ZEPTER AKCIOVÁ PONUKA – akčné zľavy až 35 % a darčeky v hodnote 160 EUR.

Porcelán Zepter Eden – tanierová súprava pre 6 osôb

Original price was: 1815,00 €.Current price is: 1597,00 €.

prvá splátka 0 € | online schválenie | tovar ihneď |viac...

Prvotriedne remeselné spracovanie a dôraz na detail v kombinácii s vytríbeným vkusom a sofistikovaným štýlom priniesli kolekcii Zepter Masterpiece celosvetové uznanie v oblasti kvality.

Exkluzívna kolekcia Eden sa vyrába ručne z tvrdého porcelánu pôvodnou technológiou z 18. storočia.

Na sklade

Kalkulačka splátek
Katalógové číslo: LP-106-TA Kategórie: Značka:

..

RUČNE VYRÁBANÝ PORCELÁN PRE MAJESTÁTNE STOLOVANIE
Prvotriedne majstrovstvo a cit pre detail, skombinovaný s vycibreným vkusom a sofistikovaným štýlom dodávajú kolekcii Zepter Masterpiece uznanie po celom svete. Exkluzívna kolekcia Eden sa vyrába ručne, z tvrdého porcelánu, podľa originálnej technológie z 18. storočia

.

KRÁSA ZRODENÁ ZO ZEME A OHŇA
Položky z kolekcie Zepter Masterpiece sú ručne vyrábané v nemeckom Bavorsku z tvrdého porcelánu, ktorý je odolný voči poškrabaniu, vďaka vysokému obsahu kaolínu (50-55%) a nízkej prímesi kremeňa a živca (20% a 30%). Pri výrobe exkluzívneho porcelánu používa Zepter najkvalitnejšie techniky glazúrovania. V prvej fáze vypálenia „vnútornej glazúry“ sa technikou sieťotlače na výrobky nepriamo nanáša základná farba s pomocou nepriľnavého papiera, a potom sa výrobky vypália pri teplote 1 250 °C, aby farba prenikla do znovu roztavenej glazúry a získala svoj nezameniteľný lesk.
.
Nasleduje fáza vypálenia „na glazúru“ a ručné maľovanie dekoratívnych motívov buď s použitím zlatých motívov alebo bez nich, načo sa jednotlivé kusy vypália pri teplote 840 °C. Ako už naznačuje názov tohto postupu, dekorácia sa nanáša „na glazúru“. Posledná fáza spočíva v ručnej maľbe zlatou, 22-karátovou riedenou farbou, ktorá má pred vypálením hnedastú farbu, v dôsledku použitých olejov a prídavných látok. Okrajové detaily sa potom aplikujú štetcom. Tento postup sa nazýva „výpal zlata“ a vykonáva sa pri teplote 800 °C. Taktiež úchytky, bordúry a dekorácie sa maľujú výhradne ručne. Táto zručnosť je veľmi špecializovaná a po desaťročia sa formou neustáleho učenia traduje z generácie na generáciu maliarskych majstrov.
.
.
CERTIFIKÁT PRAVOSTI
V porovnaní s bežnými výrobcami porcelánu je kolekcia Zepter Mastepriece v každom svojom detaile ukážkou najvyššej kvality. Zepter International disponuje certifikátmi pravosti, ktoré sú zárukou ručnej výroby porcelánu s použitím najkvalitnejších materiálov. Porcelán Zepter sa vyrába v Nemecku na najvyššej umeleckej a kvalitatívnej úrovni. Zepter International garantuje najvyššie kvalitatívne normy a technologické postupy, pretože pri výrobe používa najjemnejšie suroviny kontrolovaného európskeho pôvodu a všetky výrobné procesy podliehajú prísnemu dohľadu.
.
.
.
  • Kód výrobku: LP-106-TA
  • Výrobca  HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau – Switzerland
  • Porcelán: kaolín 50-55 %, kremeň, živec
  • Ručne maľované zdobenie 22-karátovým zlatom
  • Certifikácia : Vyhlásenie o zhode s nariadením (ES) č. 1935/2004 o materiáloch a predmetoch určených na styk s potravinami, ktoré pri správnom používaní neuvoľňujú žiadne škodlivé látky

.

.

recenzia

Pridajte prvú recenziu pre “Porcelán Zepter Eden – tanierová súprava pre 6 osôb”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *