ZEPTER AKCIOVÁ PONUKA – akčné zľavy až 35 % a darčeky v hodnote 160 EUR.

Farebná terapia k Bioptron Pro 1

(2 recenzie zákazníkov)

Original price was: 827,00 €.Current price is: 639,00 €.

prvá splátka 0 € | online schválenie | tovar ihneď |viac...

Na sklade

Kalkulačka splátek

.

Obsahuje 7 vysokokvalitných farebných, ručne vyrobených sklenených filtrov s bioinformáciou, ktoré sú v súlade so siedmimi farbami slnečného svetla a zároveň so siedmimi energetickými centrami (čakrami) nášho tela.

Sada obsahuje červené, oranžové, žlté, zelené, modré, fialové a indigo farebné sklá, ktoré vďaka interakcii farieb, svetla a účinkov kozmetických výrobkov vysielajú impulzy a majú povzbudivé účinky na telo i psychiku.

.

 

Katalógové číslo: SUPERSET M5 Kategórie: , Značka:

REVOLUČNÁ ŠVAJČIARSKA TECHNOLÓGIA PRE TERAPIU FARBAMI

Unikátna technológia Bioptron® Hyperlight umožňuje využiť farebné vlastnosti svetla na dosiahnutie mimoriadnych benefitov pre ľudský organizmus. Jedinečná synergia farebných energií a frekvencií umožňuje udržiavať a pravidelne obnovovať zdravie a krásu.

.

Farebná terapia k Bioptron Pro 1

Ako funguje farebná terapia Bioptron®?

Vedci spoločnosti BIOPTRON® vyvinuli jedinečnú farebnú terapiu Hyperlight s vymeniteľnou sadou 7 filtrov, vďaka ktorej je účinná pri liečbe špecifických zdravotných ťažkostí. Farebné filtre BIOPTRON® prepúšťajú len požadovanú časť svetelného spektra a zvyšné svetlo odrážajú ako monochromatické. Toto jedinečné monochromatické svetlo je určené na pozitívnu lokálnu a systémovú liečbu.

NapÍsali o nás

VYROBENÉ RUČNE VO FRANCÚZSKOM VERRERIE DE SAINT JUST PODĽA ANTICKÝCH SPÔSOBOV VÝROBY SKLA STARÝCH VIAC AKO 800 ROKOV

Výroba je skutočne alchymistický proces. Východiskový materiál sa niekoľko hodín zahrieva na teplotu 1400 stupňov Celzia, potom ho fúkač naberie na sklenenú píšťalu a otáčaním, fúkaním a chladením ho vháňa do formy. Dôležité sú milimetre a sekundy. Vďaka tomu toto fúkané sklo vyniká vysokou jasnosťou a vyššou priezračnosťou. Vďaka vysokokvalitnému sklu každý farebný filter zabezpečuje optimálny lom svetla, poskytuje vynikajúcu intenzitu farieb a prepúšťa len správne časti svetla.

FARBA JE SVETLO A SVETLO JE FARBA

Slnko vyžaruje svetlo s rôznymi frekvenciami. Tieto frekvencie svetla možno oddeliť procesom, ktorý sa nazýva lom svetla alebo refrakcia. Keď svetlo prechádza skleneným hranolom, láme sa a rozdeľuje na sedem farieb spektra. Každá farba má svoju vlastnú frekvenciu. Ak oddelené farby prejdú cez ďalší hranol, opäť vytvoria biele svetlo. Tento fenomén prvýkrát demonštroval koncom 17. storočia veľký britský fyzik Isaac Newton.

UNIKÁTNY TECHNOLOGICKÝ POSTUP JE VYVINUTÝ V LABORATÓRIÁCH SPOLOČNOSTI BIOPTRON® V ZÜRICHU

Po výrobe sa sklenené filtre prepravujú do Švajčiarska, kde sa obohacujú o bioinformácie. Systém biofyzikálneho prenosu používaný vo filtroch je exkluzívne patentovaný Bioinformačným inštitútom Bioptron AG v Zürichu (Zürich Institute of Bioinformation).

.

ÚČINNÉ, KLINICKY OVERENÉ RIEŠENIE NA HOJENIE RÁN, ZMIERNENIE BOLESTI A OBNOVENIE TELESNEJ A DUŠEVNEJ ROVNOVÁHY

Bioinformácie vychádzajú z predpokladu, že ľudské telo neustále vyžaruje pole elektromagnetických vĺn, ktoré niektorí ľudia nazývajú aura. Elektromagnetické pole, ktoré obklopuje každú živú bytosť, poskytuje mimoriadne dôležité informácie o každom jednotlivom organizme. Telo si prostredníctvom svojho elektromagnetického poľa vymieňa rôzne životne dôležité bioinformácie. Farebné svetlá po aplikácii na vaše telo alebo jednotlivé orgány obnovujú vašu rovnováhu a fyzickú aj duševnú pohodu.

FAREBNÁ TERAPIA BIOPTRON DOKÁŽE CIELENE PÔSOBIŤ NA JEDNOTLIVÉ ČAKRY V ORGANIZME

Pracujeme so 7 hlavnými čakrami, ktoré predstavujú energetické centrá uložené v ľudskom tele. Každá čakra je pulzujúcim vierom energie. Sú to naše farebné baterky: keď sú plne nabité, sme v stave rovnováhy a pohody. Ak je niektorá z nich vybitá (prázdna), trpí celý náš systém. Cieľom je udržiavať „čakrové batérie“ plné. Frekvencia spojená s každou farbou spektra zodpovedá frekvencii energie každej zo 7 hlavných čakier a frekvencii orgánov, svalov a kostí nachádzajúcich sa v rovnakej oblasti ako čakra.

Čakry sú tiež prepojené s endokrinnými žľazami, ktoré produkujú hormóny. Ak je niektorá čakra preťažená príslušnou farbou, možno ju uviesť do rovnováhy doplnkovou farbou.

ČerVenÁ – základnÁ čakra

Predstavuje oheň, teplo, krv, vášeň, silnú vôľu, prežitie. Pri aplikácii na telo stimuluje, aktivuje, prináša vitalitu, dynamizuje, zintenzívňuje, znovu uvoľňuje hlboko uloženú energiu, posilňuje zmysly, dáva človeku pocit sily. Červená farba sa používa na dodanie energie, na stimuláciu pohybu, na podnietenie okamžitej reakcie.

Z

STIMULUJE KRVNÝ OBEH, POUŽÍVA SA PRI POCITE CHLADU

Z

obnovuje vyčerpanÚ energiU

Z

AKTIVUJE PEČEŇ, UVOĽŇUJE ARTRITICKÉ BOLESTI

Z

PÔSOBÍ BLAHODÁRNE NA SVALOVÝ SYSTÉM, PRI PROBLÉMOCH S BEDROVOU CHRBTICOU, PRI SKRÁTENÝCH SVALOCH

Oranžová – sakrálnA čakra

Je to veselá, tvorivá a teplá farba plná radosti, ktorá spája fyzickú energiu s duchovnými vlastnosťami. Je to farba kreativity a schopnosti prispôsobiť sa. Vyvoláva všeobecný pocit pohody a veselej nálady. Oranžová symbolizuje teplo a pohodu a spája sa so sebaúctou. Zahrieva, stimuluje, uvoľňuje kŕčovité, odborne povedané spastické kontrakcie kostrového alebo hladkého svalstva.

Z

STIMULUJE SRDCOVÚ FREKVENCIU BEZ OVPLYVNENIA TLAKU; POUŽÍVA SA PRI NÍZKOM TLAKU, AK EXISTUJE RIZIKO SRDCOVÉHO ZLYHANIA

Z

URÝCHĽUJE HOJENIE NATRHNUTÝCH VÄZOV A ZLOMENÝCH KOSTÍ

Z

PÔSOBÍ PROTI DEPRESII, MENŠTRUAČNÝM BOLESTIAM ALEBO MENOPAUZÁLNYM VÝKYVOM

Z

STIMULUJE TVORBU MLIEKA PO PÔRODE

žLTÁ – SOLar PLexUS

Je to farba rozumu a vnímania. V staroveku bola farbou, ktorá symbolizovala život a radosť. Súvisí s vlastnou hodnotou a s tým, ako vnímame sami seba. Je to farba osobnosti a ega. Z psychologického hľadiska je vhodná pre depresívne a melancholické stavy. Žltá je farbou jasného myslenia, objektívnosti, prehľadnosti, sebadôvery, osobného šarmu. Žltá posilňuje, otvára, zvyšuje energiu, stimuluje slabé procesy, uvoľňuje stuhnutosť, posilňuje nervy.

Z

PRIAZNIVO OVPLYVŇUJE NERVY A NERVOVÝ SYSTÉM; POUŽÍVA SA NA POSILNENIE NERVOV A STIMULÁCIU MOZGU

Z

ZBAVUJE KRVNÝ SYSTÉM TOXICKÝCH LÁTOK STIMULÁCIOU LYMFATICKÉHO SYSTÉMU

Z

POZITÍVNE PÔSOBÍ PROTI MENTÁLNEMU VYČERPANIU, REGENERUJE POKOŽKU

Z

NAPOMÁHA TRÁVENIU; PÔSOBÍ PROTI PREKYSLENIU, PROTI ZÁPCHE

ZELENÁ – ČAKRA SRDCA

Je to farba lásky, pokroku, rastu, neskúsenosti, plodnosti, nádeje, rovnováhy a nového života. Je tiež farbou upokojenia a utíšenia. Nosia ju chirurgovia na upokojenie pacienta. Zelená farba posilňuje imunitný systém. Pôsobí aj proti stresu, vyrovnáva fyzickú a duševnú energiu, zmierňuje bolestivé a napäté procesy a prináša ukľudnenie.

Z

PÔSOBÍ NA SYMPATICKÝ NERVOVÝ SYSTÉM. UVOĽŇUJE NAPÄTIE V CIEVACH A ZNIŽUJE KRVNÝ TLAK

Z

PÔSOBÍ AKO MIERNY DEZINFEKČNÝ, GERMICÍDNY, ANTISEPTICKÝ A BAKTERICÍDNY PROSTRIEDOK

Z

UPOKOJUJE EMÓCIE, JE VHODNÁ NA LIEČBU ŠOKU

Z

BUDUJE TKANIVÁ A SVALY

modrá – krčnÁ čakra

Je viac upokojujúca ako zelená. Je to farba na meditáciu a duchovný rozvoj, pretože uvoľňuje myseľ. Je to farba pravdy, oddanosti, pokoja a úprimnosti. Ale aj vyšších duchovných kvalít. Upokojuje, brzdí, koncentruje, ochladzuje a dáva do poriadku hyperaktívne, nekontrolované a rušivé procesy.

Z

UPOKOJUJÚCE ÚČINKY PRI ZÁPALOVÝCH OCHORENIACH

Z

ZLEPŠUJE METABOLIZMUS A VITALITU, redukuje NERVOVÉ VZRUCHY

Z

POMÁHA PRI BOLESTIACH V KRKU, LARYNGITÍDE, ANGÍNE, VREDOCH V ÚSTACH, UPCHATÝCH UŠIACH

Z

URÝCHĽUJE HOJENIE POPÁLENÍN

INDIGO – ČAKRA TRETIEHO OKA

Z psychologického hľadiska je to farba, ktorá je vhodná pre disciplínu, organizáciu, sebadôveru a výkonnosť. Považuje sa za farbu, ktorá pomáha odstraňovať návykové nutkania. Odhaľuje obavy, povzbudzuje a podnecuje k vlastnej zodpovednosti. Symbolizuje usporiadanie, sústredenie a povinnosť: napr. tmavomodrá indigová farba oblekov podnikateľov, školských uniforiem atď.

Z

JE NAJLEPŠÍM LIEKOM PROTI NESPAVOSTI

Z

PODPORUJE RAST TKANIVA, URÝCHĽUJE HOJENIE EKZÉMOV

Z

POMÁHA PRI AKÚTNYCH PROBLÉMOCH S DUTINAMI

Z

UPOKOJUJE BOLESTI CHRBTA

Z

POMÁHA ZASTAVOVAŤ KRVÁCANIE

Fialová – korunnÁ čakra

Z psychologického hľadiska súvisí fialová farba so sebapoznaním a duchovným vedomím. Odjakživa sa považuje za farbu hojenia. Podporuje spojenie medzi vnútorným Ja a dušou. Fialová súvisí so sebapoznaním. Je to veľmi silná farba a nemali by ju používať deti.

Z

UPOKOJUJE ĽUDÍ S DUŠEVNÝMI PORUCHAMI

Z

SPÔSOBUJE ROZŠÍRENIE CIEV A POKLES KRVNÉHO TLAKU

Z

MÁ UPOKOJUJÚCE ÚČINKY NA NERVOVÝ SYSTÉM A SRDCE, TLMÍ BOLESTI HLAVY

Z

POMÁHA PRI CHOROBÁCH HLAVY, POKOŽKY HLAVY A VEDOMIA

Z

PODPORUJE TVORBU BIELYCH KRVINIEK V SLEZINE

RECENZIE

2 hodnotení pre Farebná terapia k Bioptron Pro 1

 1. Ing. Dagmar Miklošiová (overený zákazník)

  Pokiaľ sa používa tak ako má, vrelo odporúčam.

 2. Robin

  Filtry používám ve své kosmetické praxi, luminologie má velký význam v podpoře funkce pleti, regeneraci a aktivaci obnovujících procesů. POkud se používá tak jak ma vřelé doporučuji.Robin Estetické studio LaEstetika

Pridajte recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Technické parametrE PRODUKTU 

.

LIEČBA ČAKIER FARBAMI – WELLNESS AKO SÚČASŤ VÁŠHO ŽIVOTA

Zdravie je závislé nielen od našej fyzickej pohody, ale aj od citovej, psychickej a duševnej rovnováhy.

Princíp terapie čakier s pomocou farieb je založený na predpoklade, že farby súvisia so siedmimi čakrami – duchovnými centrami nášho tela.

Každá čakra je prepojená s určitým orgánom či systémom tela a má svoju dominantnú farbu.

Ak sa čakra naruší, môže viesť k nastoleniu fyzickej nerovnováhy v tele. Aplikáciou správnych farieb sa vaše telo dostane do pohody a vráti sa mu pôvodná rovnováha.

.

Výhody výrobku:

 • Prístroj vysiela široké spektrum svetelných vlnových dĺžok so stálou intenzitou, pre bezpečnú terapiu svetlom, výsledkom čoho sú účinné a klinicky overené riešenia v liečbe poranení a bolestí;
 • Prenosné zariadenie s ľahkou obsluhou bez potreby údržby;
 • Vyvinutý a vyrobený firmou BIOPTRON AG, Švajčiarsko;
 • Technológiu BIOPTRON podporujú a využívajú renomovaní lekári na svetoznámych univerzitách a klinikách na piatich kontinentoch.

 

  • KÓD VÝROBKU PAG-992-SET
  • NÁZOV VÝROBKU TERAPIA FARBAMI BIOPTRON PRO1
  • HMOTNOSŤ BRUTTO [KG] 1.64
  • HMOTNOSŤ NETTO [KG] 1.25
  • POUŽITIE 7 farebných filtrov na použitie s terapeutickým prístrojom BIOPTRON PRO 1
  • VÝROBCA BIOPTRON AG – Sihleggstrasse 23, CH-8832 Wollerau – Switzerland
  • ROZMERY 18 x 6 x 18 cm
  • ROZMER FILTRA cca 11 cm
  • MATERIÁL: Sklo v termoplastickom materiáli
  • ZLOŽENIE: Červený filter * Oranžový filter * Žltý filter * Zelený filter * Modrý filter * Fialový filter * Indigový filter * Úložné puzdro * Návod * Záručný list
  • VYROBENÉ V: Švajčiarsko
  • ZÁRUKA: 2 roky

.

KATALOG : BIOPTRON PRO 1 – COLOR THERAPY

Farebná terapia k Bioptron Pro 1

(2 recenzie zákazníkov)

Original price was: 827,00 €.Current price is: 639,00 €.

prvá splátka 0 € | online schválenie | tovar ihneď |viac...

Na sklade

Kalkulačka splátek

.

Obsahuje 7 vysokokvalitných farebných, ručne vyrobených sklenených filtrov s bioinformáciou, ktoré sú v súlade so siedmimi farbami slnečného svetla a zároveň so siedmimi energetickými centrami (čakrami) nášho tela.

Sada obsahuje červené, oranžové, žlté, zelené, modré, fialové a indigo farebné sklá, ktoré vďaka interakcii farieb, svetla a účinkov kozmetických výrobkov vysielajú impulzy a majú povzbudivé účinky na telo i psychiku.

.