Vianočné SUPER zľavy – získajte zľavy až 39 % a darčeky v hodnote 80 .

Sada filtrov pre čističku vzduchu Therapy Air® iOn

98,00 

(4 recenzie zákazníkov)
prvá splátka 0 € | online schválenie | tovar ihneď |viac...

Chráňte seba i svoju rodinu s prístrojom Therapy Air® iOn so špičkovým systémom čistenia vzduchu pomocou piatich filtrov, ktorý vám dodá čistý a zdravý vzduch.

Našimi jedinečnými filtrami neprenikne žiadna škodlivá látka, iba dokonale vyčistený vzduch.

Set obsahuje 2 antibakteriálne filtre, 1 HEPA filter, 1 antialergénny filter a 1 uhlíkový filter.

Výmena špeciálnych filtrov prístroja Therapy Air ® iOn je naozaj jednoduchá a odporúča sa raz za rok, ale konkrétna početnosť výmien bude závisieť od stupňa znečistenia vzduchu.

 

Na sklade

Kalkulačka splátek
Katalógové číslo: F-TAI Kategórie: Značka:

.

VZDUCH, KTORÝ DÝCHAME: FILTRE THERAPY AIR® iOn

Prístroj Therapy Air® iOn od firmy Zepter je ideálne riešenie pre zachovanie čistého, bezpečného a zdravého prostredia doma aj na pracovisku. Obsah znečisťujúcich látok vo vzduchu, prašnosť, teplota a vlhkosť môžu teraz byť pod kontrolou doma, v kanceláriách, v školách, v nemocniciach, v lekárňach, čakárňach, v továrňach, hoteloch, vo fitness centrách, v reštauráciách, skrátka všade, kde je znečistený vzduch. Všade, kde sa dýcha, má svoje miesto Therapy Air® iOn. Naša priekopnícka technológia založená na piatich filtroch vytvára približne 1.220 000 záporne nabitých iónov na cm3, čo zodpovedá množstvu iónov nameranému v najzdravších prostrediach na Zemi.

Prístroj obsahuje tieto filtre:

1. ANTISTATICKÝ FILTER: odstraňuje väčšie častice prachu, plesní, vlasy, lupiny a zvieraciu srsť.

2. ANTIBAKTERIÁLNY FILTER: odstraňuje zvyšné drobné častice prachu, baktérie väčšie ako 1 mikrón a pele a súčasne chráni susedný HEPA filter.

3. HEPA FILTER: likviduje najdrobnejšie prachové čiastočky a tabakový dym, zatiaľ čo antibakteriálny thiabenzadol (organická antibakteriálna zlúčenina) odstraňuje bacily, spóry plesní a iné zárodky, čím predchádza riziku infekcie.

4. ANTIALERGÉNNY FILTER: obsahuje zmes striebra, minerálu apatitu a antibakteriálneho činidla. Zmes je mimoriadne účinná pri potláčaní baktérie legionela, ktorá ohrozuje najmä malé deti. Filter obsahuje aj extrakt z listov ginka dvojlaločného (Ginkgo biloba), ktorý sa s úspechom používa pri astme, pľúcnych chorobách a problémoch krvného obehu a na odstraňovanie príčin alergií, chrípkových vírusov a baktérií.

5. UHLÍKOVÝ FILTER: vďaka vysokej absorpčnej schopnosti odstraňuje nepríjemné pachy z varenia, toxické plyny a ďalšie príčiny zápachu.

.

Výmena filtrov v čističke vzduchu Therapy Air® iOn je naozaj jednoduchá - pozrite si videonávod tu:

.

.

.

Therapy Air iOn náhradní filtry

.

.

  • KÓD VÝROBKU PWC-570-49
  • NÁZOV VÝROBKU SET ORIGINÁLNYCH FILTROV THERAPY AIR ION
  • POUŽITIE Set čistiacich filtrov k prístroju Therapy Air iON PWC-570. Balenie na jeden rok.
  • VÝROBCA HOME ART & SALES SERVICES AG, SIHLEGGSTRASSE 23, 8832 WOLLERAU – SWITZERLAND
  • ZLOŽENIE:  1x antistatický filter  2x antibakteriálny filter  1x HEPA filter  1x antialergénny filter  1x uhlíkový filter. Filtre majú ochrannú fóliu. Pred použitím ju odstráňte.

4 hodnotení pre Sada filtrov pre čističku vzduchu Therapy Air® iOn

 1. Barbora Mosesová

  Čističku vzduchu Zepter Therapy Air iOn využívame už niekoľko rokov. Filtre sú veľmi kvalitné. Oceňujeme, že sú v balení dodávané 2 antibakteriálne filtre. Čistička je pre našu rodinu „alergikov“ veľkým prínosom.

 2. Jozef (overený zákazník)

  Čističku vzduchu Zepter Therapy Air iOn mám od roku 2010. Je v činnosti prakticky non-stop. Perfektne eliminuje prach a udržuje čerstvý vzduch, čo má rozhodný vplyv na kvalitu spánku (používam ho v spálni).

 3. Jana Lišková

  Čistička vzduchu je veľmi tichá a účinná. Filtre dokonale plnia svoju funkciu.

 4. Katarína A.

  Čističku vzduchu Zepter Therapy Air iOn máme niekoľko rokov, je vidieť, že dokáže detekovať rôzne pachy a častice a teraz sme dokúpili sadu nových filtrov.

Pridajte recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Možno by sa Vám páčilo…