ZEPTER AKCIOVÁ PONUKA – akčné zľavy až 35 % a darčeky v hodnote 160 EUR.

Porcelán Zepter Flora – taniere (6 plytkých, 6 hlbokých, 6 dezertných)

Original price was: 726,00 €.Current price is: 668,00 €.

prvá splátka 0 € | online schválenie | tovar ihneď |viac...

Nádherná maľovaná kolekcia porcelánu Flora vnesie do vášho domáceho stolovania romantického ducha.

Jemné kvetinové vzory v žiarivých farbách sú doplnené o vznešené zlaté lemovanie na kvalitnom porcelánovom podklade Zepter.

Súprava oživí každé spoločné stolovanie v kruhu rodiny či priateľov. Je vhodná aj ako dar pre mladomanželov či oslávencov rôznych výročí.

Na sklade

Kalkulačka splátek
Katalógové číslo: LP-300-TA Kategórie: Značka:
RUČNE VYRÁBANÝ PORCELÁN PRE MAJESTÁTNE STOLOVANIE
Prvotriedne majstrovstvo a cit pre detail, skombinovaný s vycibreným vkusom a sofistikovaným štýlom dodávajú kolekcii Zepter Masterpiece uznanie po celom svete. Exkluzívna kolekcia Flora sa vyrába ručne, z tvrdého porcelánu, podľa originálnej technológie z 18. storočia a obsahuje 68 dielov na servírovanie jedál a teplých nápojov. Súčasťou sady je jedna polievková misa, šalátová misa, omáčková miska, servírovacia misa a oválny tanier, pričom 12 kávových šálok s podšálkami dopĺňa kávová kanvica, cukornička a kanvička na mlieko.KRÁSA ZRODENÁ ZO ZEME A OHŇA
Položky z kolekcie Zepter Masterpiece sú ručne vyrábané v nemeckom Bavorsku z tvrdého porcelánu, ktorý je odolný voči poškrabaniu, vďaka vysokému obsahu kaolínu (50-55%) a nízkej prímesi kremeňa a živca (20% a 30%). Pri výrobe exkluzívneho porcelánu používa Zepter najkvalitnejšie techniky glazúrovania. V prvej fáze vypálenia „vnútornej glazúry“ sa technikou sieťotlače na výrobky nepriamo nanáša základná farba s pomocou nepriľnavého papiera, a potom sa výrobky vypália pri teplote 1 250 °C, aby farba prenikla do znovu roztavenej glazúry a získala svoj nezameniteľný lesk.Nasleduje fáza vypálenia „na glazúru“ a ručné maľovanie dekoratívnych motívov buď s použitím zlatých motívov alebo bez nich, načo sa jednotlivé kusy vypália pri teplote 840 °C. Ako už naznačuje názov tohto postupu, dekorácia sa nanáša „na glazúru“. Posledná fáza spočíva v ručnej maľbe zlatou, 22-karátovou riedenou farbou, ktorá má pred vypálením hnedastú farbu, v dôsledku použitých olejov a prídavných látok. Okrajové detaily sa potom aplikujú štetcom. Tento postup sa nazýva „výpal zlata“ a vykonáva sa pri teplote 800 °C. Taktiež úchytky, bordúry a dekorácie sa maľujú výhradne ručne. Táto zručnosť je veľmi špecializovaná a po desaťročia sa formou neustáleho učenia traduje z generácie na generáciu maliarskych majstrov.CERTIFIKÁT PRAVOSTI
V porovnaní s bežnými výrobcami porcelánu je kolekcia Zepter Mastepriece v každom svojom detaile ukážkou najvyššej kvality. Zepter International disponuje certifikátmi pravosti, ktoré sú zárukou ručnej výroby porcelánu s použitím najkvalitnejších materiálov. Porcelán Zepter sa vyrába na najvyššej umeleckej a kvalitatívnej úrovni. Zepter International garantuje najvyššie kvalitatívne normy a technologické postupy, pretože pri výrobe používa najjemnejšie suroviny kontrolovaného európskeho pôvodu a všetky výrobné procesy podliehajú prísnemu dohľadu.
  • KÓD VÝROBKU LP-300-TA
  • NÁZOV VÝROBKU Flora – taniere (6 plytkých, 6 hlbokých, 6 dezertných)
  • POUŽITIEServírovanie jedál a kávy
  • VÝROBCA HOME ART. & SALES SERVICES AG , Sihleggstrasse 23 8832 Wollerau – Switzerland
  • MATERIÁLPorcelán: kaolín 50-55%, kremeň, živec Ručne maľované zlaté dekorácie 22-karátovým zlatom.
  • VHODNÉ NA POUŽITIE V UMÝVAČKE RIADUÁNO v jemnom režime
  • ČISTENIE A ÚDRŽBAS porcelánom zaobchádzajte veľmi starostlivo. Odporúčame ručné umývanie porcelánu. Jemné čistiace prostriedky a ručné umývanie zanechajú zlátenie porcelánu po dlhšiu dobu lesklé.
  • ZÁRUKAV prípade výrobných chýb
  • OSVEDČENIE / VYHLÁSENIEVyhlásenie o zhode s Nariadením (ES) č. 1935/2004 o materiáloch a predmetoch určených na styk s potravinami, ktoré – pri správnom použití – neuvoľňujú žiadne látky škodlivé pre zdravie.

recenzia

Pridajte prvú recenziu pre “Porcelán Zepter Flora – taniere (6 plytkých, 6 hlbokých, 6 dezertných)”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *