ZEPTER AKCIOVÁ PONUKA – akčné zľavy až 35 % a darčeky v hodnote 160 EUR.

Hyperlight Fluid Fusion esenciálny komplex

Original price was: 189,00 €.Current price is: 169,00 €.

prvá splátka 0 € | online schválenie | tovar ihneď |viac...

Hyperlight Fluid Fusion – patentovaný kozmetický prípravok, vyrobený vo Švajčiarsku

Kozmetický prípravok Hyperlight Fluid Fusion je založený na fullerénovom vodnom komplexe (3HFWC) a spája najnovšie pokroky v dermatológii, vede a inovatívnej technológii.

3HFWC uvádza biomolekuly do ich prirodzeného, harmonizovaného stavu, predlžuje životnosť buniek a zastavuje starnutie pokožky.

 

Tento vysoko účinný prípravok má preukázané účinky v prípadoch:

  • zaisťuje hydratáciu pokožky a prísun živín do pokožky
  • pomáha napravovať poškodenia spôsobená faktormi životného prostredia
  • regeneruje bunkovú štruktúru a predlžuje životnosť buniek
  • zabraňuje podráždeniu a senzibilizácii pokožky
  • urýchľuje hojenie povrchových nedokonalostí pleti
  • zmierňuje prejavy svrbiacej a suchej kože
  • môže byť použitý na liečbu akné

Na sklade

Kalkulačka splátek
Katalógové číslo: HSC-200 Kategórie: ,
Hyperlight Fluid Fusion – patentovaný kozmetický prípravok, vyrobený vo Švajčiarsku 

Kozmetický prípravok Hyperlight Fluid Fusion je založený na fullerénovom vodnom komplexe (3HFWC) a spája najnovšie pokroky v dermatológii, vede a inovatívnej technológii.

3HFWC uvádza biomolekuly do ich prirodzeného, harmonizovaného stavu, predlžuje životnosť buniek a zastavuje starnutie pokožky.

Mimoriadne vlastnosti molekuly C60 FULLERÉNU

Fullerény sú molekuly tvorené atómami uhlíka usporiadanými do vrstvy z päť a šesťuholníkov s atómami vo vrcholoch. Sú priestorovo usporiadané do uzavretého tvaru. Už Leonardo da Vinci tvrdil o takom geometrickom útvare, že má božský pomer dokonalého zlatého rezu.

 

Molekuly fullerénu sú mimoriadne stabilné a odolné voči rádioaktivite a chemickým zmenám. Aktívne prijímajú elektróny a nebránia sa ich uvoľneniu. Tým neutralizujú chýbajúce alebo nadbytočné elektróny voľných radikálov a uvádzajú ich do stabilných stavov. Molekuly fullerénu sa v tekutom stave otáčajú 18 miliárdkrát za sekundu. Počas vibrácií odovzdávajú energiu našim bunkám, obnovujú rovnováhu našich bioštruktúr, harmonizujú bunkové funkcie a uvádzajú ich do pôvodného prirodzeného rovnovážneho stavu.

Konkrétne účinky komplexu Hyperlight Fluid Fusion

Zdravá pokožka

Bolo preukázané, že C60 má až 250-krát väčšie antioxidačné účinky ako vitamín C. Vďaka svojim silným antioxidačným vlastnostiam fullerén znižuje oxidačný stres a tým pomáha udržiavať zdravú pokožku. Účinne predlžuje životnosť buniek a stimuluje produkciu fibroblastov, ktoré vypĺňajú kožné bunky prirodzeným kolagénom.

 

Riešenie pre zdravšie vlasy

Pri dlhodobom vystavení vlasov slnku sa na nich začnú prejavovať známky poškodenia, zapríčinené UV žiarením, ktoré vlasy vysušuje a spôsobuje ich lámanie. Rovnako sa odlupuje vlasová pokožka. S Hyperlight Fluid Fusion budú vaše vlasy udržiavať vlhkosť, zabráni sa ich lámaniu a zlepší sa ich lesk. Fullerén preniká hlboko do vlasového folikulu a pomáha zaceliť vlasy zvnútra.

 

Intímna starostlivosť

Pokožka v intímnej oblasti je obzvlášť citlivá, môže byť náchylná na podráždenie a infekciu. Vďaka svojej jemnej konzistencii a zloženiu bez farbív, silikónu a mydla Hyperlight Fluid Fusion obnovuje prirodzenú rovnováhu vašej intímnej oblasti, zanecháva pocit sviežosti, hebkosti a hydratácie. Pomáha tiež chrániť citlivú pokožku v intímnej oblasti a zabraňuje podráždeniu.

 

Hygiena ústnej dutiny

V ústach sa vyskytuje viac ako 700 rôznych druhov baktérií. Bez riadnej hygieny môžu viesť k infekcii ústnej dutiny. Prípravok má silný antibakteriálny účinok, redukuje začervenanie a zápal ďasien, odstraňuje škodlivé baktérie a vírusy.

HYPERLIGHT FLUID FUSION – JEDINEČNÁ STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ, VLASY A ÚSTNU DUTINU

.

.

Kód výrobku : HSC-200
Použití : Sprej na obličej a tělo
Objem: 200 ml
Složení : Voda 99,9850 % Hyperharmonizované hydroxylované fullereny (nano) 0,0150 %
Aplikace : Kdykoli aplikujte přímo na požadované místo nebo vetřete vatou.
Země původu : Švýcarsko
Trvanlivost: 3 roky od data výroby
.
.
.

recenzia

Pridajte prvú recenziu pre “Hyperlight Fluid Fusion esenciálny komplex”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *