [KG] 33
  • HMOTNOSŤ NETTO [KG] 24.3
  • POUŽITIE: Servírovanie jedál a kávy
  • VÝROBCA HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau – Switzerland
  • MATERIÁL Porcelán: kaolín 50-55%, kremeň, živec Ručne maľované zlaté dekorácie 22-karátovým zlatom.
  • ZLOŽENIE: 12 plytkých tanierov Ø 27.0 cm 12 hlbokých tanierov Ø 22.7 cm 12 dezertných tanierov Ø 21.0 cm 1 šalátová misa Ø 23.0 cm 1 polievková misa, 2.80 l 1 omáčková miska Ø 23.0 vm 1 oválna misa 38.0 cm 1 klubový tanier Ø 31.0 cm 12 šálok na kávu, 23.0 l 12 podšálok Ø 15.0 cm 1 kanvica na kávu, 1.2 l 1 cukornička, 0.25 l 1 kanvička na mlieko, 0.25 l Záručný list
  • VHODNÉ NA POUŽITIE V UMÝVAČKE RIADU: ÁNO v jemnom režime
  • ČISTENIE A ÚDRŽBA: S porcelánom zaobchádzajte veľmi starostlivo. Odporúčame ručné umývanie porcelánu. Jemné čistiace prostriedky a ručné umývanie zanechajú zlátenie porcelánu po dlhšiu dobu lesklé.
  • VYROBENÉ V: Bavaria, Nemecko
  • ZÁRUKA: V prípade výrobných chýb.
  • OSVEDČENIE / VYHLÁSENIE: Vyhlásenie o zhode s Nariadením (ES) č. 1935/2004 o materiáloch a predmetoch určených na styk s potravinami, ktoré – pri správnom použití – neuvoľňujú žiadne látky škodlivé pre zdravie.

recenzia

Pridajte prvú recenziu pre “Porcelán Zepter® Eden – komplet pre 12 osôb”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *