ZEPTER AKCIOVÁ PONUKA – akčné zľavy až 35 % a darčeky v hodnote 160 EUR.

Sada filtrov pre čističku vzduchu Therapy Air® iOn

Original price was: 109,00 €.Current price is: 102,00 €.

(5 recenzií zákazníkov)
prvá splátka 0 € | online schválenie | tovar ihneď |viac...

Chráňte seba i svoju rodinu s prístrojom Therapy Air® iOn so špičkovým systémom čistenia vzduchu pomocou piatich filtrov, ktorý vám dodá čistý a zdravý vzduch.

Našimi jedinečnými filtrami neprenikne žiadna škodlivá látka, iba dokonale vyčistený vzduch.

Set obsahuje 2 antibakteriálne filtre, 1 HEPA filter, 1 antialergénny filter a 1 uhlíkový filter.

Výmena špeciálnych filtrov prístroja Therapy Air ® iOn je naozaj jednoduchá a odporúča sa raz za rok, ale konkrétna početnosť výmien bude závisieť od stupňa znečistenia vzduchu.

 

Na sklade

Kalkulačka splátek
Katalógové číslo: PWC-570-49 Kategórie: Značka:

.

VZDUCH, KTORÝ DÝCHAME: FILTRE THERAPY AIR® iOn

Prístroj Therapy Air® iOn od firmy Zepter je ideálne riešenie pre zachovanie čistého, bezpečného a zdravého prostredia doma aj na pracovisku. Obsah znečisťujúcich látok vo vzduchu, prašnosť, teplota a vlhkosť môžu teraz byť pod kontrolou doma, v kanceláriách, v školách, v nemocniciach, v lekárňach, čakárňach, v továrňach, hoteloch, vo fitness centrách, v reštauráciách, skrátka všade, kde je znečistený vzduch. Všade, kde sa dýcha, má svoje miesto Therapy Air® iOn. Naša priekopnícka technológia založená na piatich filtroch vytvára približne 1.220 000 záporne nabitých iónov na cm3, čo zodpovedá množstvu iónov nameranému v najzdravších prostrediach na Zemi.

Prístroj obsahuje tieto filtre:

1. ANTISTATICKÝ FILTER: odstraňuje väčšie častice prachu, plesní, vlasy, lupiny a zvieraciu srsť.

2. ANTIBAKTERIÁLNY FILTER: odstraňuje zvyšné drobné častice prachu, baktérie väčšie ako 1 mikrón a pele a súčasne chráni susedný HEPA filter.

3. HEPA FILTER: likviduje najdrobnejšie prachové čiastočky a tabakový dym, zatiaľ čo antibakteriálny thiabenzadol (organická antibakteriálna zlúčenina) odstraňuje bacily, spóry plesní a iné zárodky, čím predchádza riziku infekcie.

4. ANTIALERGÉNNY FILTER: obsahuje zmes striebra, minerálu apatitu a antibakteriálneho činidla. Zmes je mimoriadne účinná pri potláčaní baktérie legionela, ktorá ohrozuje najmä malé deti. Filter obsahuje aj extrakt z listov ginka dvojlaločného (Ginkgo biloba), ktorý sa s úspechom používa pri astme, pľúcnych chorobách a problémoch krvného obehu a na odstraňovanie príčin alergií, chrípkových vírusov a baktérií.

5. UHLÍKOVÝ FILTER: vďaka vysokej absorpčnej schopnosti odstraňuje nepríjemné pachy z varenia, toxické plyny a ďalšie príčiny zápachu.

.

Výmena filtrov v čističke vzduchu Therapy Air® iOn je naozaj jednoduchá - pozrite si videonávod tu:

.

.

.

Therapy Air iOn náhradní filtry

.

.

  • KÓD VÝROBKU PWC-570-49
  • NÁZOV VÝROBKU SET ORIGINÁLNYCH FILTROV THERAPY AIR ION
  • POUŽITIE Set čistiacich filtrov k prístroju Therapy Air iON PWC-570. Balenie na jeden rok.
  • VÝROBCA HOME ART & SALES SERVICES AG, SIHLEGGSTRASSE 23, 8832 WOLLERAU – SWITZERLAND
  • ZLOŽENIE:  1x antistatický filter  2x antibakteriálny filter  1x HEPA filter  1x antialergénny filter  1x uhlíkový filter. Filtre majú ochrannú fóliu. Pred použitím ju odstráňte.

5 hodnotení pre Sada filtrov pre čističku vzduchu Therapy Air® iOn

 1. Michal Rejsek

  Úplná spokojnosť, podľa môjho názoru najlepší čistička vzduchu, na ktorú nedám dopustiť.

 2. Barbora Mosesová

  Čističku vzduchu Zepter Therapy Air iOn využívame už niekoľko rokov. Filtre sú veľmi kvalitné. Oceňujeme, že sú v balení dodávané 2 antibakteriálne filtre. Čistička je pre našu rodinu „alergikov“ veľkým prínosom.

 3. Jozef (overený zákazník)

  Čističku vzduchu Zepter Therapy Air iOn mám od roku 2010. Je v činnosti prakticky non-stop. Perfektne eliminuje prach a udržuje čerstvý vzduch, čo má rozhodný vplyv na kvalitu spánku (používam ho v spálni).

 4. Jana Lišková

  Čistička vzduchu je veľmi tichá a účinná. Filtre dokonale plnia svoju funkciu.

 5. Katarína A.

  Čističku vzduchu Zepter Therapy Air iOn máme niekoľko rokov, je vidieť, že dokáže detekovať rôzne pachy a častice a teraz sme dokúpili sadu nových filtrov.

Pridajte recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Možno by sa Vám páčilo…