ZEPTER AKCIOVÁ PONUKA – akčné zľavy až 35 % a darčeky v hodnote 160 EUR.

Bioptron® Oxy Spray

(6 recenzií zákazníkov)

Original price was: 16,00 €.Current price is: 14,00 €.

Na sklade

Sterilný Oxy sprej švajčiarskej výroby obsahuje úplne čistú vodu obohatenú kyslíkom pre hydratáciu, osvieženie, úľavu, uzdravovanie a ochranu pokožky tváre i tela. Je ideálnym doplnkom kozmetického ošetrenia, liečby niektorých poranení, hojenia rán, ale možno ho použiť aj v spojení s terapiou svetlom BIOPTRON.

Oxy sprej je STERILNÝ – preto je vhodný aj pre jemnú a citlivú pokožku malých detí.

Katalógové číslo: PAG-961-250S Kategórie: , , , Značka:

REVOLUČNÁ ŠVAJČIARSKA TECHNOLÓGIA PRE TERAPIU FARBAMI

Unikátna technológia Bioptron® Hyperlight umožňuje využiť farebné vlastnosti svetla na dosiahnutie mimoriadnych benefitov pre ľudský organizmus. Jedinečná synergia farebných energií a frekvencií vám umožňuje udržiavať a pravidelne obnovovať vaše zdravie a krásu.

.

Ako funguje farebná terapia Bioptron®?

Vedci spoločnosti BIOPTRON® vyvinuli jedinečnú farebnú terapiu Hyperlight s vymeniteľnou sadou 7 filtrov, vďaka ktorej je účinná pri liečbe špecifických zdravotných ťažkostí. Farebné filtre BIOPTRON® prepúšťajú len požadovanú časť svetelného spektra a zvyšné svetlo odrážajú ako monochromatické. Toto jedinečné monochromatické svetlo je určené na pozitívnu lokálnu a systémovú liečbu.

NapÍsali o nás

VYROBENÉ RUČNE VO FRANCÚZSKOM Verrerie de Saint Just PODĽA ANTICKÝCH SPÔSOBOV VÝROBY SKLA STARÝCH VIAC AKO 800 ROKOV

 

Výroba je skutočne alchymistický proces. Východiskový materiál sa niekoľko hodín zahrieva na teplotu 1400 stupňov Celzia, potom ho fúkač naberie na sklenenú píšťalu a otáčaním, fúkaním a chladením ho vháňa do formy. Dôležité sú milimetre a sekundy. Vďaka tomu toto fúkané sklo vyniká vysokou jasnosťou a vyššou priezračnosťou. Vďaka vysokokvalitnému sklu každý farebný filter zabezpečuje optimálny lom svetla, poskytuje vynikajúcu intenzitu farieb a prepúšťa len správne časti svetla.

FARBA JE SVETLO A SVETLO JE FARBA

Slnko vyžaruje svetlo s rôznymi frekvenciami. Tieto frekvencie svetla možno oddeliť procesom, ktorý sa nazýva lom svetla alebo refrakcia. Keď svetlo prechádza skleneným hranolom, láme sa a rozdeľuje na sedem farieb spektra. Každá farba má svoju vlastnú frekvenciu. Ak oddelené farby prejdú cez ďalší hranol, opäť vytvoria biele svetlo. Tento fenomén prvýkrát demonštroval koncom 17. storočia veľký britský fyzik Isaac Newton.

UNIKÁTNY TECHNOLOGICKÝ POSTUP JE VYVINUTÝ V LABORATÓRIÁCH SPOLOČNOSTI BIOPTRON® V Zürichu

 

Po výrobe sa sklenené filtre prepravujú do Švajčiarska, kde sa obohacujú o bioinformácie. Systém biofyzikálneho prenosu používaný vo filtroch je exkluzívne patentovaný Bioinformačným inštitútom Bioptron AG v Zürichu (Zürich Institute of Bioinformation).

.

ÚČINNÉ, KLINICKY OVERENÉ RIEŠENIE NA HOJENIE RÁN, ZMIERNENIE BOLESTI A OBNOVENIE TELESNEJ A DUŠEVNEJ ROVNOVÁHY

Bioinformácie vychádzajú z predpokladu, že ľudské telo neustále vyžaruje pole elektromagnetických vĺn, ktoré niektorí ľudia nazývajú aura. Elektromagnetické pole, ktoré obklopuje každú živú bytosť, poskytuje mimoriadne dôležité informácie o každom jednotlivom organizme. Telo si prostredníctvom svojho elektromagnetického poľa vymieňa rôzne životne dôležité bioinformácie. Farebné svetlá po aplikácii na vaše telo alebo jednotlivé orgány obnovujú vašu rovnováhu a fyzickú aj duševnú pohodu.

FAREBNÁ TERAPIA BIOPTRON DOKÁŽE CIELENE PÔSOBIŤ NA JEDNOTLIVÉ ČAKRY V ORGANIZME

Pracujeme so 7 hlavnými čakrami, ktoré predstavujú energetické centrá uložené v ľudskom tele. Každá čakra je pulzujúcim vierom energie. Sú to naše farebné baterky: keď sú plne nabité, sme v stave rovnováhy a pohody. Ak je niektorá z nich vybitá (prázdna), trpí celý náš systém. Cieľom je udržiavať „čakrové batérie“ plné. Frekvencia spojená s každou farbou spektra zodpovedá frekvencii energie každej zo 7 hlavných čakier a frekvencii orgánov, svalov a kostí nachádzajúcich sa v rovnakej oblasti ako čakra.

Čakry sú tiež prepojené s endokrinnými žľazami, ktoré produkujú hormóny. Ak je niektorá čakra preťažená príslušnou farbou, možno ju uviesť do rovnováhy doplnkovou farbou.

ČerVenÁ – základnÁ čakra

Predstavuje oheň, teplo, krv, vášeň, silnú vôľu, prežitie. Pri aplikácii na telo stimuluje, aktivuje, prináša vitalitu, dynamizuje, zintenzívňuje, znovu uvoľňuje hlboko uloženú energiu, posilňuje zmysly, dáva človeku pocit sily. Červená farba sa používa na dodanie energie, na stimuláciu pohybu, na podnietenie okamžitej reakcie.

Z

STIMULUJE KRVNÝ OBEH, POUŽÍVA SA PRI POCITE CHLADU

Z

obnovuje vyčerpanÚ energiU

Z

AKTIVUJE PEČEŇ, UVOĽŇUJE ARTRITICKÉ BOLESTI

Z

PÔSOBÍ BLAHODÁRNE NA SVALOVÝ SYSTÉM, PRI PROBLÉMOCH S BEDROVOU CHRBTICOU, PRI SKRÁTENÝCH SVALOCH

Oranžová – sakrálnA čakra

Je to veselá, tvorivá a teplá farba plná radosti, ktorá spája fyzickú energiu s duchovnými vlastnosťami. Je to farba kreativity a schopnosti prispôsobiť sa. Vyvoláva všeobecný pocit pohody a veselej nálady. Oranžová symbolizuje teplo a pohodu a spája sa so sebaúctou. Zahrieva, stimuluje, uvoľňuje kŕčovité, odborne povedané spastické kontrakcie kostrového alebo hladkého svalstva.

Z

STIMULUJE SRDCOVÚ FREKVENCIU BEZ OVPLYVNENIA TLAKU; POUŽÍVA SA PRI NÍZKOM TLAKU, AK EXISTUJE RIZIKO SRDCOVÉHO ZLYHANIA

Z

URÝCHĽUJE HOJENIE NATRHNUTÝCH VÄZOV A ZLOMENÝCH KOSTÍ

Z

PÔSOBÍ PROTI DEPRESII, MENŠTRUAČNÝM BOLESTIAM ALEBO MENOPAUZÁLNYM VÝKYVOM

Z

STIMULUJE TVORBU MLIEKA PO PÔRODE

žLTÁ – SOLar PLexUS

Je to farba rozumu a vnímania. V staroveku bola farbou, ktorá symbolizovala život a radosť. Súvisí s vlastnou hodnotou a s tým, ako vnímame sami seba. Je to farba osobnosti a ega. Z psychologického hľadiska je vhodná pre depresívne a melancholické stavy. Žltá je farbou jasného myslenia, objektívnosti, prehľadnosti, sebadôvery, osobného šarmu. Žltá posilňuje, otvára, zvyšuje energiu, stimuluje slabé procesy, uvoľňuje stuhnutosť, posilňuje nervy.

Z

PRIAZNIVO OVPLYVŇUJE NERVY A NERVOVÝ SYSTÉM; POUŽÍVA SA NA POSILNENIE NERVOV A STIMULÁCIU MOZGU

Z

ZBAVUJE KRVNÝ SYSTÉM TOXICKÝCH LÁTOK STIMULÁCIOU LYMFATICKÉHO SYSTÉMU

Z

POZITÍVNE PÔSOBÍ PROTI MENTÁLNEMU VYČERPANIU, REGENERUJE POKOŽKU

Z

NAPOMÁHA TRÁVENIU; PÔSOBÍ PROTI PREKYSLENIU, PROTI ZÁPCHE

ZELENÁ – ČAKRA SRDCA

Je to farba lásky, pokroku, rastu, neskúsenosti, plodnosti, nádeje, rovnováhy a nového života. Je tiež farbou upokojenia a utíšenia. Nosia ju chirurgovia na upokojenie pacienta. Zelená farba posilňuje imunitný systém. Pôsobí aj proti stresu, vyrovnáva fyzickú a duševnú energiu, zmierňuje bolestivé a napäté procesy a prináša ukľudnenie.

Z

PÔSOBÍ NA SYMPATICKÝ NERVOVÝ SYSTÉM. UVOĽŇUJE NAPÄTIE V CIEVACH A ZNIŽUJE KRVNÝ TLAK

Z

PÔSOBÍ AKO MIERNY DEZINFEKČNÝ, GERMICÍDNY, ANTISEPTICKÝ A BAKTERICÍDNY PROSTRIEDOK

Z

UPOKOJUJE EMÓCIE, JE VHODNÁ NA LIEČBU ŠOKU

Z

BUDUJE TKANIVÁ A SVALY

modrá – krčnÁ čakra

Je viac upokojujúca ako zelená. Je to farba na meditáciu a duchovný rozvoj, pretože uvoľňuje myseľ. Je to farba pravdy, oddanosti, pokoja a úprimnosti. Ale aj vyšších duchovných kvalít. Upokojuje, brzdí, koncentruje, ochladzuje a dáva do poriadku hyperaktívne, nekontrolované a rušivé procesy.

Z

UPOKOJUJÚCE ÚČINKY PRI ZÁPALOVÝCH OCHORENIACH

Z

ZLEPŠUJE METABOLIZMUS A VITALITU, redukuje NERVOVÉ VZRUCHY

Z

POMÁHA PRI BOLESTIACH V KRKU, LARYNGITÍDE, ANGÍNE, VREDOCH V ÚSTACH, UPCHATÝCH UŠIACH

Z

URÝCHĽUJE HOJENIE POPÁLENÍN

INDIGO – ČAKRA TRETIEHO OKA

Z psychologického hľadiska je to farba, ktorá je vhodná pre disciplínu, organizáciu, sebadôveru a výkonnosť. Považuje sa za farbu, ktorá pomáha odstraňovať návykové nutkania. Odhaľuje obavy, povzbudzuje a podnecuje k vlastnej zodpovednosti. Symbolizuje usporiadanie, sústredenie a povinnosť: napr. tmavomodrá indigová farba oblekov podnikateľov, školských uniforiem atď.

Z

JE NAJLEPŠÍM LIEKOM PROTI NESPAVOSTI

Z

PODPORUJE RAST TKANIVA, URÝCHĽUJE HOJENIE EKZÉMOV

Z

POMÁHA PRI AKÚTNYCH PROBLÉMOCH S DUTINAMI

Z

UPOKOJUJE BOLESTI CHRBTA

Z

POMÁHA ZASTAVOVAŤ KRVÁCANIE

Fialová – korunnÁ čakra

Z psychologického hľadiska súvisí fialová farba so sebapoznaním a duchovným vedomím. Odjakživa sa považuje za farbu hojenia. Podporuje spojenie medzi vnútorným Ja a dušou. Fialová súvisí so sebapoznaním. Je to veľmi silná farba a nemali by ju používať deti.

Z

UPOKOJUJE ĽUDÍ S DUŠEVNÝMI PORUCHAMI

Z

SPÔSOBUJE ROZŠÍRENIE CIEV A POKLES KRVNÉHO TLAKU

Z

MÁ UPOKOJUJÚCE ÚČINKY NA NERVOVÝ SYSTÉM A SRDCE, TLMÍ BOLESTI HLAVY

Z

POMÁHA PRI CHOROBÁCH HLAVY, POKOŽKY HLAVY A VEDOMIA

Z

PODPORUJE TVORBU BIELYCH KRVINIEK V SLEZINE

RECENZIE

6 hodnotení pre Bioptron® Oxy Spray

 1. Jozefina Perzelova

  Toto je veľmi dobrý spray pri používaní Bioptron lampy, aj na zvlhčenie tváre po čistení. Mam ho v obľube. Ďakujem.

 2. Martina Rajcaniova (overený zákazník)

  Toto je vynikajúca voda plná kyslíka je v nej zoskupenia obrovská koncentrácia kyslíka.Ma osviežujúci aj omladzujúce účinok.A hydratuje mi veľmi dobre pokožku.A určite je vhodnejšie,aspoň raz za čas ,použiť miesto obyčajnej vody z vodovodu z rozprašovačom ,radšej ,ak to financie dovoľujú radšej tento Oxysprej

 3. Martina Rajcaniova

  Oxysprej je veľmi dobrá vec.Ma osviežujúce a hydratačné účinky aj ozdravujuce účinky na pokožku.

 4. milada (overený zákazník)

  Objednala som si Oxy spray, pretože používam Biolampu Bioptron. Objednávka bola vybavená rýchlo a k mojej spokojnosti.

 5. Margita Hanulakova (overený zákazník)

  Môžem potvrdiť veĺmi pozitívny rozdiel pri použití oxy spreja ako bez spreja. Je vyborný.

 6. Robert Juhasz

  Skvele

Pridajte recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Technické parametrE PRODUKTU 

.

STERILNÝ OKYSLIČENÝ ŠVAJČIARSKY VODNÝ SPREJ
Oxy sprej je vyrobený z čerstvej švajčiarskej pitnej vody vyčistenej tak, aby spĺňala požiadavky na vodu na liečebné účely (USP). Tento jedinečný výrobok je navyše pomocou patentovaného okysličovacieho systému obohatený vyššou koncentráciou rozpustného kyslíka vo vode. Jednoducho nastriekajte tenkú vrstvu prípravku na pokožku a nechajte uschnúť. Švajčiarsky Oxy sprej dodá vašej pokožke hydratáciu a vitalitu.

.

STERILNÝ OXY SPREJ POMÁHA:

 • účinne zavŕšiť každodennú starostlivosť o pleť dodaním zvýšenej hydratácie a jemnosti
 • zlepšiť ošetrenie pokožky
 • zafixovať make-up
 • podporiť funkcie pokožky
 • osviežiť pleť
 • upokojiť pleť po holení alebo po slnení
 • chrániť pokožku pred znečisteným prostredím

.

.

 • KÓD VÝROBKU PAG-961-250S
 • NÁZOV VÝROBKU BIOPTRON STERILNÝ OKYSLIČENÝ VODNÝ SPREJ, 250 ml
 • POUŽITIE: Posilnenie účinku svetelnej terapie
 • VÝROBCA: Intercosmetica Neuchatel SA Route des Gouttes dOr 30, 2008 Neuchatel, Switzerland
 • ZLOŽENIE KOZMETICKÝCH PRÍPRAVKOV: 250 g voda + 2 g čistý kyslík
 • UPOZORNENIE: Nádobka pod tlakom. Chráňte pred slnečným žiarením a nevystavujte teplotám nad 50 ºC. Nádobku neprepichujte a nevhadzujte do ohňa, ani ak je prázdna. Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • OSVEDČENIE / VYHLÁSENIE: Výrobok registrovaný v CPNP (Európsky portál notifikácie kozmetických prípravkov)

.

.

.

 

 

Bioptron® Oxy Spray

(6 recenzií zákazníkov)

Original price was: 16,00 €.Current price is: 14,00 €.

Na sklade

Sterilný Oxy sprej švajčiarskej výroby obsahuje úplne čistú vodu obohatenú kyslíkom pre hydratáciu, osvieženie, úľavu, uzdravovanie a ochranu pokožky tváre i tela. Je ideálnym doplnkom kozmetického ošetrenia, liečby niektorých poranení, hojenia rán, ale možno ho použiť aj v spojení s terapiou svetlom BIOPTRON.

Oxy sprej je STERILNÝ – preto je vhodný aj pre jemnú a citlivú pokožku malých detí.