Bioptron® Compact – Fullerénový filter

132,00 

prvá splátka 0 € | online schválenie | tovar ihneď |viac...

Patentovaný fullerénový filter Bioptron Compact má jedinečné vlastnosti molekúl C60, známych ako fullerény, a vyžaruje hyperpolarizované vertikálne lineárne polarizované svetlo (HPS). HPS / fullerén navodzuje a obnovuje harmóniu a rovnováhu v energeticky narušených biologických štruktúrach, čím urýchľuje prirodzený proces uzdravovania.

Dokáže harmonizovať činnosť bunkových štruktúr a vrátiť ich do pôvodného prirodzeného stavu.

Hyperpolarizované svetlo prináša významné terapeutické účinky, napr. rýchlejšie hojenie rán, zlepšenie krvného obehu a úľavu od bolesti.

Preniká hlbšie do poškodených buniek, kde ich hyperpolarizované svetlo stimuluje k hojeniu a obnoveniu ich prirodzenej rovnováhy a energetických vlastností. Plne kompatibilný s biologickými štruktúrami tela.

Na sklade

Kalkulačka splátek
Katalógové číslo: PAG-860-FFK Kategórie: Značka:

 

Patentovaný fullerénový filter Bioptron Compact má jedinečné vlastnosti molekúl C60, známych ako fullerény, a vyžaruje hyperpolarizované vertikálne lineárne polarizované svetlo (HPS). HPS / fullerén navodzuje a obnovuje harmóniu a rovnováhu v energeticky narušených biologických štruktúrach, čím urýchľuje prirodzený proces uzdravovania. Dokáže harmonizovať činnosť bunkových štruktúr a vrátiť ich do pôvodného prirodzeného stavu.

 

Hyperpolarizované svetlo prináša významné terapeutické účinky, napr. rýchlejšie hojenie rán, zlepšenie krvného obehu a úľavu od bolesti. Preniká hlbšie do poškodených buniek, kde pod vplyvom hyperpolarizovaného svetla stimuluje tkanivo k hojeniu, obnovuje jeho prirodzenú rovnováhu a energetické vlastnosti. Plne kompatibilný s biologickými štruktúrami tela.

 

Výrobca: BIOPTRON AG – Sihleggstrasse 23, CH-8832 Wollerau – Švajčiarsko

recenzia

Pridajte prvú recenziu pre “Bioptron® Compact – Fullerénový filter”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *