ZEPTER AKCIOVÁ PONUKA – akčné zľavy až 35 % a darčeky v hodnote 160 EUR.

Olga Menzelová o svetelnej terapii

Rozhovory

Petr Havel

Producentka Olga Menzelová nám poskytla rozhovor o zdraviu, rodine a prístroji na svetelnú terapiu Bioptron.

Čo pre vás osobne znamená zdravie?

Zdravie je to najcennejšie, čo máme. A bohužiaľ, jeho hodnotu si často uvedomíme až vtedy, keď ho stratíme. Už roky som stúpencom starého antického princípu kalokagathia, čo znamená rovnováhu a harmóniu tela a ducha – a naopak. Snažím sa starať o telo aj o dušu. Sú to spojené nádoby. A čo je najdôležitejšie: nič nefunguje samo o sebe. Vždy je to kombinácia mnohých vecí naraz.

O seba a svoju rodinu sa starám najmä z dôvodu prevencie. Dostatok pohybu, kvalitné, čerstvé a pravidelné jedlo, dostatok čistej, nesladenej vody. U mňa je to hlavne zvýšená starostlivosť o pokožku, keďže od 6. týždňa po pôrode mám ekzémy. Starostlivosť o pleť ma stojí veľa úsilia, ale nemôžem si pomôcť. Každý ekzematik určite vie, čo to obnáša a že je to nekonečný boj. Niekedy je to lepšie, inokedy horšie. Ale to, čo mi v poslednom čase výrazne pomohlo pri zhoršenom stave pokožky na rukách, bola lampa Bioptron.

Ekzém, světelná terapie Bioptron, Olga Menzelová

Ako ste sa dozvedeli o svetelnej terapii Bioptron a jej účinkoch?

Keď môj manžel Jiří Menzel vážne ochorel, mali sme istý čas problém s preležaninami. V tom čase som sa snažila zistiť, ako mu čo najrýchlejšie pomôcť. A tak som prišla na biolampu Zepter. Takmer zázračne rýchlo sa rany zahojili. Hojenie preležanín si vyžadovalo svietiť Bioptronom niekoľkokrát denne po dobu 10 – 15 minút a výsledok bol fantastický!

Ako konkrétne vám vo vašej rodine pomohla/pomáha svetelná terapia Bioptron?

Ako som už spomínala, svetelná terapia Jirkovi veľmi pomohla. A potom som ju začala skúšať na sebe a svojich deťoch. Úžasne funguje na rôzne drobné poranenia alebo jazvy. Vďaka zdravému svetelnému žiareniu sa tkanivo veľmi rýchlo zotavuje a regeneruje. Použila som ho aj na zápal dutín. Pre seba nielen na ekzémy, ale aj na tvár, kde sa mi vekom objavujú rôzne drobné vrásky, čo je prirodzený proces, ale keď ho môžem trochu a neinvazívne pozastaviť, som len rada. Biolampa Bioptron znovu vytvára kolagén. Vďaka nemu je pokožka pružnejšia a plnšia. A pretože sa vďaka nej cítite lepšie fyzicky, je jasné, že veľmi pomôže aj vašej psychike. A to ma privádza späť k princípu kalokagathie.

Ľudia sa vás často pýtajú, kde na pokožke máte atopický ekzém…

No, práve teraz, napríklad v lakťových jamkách, na zadnej strane lýtok, pod krkom a podobne. Jeseň je pre nás atopikov dosť hrozná. Koža ma svrbí ako čert – a keby mi niekto povedal, aby som sa neškriabala, vyskočila by som z okna. A keď to nevydržím, poškodená koža sa dlho hojí. Čo je tiež otrasné.

Ako Bioptron pomohol - rozhovor Olga Menzelová

To, čo nám atopikom pomáha, je vždy kombinácia viacerých vecí naraz. Ak sa mi podarí potlačiť svrbenie rôznymi antihistaminikami a niekedy aj kortikosteroidmi, potom nastupuje fáza hojenia. Pred časom som objavila liečivé a hojivé svetlo lampy Bioptron. Je to absolútna špička v oblasti svetelnej terapie.


Svetelná terapia je určená na ošetrenie a omladenie poškodenej a starnúcej pleti. Technológia Bioptron umožňuje terapeutickej technológii svetla preniknúť do rôznych vrstiev pokožky – a tým dosiahnuť najvyššiu možnú biostimuláciu buniek a rýchlejšie hojenie.

A čo všetko toto úžasné svetlo dokáže?
– zlepšuje hydratáciu pokožky

– urýchľuje syntézu kolagénu a elastínu
– posilňuje imunitný systém
– regeneruje a spevňuje pokožku
– dodáva pleti viditeľne mladší vzhľad


Úspešne sa mi darí udržiavať priestor medzi nosom a ústami, kde sa časom vytvárajú tzv. „cigaretové vrásky“.

Svietenie sa mi osvedčuje aj pri deťoch. Lepšie sa hojia jazvy a popáleniny a je dobré aj na dutiny – svieti sa ním na koreň nosa počas spánku.

Jak Bioptron pomohl? Rozhovor s Olgou Menzelovou

Odporučili by ste Bioptron od spoločnosti Zepter ostatným a prečo?

Áno, áno! Biolampa Bioptron Pro 1 je pre mňa naozaj malý zázrak. Veľmi pomohla Jirkovi, deťom aj mne. A je to výrobok, ktorý je navždy. Využitie preň nájde celá rodina. Z môjho pohľadu je to veľmi rozumná investícia, za ktorú vám vaše telo poďakuje.

Rada sa tu podelím o to, čo pomáha mne a nám doma – a možno to pomôže aj vám ostatným.

Kúpte si Bioptron v našom e-shope, aktuálne za zvýhodnenú cenu

Ak ste sa rozhodli využívať svetelnú terapiu Bioptron priamo v pohodlí domova, máme pre vás skvelú správu!

Bioptron si môžete kúpiť priamo v našom e-shope, ktorý vám poskytuje jedinečné výhody a zaručenú kvalitu. Nasledujúce dôvody vás presvedčia, prečo by ste si mali kúpiť Bioptron práve u nás.

Záruka kvality: naša spoločnosť je oficiálnym autorizovaným predajcom Bioptronu.
Odborné poradenstvo: náš tím je dobre vyškolený a kvalifikovaný, aby vám poskytol podporu a odpovede na všetky otázky týkajúce sa Bioptronu a jeho používania.
Výhodné ponuky a zľavy: v našom e-shope pravidelne uvádzame výhodné ponuky a zľavy na Bioptron a súvisiace produkty.
Bezpečné a rýchle nakupovanie: naším cieľom je poskytovať vám bezpečné a rýchle nakupovanie.
Zákaznícky servis: vaša spokojnosť je našou prioritou.

Zakúpením prístroja Bioptron z nášho e-shopu získate nielen výkonný terapeutický prístroj, ale aj dôveryhodnosť, výhody a odbornú podporu nášho tímu.

Neotáľajte a využite túto výzvu! Kúpte si Bioptron v našom e-shope a začnite svoju cestu k úľave od bolesti a zlepšeniu kvality života ešte dnes.

Vyberte si z našich najpredávanejších produktov Bioptron za zvýhodnenú cenu:

ZÍSKAJTE KATALÓG ZADARMO

BIOPTRON-urychleni-hojeni-a-uleva-od-bolesti-3D

Stiahnite si katalóg Bioptron

0 komentárov

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *